Miniatura strony Silosy lejowe

Silosy lejoweButtimer jest firmą, która posiada dwie lokalizację, w Polsce oraz Irlandii. Swoim klientom proponuje możliwość wybudowania komfortowych obiektów. Zlecenia mogą być realizowane „pod klucz”, łącznie z uruchomieniem obiektu. Dodatkowo, w ofercie Buttimer znaleźć można urządzenia, które są użytkowanie w wytwórstwie pasz oraz transportowaniu materiałów mających sypką postać. Grupa posiada certyfikat „Rzetelna Firma”. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą szerzej opisujemy na stronie internetowej.

Szczegóły strony buttimer.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Maszyny rolnicze

  Maszyny rolnicze Wszystkie ogłoszenia, które znajdują się na tej stronie internetowej są to propozycje sprzedaży, zakupu oraz wymiany maszyn rolniczych. Wszystkie zamieszczone w tym miejscu oferty podzielone są na kilka kategorii, które mogą znacząco ułatwić odnalezienie konkretnej z nich. Już zakładając ofertę, każdy musi wybrać odpowiednią kategorię oraz dokładnie opisać oferowaną maszynę w ten sposób, aby zainteresowany mógł dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Na tym serwisie internetowym możemy na przykład znaleźć wiele ofert na ciągniki rolnicze, kombajny, przyczepy oraz wiele innych maszyn, które sprawdzają się już od wielu lat na gospodarstwach rolnych, gwarantując znacznie lepsze rezultaty wykonywanych prac.

  Data dodania: 17 04 2012
 • PARYS bramy garażowe segmentowe - Wrocław

  PARYS bramy garażowe segmentowe - Wrocław Firma Parys działa na rynku od 1993 roku i przez te wszystkie lata zdołała zdobyć rozległe grono usatysfakcjonowanych z jakości oferowanych usług i rozległego asortymentu partnerów handlowych. Od początku prowadziła produkcję i sprzedaż wyrobów plan dekowych. jednak wkrótce wychodząc na vis-a-vis oczekiwaniom klientów poszerzyła swój asortyment w usługi i wyroby z zakresu budowlanego. W ofercie znajduje się: sprzedaż i montaż bram garażowych oraz przemysłowych; produkcja i instalacja ogrodzeń metalowych oraz kutych, drewnianych i wielu innych; produkcja i instalacja krat, a także instalacja plandek i produkcja naklejek reklamowych z nadrukiem solwentowym, z folii wycinane ploterem tnącym, z folii OWV oraz wszelkie napisy reklamowe. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 15 09 2014
 • Bakteryjne preparaty do zakiszania - polsil.pl

  Bakteryjne preparaty do zakiszania - polsil.pl Polsil od 2003 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją preparatów biotechnologicznych dla rolnictwa. Aktualnie firma jest liderem w zakresie sprzedaży inokulantów (tak zwanych zakiszaczy) na terenie naszego kraju. W ofercie znaleźć można również inne biopreparaty dla rolnictwa, są to między innymi: stymulator wzrostu roślin Bispeed, mikroorganizmy glebowe, preparaty plonotwórcze. Firma stara się działać jak najlepiej, zapewniając rolnikom możliwość uzyskania dobrych plonów. Przez lata działania Polsil uzyskała miano rzetelnej firmy. Zapraszamy do przeglądania oferty.

  Data dodania: 08 06 2017
 • Producent skutecznych nawozów - dr-green.pl

  Producent skutecznych nawozów - dr-green.pl Dr Green to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku. Specjalizuje się w produkcji efektywnych nawozów. Są to nawozy, które wyróżniają się wysokim stopniem ekologiczności. Firma produkuje nawozy o najwyższym na rynku stężeniu mikroelementów. W swoim sklepie dzieli asortyment, na następujące kategorie: uprawy rolnicze, warzywnictwo, sadownictwo i uniwersalne. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Siedziba firmy mieści się w Chrzanowie. Tu klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo.

  Data dodania: 11 06 2018
 • Preparaty dla zwierząt gospodarskich - over-agro.pl

  Preparaty dla zwierząt gospodarskich - over-agro.pl Over Agro to marka preparatów dla zwierząt hodowlanych charakteryzujących się wysoką skutecznością. Dysponujemy doświadczeniem w obsłudze hodowców krajowych i zagranicznych. Proponujemy preparaty jakościowo wspierające metabolizm, czy dodatki uzupełniające braki energetyczne. Ułatwiamy planowanie skutecznego zapłodnienia bydła, pielęgnację wymion oraz racic. Skupiamy się przy produkcji na naturalnych składnikach roślinnych, starannie wyselekcjonowanych. Dzielimy się również bogatą bazą wiedzy na stronie.

  Data dodania: 13 12 2018