Miniatura strony Stojaki rowerowe

Stojaki roweroweNasza oferta obejmuje blokady parkingowe oraz stojaki na rowery. Jesteśmy polską firmą, która powstała w 2009 roku, a od 2010 roku postawiliśmy na produkcję tych elementów. Oferowane przez nas elementy są najczęściej zamawiane przez instytucje publiczne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówione zostały przez klientów indywidualnych! W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz naszego firmowego sklepu internetowego.

Szczegóły strony www.metalmix.info:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ochrona stali przed korozją - CYNKOWANIE OGNIOWE

  Ochrona stali przed korozją - CYNKOWANIE OGNIOWE Poszukujesz najlepszych rozwiązań służących ochronie powierzchni stalowej przed niszczeniem powodowanym otaczającym środowiskiem?
  CHEM-PROTECT jest polską firmą oferującą zaopatrzenie oraz doradztwo w technologii cynkowania ogniowego. Cynkowanie ogniowe jest obecnie najszerzej stosowaną metodą ochrony stali przed korozją, która dodatkowo cechuje się niższymi kosztami oraz większą trwałością niż inne powłoki (np. malarskie). Powierzchnie poddane cynkowaniu ogniowemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz nie wymagają konserwacji podczas użytkowania, transportu, przeładunku i magazynowania.

  CHEM-PROTECT jest świadome potrzeby odpowiedniego przygotowania chemicznego powierzchni stali poprzedzającego właściwy proces cynkowania ogniowego. Poza cynkowaniem jesteśmy również wiarygodnym partnerem służącym wsparciem w procesach obróbki chemicznej stali, takich jak: odtłuszczanie, trawienie, topnikowanie oraz pasywacja. Zastosowanie tych procesów podczas cynkowania, jest gwarantem otrzymania wysokiej jakości produktu końcowego o bardzo dobrych właściwościach ochronnych. Co więcej proces przygotowania chemicznego powierzchni przeznaczonych do cynkowania jest najistotniejszym czynnikiem wpływającym na koszt otrzymania powłok wysokiej jakości.

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę WWW (chem-protect.pl), na której zawarliśmy naszą ofertę dotyczącą poszczególnych procesów obróbki chemicznej. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferowanych przez nas technologii oraz produktów, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej.

  Jesteśmy gotowi aby odpowiedzieć na każde państwa pytanie w sprawie cynkowania ogniowego!

  Data dodania: 11 04 2013
 • Spretech.com.pl

  Spretech.com.pl Spretech J. K. - zajmujemy się produkcją sprężyn technicznych od roku 1984. Długoletnia tradycja i doświadczenie to nasze główne atuty. Nasze sprężyny wykonywane są zgodnie z normami polskimi i zagranicznymi. Zapewniamy zawsze najwyższą jakość wyrobów. Zapobiegamy powstawaniu jakichkolwiek wad. Włączamy wszystkich pracowników firmy do wspólnego działania. Spełniamy wymagania techniczne i jakościowe klienta. Nasze sprężyny cechuje maksymalna trwałość i niezawodność produkowanych wyrobów. Jeżeli jesteś zafrapowany opisaną wcześniej ofertą serdecznie zachęcamy do prędkiego wejścia na naszą stronę internetową, ponieważ to właśnie tam odnajdziesz drobiazgowe dane o naszej firmie i jej usługach.

  Data dodania: 26 07 2015
 • Www.mikrostyk.pl

  Www.mikrostyk.pl W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędziownię połączoną z działem projektowym, tłocznię, umiejętności galwanizowania i hartowania elementów metalowych, serwis urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, a także możliwość zaprojektowania zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym złożonym w 100% z polskiego kapitału. Więcej informacji o naszej ofercie oraz samej firmie mogą Państwo znaleźć na naszej oficjalnej firmowej stronie internetowej. Zapraszamy Państwa już teraz.

  Data dodania: 06 10 2015
 • Osprzęt do kotłów centralnego ogrzewania - ewmar.com.pl

  Osprzęt do kotłów centralnego ogrzewania - ewmar.com.pl Ewmar to hurtownia akcesoriów łożyskowych, a także dystrybutor części do kotłów centralnego ogrzewania i wyrobów hutniczych. Posiadamy w ofercie profile stalowe zamknięte w wielu odsłonach. Dostarczamy narzędzia i technologie pomiarowe do elektrowni, współpracujemy z hutami, czy producentami zaawansowanych maszyn. Za naszym pośrednictwem dopasujecie Państwo produkty przenoszenia napędu, łożyska i oprawy, podajniki ślimakowe. Bazujemy na bezpłatnym doradztwie technicznym. Nasza firma znajduje się na liście „Diamentów Forbesa”.

  Data dodania: 13 04 2017
 • Indukcja magnetyczna - dhit.pl

  Indukcja magnetyczna - dhit.pl Elektrownie-tanio. net to sklep internetowy, który oferuje wysokiej jakości magnesy neodymowe i produkty stworzone na bazie magnesów neodymowych. W asortymencie można znaleźć magnesy walcowe, neodymowe magnesy płytkowe i pierścieniowe, a także magnesy do wyrobów jubilerskich. W sklepie dostępne są również separatory wałki magnetyczne, magnetyczne ruszty i sita oraz separatory walce magnetyczne z rączką. Pełna oferta produktów dostępna jest na stronie. Sklep internetowy należy do firmy Dhit sp. z o. o.

  Data dodania: 26 11 2019