Miniatura strony SINTEC S.C.-maszyny do szycia

SINTEC S.C.-maszyny do szyciaSintec - dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, importu, technologii sprzętu do szycia szycia oraz serwisu specjalistycznych urządzeٌń pozwoliło nam na zgromadzenie sporej wiedzy w tej dziedzinie. Służymy doświadczeniem w doborze urządzeٌń oraz technik szycia, krojenia, prasowania w celu podniesienia jakości oraz usprawnienia produkcji.
Oferujemy sprzęt firm: Juki, Kansai Special, Yamato, Union Special, Siruba, Pegasus, Kingtex, Orion, Comel, Hoffman, Eastman, KM, Minerva, Rimoldi, Maier, Strobel, Brother, CF i innych.

Szczegóły strony sintec-maszyny.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dotacje Unijne na rozwój firm i przedsiębiorstw

  Dotacje Unijne na rozwój firm i przedsiębiorstw Bądź na bieżąco i każdego dnia sprawdzaj nowe i interesujące programy funduszy unijnych dotyczących rozwoju firm i przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz własną firmę i jesteś polskim przedsiębiorcą to nie zapominaj, że są instytucje państwowe, których celem jest wspieranie rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. Dotacje Unijne na rozwój firm i przedsiębiorstw to szansa na naprawdę szybki wzrost przychodów oraz nowe inwestycje dla Twojej firmy. Zapraszamy na rządową stronę informacyjną o wszystkich możliwych do uzyskania dotacjach z unii europejskiej dla firm.

  Data dodania: 01 05 2010
 • Tworzywa sztuczne - plexart.com.pl

  Tworzywa sztuczne - plexart.com.pl Profilem działalności przedsiębiorstwa Plexart jest dystrybucja tworzyw sztucznych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje rozbudowanym asortymentem produktów, w którym klienci będą mogli znaleźć szeroki wybór plexi, płyt PCV, czy też nawet i poliwęglanu litego i komorowego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, jak i dysponuje rozbudowanym asortymentem, w którym klienci będą mogli znaleźć płyty dedykowane dla budownictwa i reklamy. Firma posiada siedzibę w Poznaniu. Więcej informacji na stronie www.

  Data dodania: 20 02 2016
 • Proseals.pl - uszczelki na metry

  Proseals.pl - uszczelki na metry Jako nowoczesna i w pełni profesjonalna firma Pro-Seals Polska gwarantujemy naszym klientom dostęp do najwyższej jakości profili gumowych, płyt gumowych, węży przemysłowych, jak również uszczelnień technicznych od najlepszych producentów. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z propozycjami od ludzi, którzy mają spore doświadczenie rynkowe i na pewno będą w stanie Ci odpowiednio doradzić oraz pomóc w doborze optymalnego rozwiązania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na każde odpowiemy pod podanym numerem telefonu. Zawsze bowiem cenimy sobie pełne zadowolenie każdego z naszych klientów.

  Data dodania: 18 01 2017
 • Zgrzewarka ultradźwiękowa

  Zgrzewarka ultradźwiękowa Firma LedSonic funkcjonuje na polskim rynku od 2010 roku. Zajmuje się sprzedażą i serwisem ultradźwiękowych maszyn szwalniczych. Jest to jedyny w Polsce autoryzowany dystrybutor maszyn renomowanej firmy Evergreen. Firma sprzedaje i naprawia maszyny ultradźwiękowe na terenie całego kraju. Szerokie doświadczenie w serwisowaniu maszyn sprawia, że firma może świadczyć wysokiej jakości usługi naprawcze. Każda maszyna ultradźwiękowa zostaje doprowadzona do właściwego stanu używalności. Dzięki temu można będzie z niej korzystać w jak najlepszy sposób.

  Data dodania: 31 01 2018
 • Płyty I wykładziny gumowe - firmadp.pl

  Płyty I wykładziny gumowe - firmadp.pl Firmadp to producent plandek, który wielokrotnie udowodnił swoją wartość. Doświadczenie to oczywiście nie wszystko, co ma znaczenie — musisz wiedzieć choćby o wykorzystywanych przez nas zgrzewarkach.
  Chodzi o szwajcarskie zgrzewarki, które można określić jako gwarancję najwyższej jakości.

  Produkcja plandek to nie wszystko, czym możemy się zająć. Oferta dzieli się na gumy, tworzywa, półfabrykaty i właśnie plandeki.

  Jeżeli są jakieś pytania, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się ze stroną firmadp. pl.

  Data dodania: 04 02 2020