Miniatura strony SINTEC S.C.-maszyny do szycia

SINTEC S.C.-maszyny do szyciaSintec - dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, importu, technologii sprzętu do szycia szycia oraz serwisu specjalistycznych urządzeٌń pozwoliło nam na zgromadzenie sporej wiedzy w tej dziedzinie. Służymy doświadczeniem w doborze urządzeٌń oraz technik szycia, krojenia, prasowania w celu podniesienia jakości oraz usprawnienia produkcji.
Oferujemy sprzęt firm: Juki, Kansai Special, Yamato, Union Special, Siruba, Pegasus, Kingtex, Orion, Comel, Hoffman, Eastman, KM, Minerva, Rimoldi, Maier, Strobel, Brother, CF i innych.

Szczegóły strony sintec-maszyny.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Http://foliak.pl

  Http://foliak.pl Oferujemy Państwu wysokiej jakości tunele ogrodowe pochodzące jedynie od selekcjonowanych producentów. Naszą ofertę kierujemy do osób uprawiających warzywa, owoce oraz kwiaty. Proponowane przez nas tunele foliowe są wykonane z rurek PCV oraz trójwarstwowej folii. Oferowane przez naszą firmę tunele zapewniają odpowiednią sztywność całej konstrukcji. Jednocześnie są lekkie – dzięki temu z powodzeniem można je przenosić. Naszych klientów zaskakujemy przede wszystkim konkurencyjną ceną. Sprzedajemy tunele o różnych wymiarach. Zapewniamy także możliwość wybrania konstrukcji o wymiarze niestandardowym.

  Data dodania: 06 02 2014
 • PMS Labs - Komputerowe Systemy Zarządzania Przedsiębiorstwem

  PMS Labs - Komputerowe Systemy Zarządzania Przedsiębiorstwem PMS Labs jest firmą informatyczną w branży działającą już od 1994 roku. Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o firmach różnej wielkości oraz instytucjach. Oferujemy rozwiązania IT, które usprawniają zarządzanie oraz codzienną pracę. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu komputerowego oraz akcesoriów (np. materiały eksploatacyjne, pamięci masowe, serwery). Projektujemy i wdrażamy systemy zarządzania procesami i dokumentami. Naszą specjalnością jest przede wszystkim proces archiwizacji danych. Oferujemy także systemy analiz biznesowych (kompleksowe rozwiązania BI) oraz systemy dedykowane służące do zarządzania hotelami i restauracjami.

  Data dodania: 07 05 2014
 • Gumopolis - uszczelki gumowe i silikonowe

  Gumopolis - uszczelki gumowe i silikonowe Warto zapoznać się z ofertą naszej firmy Gumopolis, która na polskim rynku istnieje od 1982 roku i cieszy się dużym zaufaniem ze strony klientów. Każda uszczelka gumowa może być zaprojektowana przez nas od samego początku czyli już na etapie powstawania prototypu. Nasz park maszynowy pozwala nam wykonać te same uszczelki gumowe czy silikonowe różnymi metodami. Wykonujemy wyroby gumowe i silikonowe najwyższej jakości, z których z pewnością warto korzystać na co dzień. Jeśli jesteś zaciekawiony niniejszą propozycją zachęcamy wielce do prędkiego wejścia na naszą witrynę www, na której przeczytasz mnóstwo szczegółowych danych.

  Data dodania: 16 09 2015
 • Liczniki gazowe

  Liczniki gazowe Światowy lider w produkcji urządzeń do sprężania i przetłaczania gazów zaprasza do współpracy. Oferujemy najwyższej jakości sprężarki, kompresory, dmuchawy, liczniki gazu niemieckiej jakości. Sprężarki rotacyjne, śrubowe i chłodnicze. Kompresory śrubowe. Dmuchawy rotacyjne. Urządzenia do zastosowania w przemyśle, farmacji, rolnictwie, transporcie pneumatyczny. Jeżeli jesteś zainteresowany niniejszą propozycją wielce zachęcamy do jak najszybszego odwiedzenia naszej witryny internetowej, jako, że to tam właśnie znajdziesz rzetelne informacje.

  Data dodania: 19 05 2016
 • Milamet - obróbka aluminium cmc

  Milamet - obróbka aluminium cmc Milamet to firma związana z obróbką metali. 99% wytwarzanych przez nas produktów przechodzi proces kontroli jakości. Proponujemy frezowanie CNC drewna każdego gatunku, płyt wiórowych, innych materiałów. Przyjmujemy zlecenia na spawanie, grawerowanie, szlifowanie, a także elektrodrążenie. Mamy doświadczenie w walcowaniu na zimno i na gorąco. Dostarczamy powtarzalne detale metalowe w bezbłędnej jakości na bazie dużych doświadczeń. Wyróżniamy się nowoczesnym parkiem maszynowym. Na stronie dzielimy się przykładowymi opiniami od dotychczasowych klientów.

  Data dodania: 25 08 2017