Miniatura strony Prace ziemne - bornal.pl

Prace ziemne - bornal.plZastanawiasz się nad tym, które firmy mogą zaproponować wykopy? Tak się składa, że już nie musisz się o tym myśleć, ponieważ wykopy są częścią naszej oferty. Zadajesz sobie pytanie, jak można określić oferowane usługi? Najkrócej rzecz ujmując, wychodzimy naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom.

Chcesz zapoznać się ze szczegółami? W takiej sytuacji trzeba odnotować profesjonalizm, terminowość i wysoką wydajność (można powiedzieć, że u nas nie ma miejsca na przypadek).
Więcej na stronie działalności.

Szczegóły strony bornal.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Maszyny drogowe

  Maszyny drogowe Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym budownictwem drogowym. Specjalizujemy się w budowie betonowych nawierzchni za pomocą ciągłego rozkładania tegoż materiału. Ponadto wytwarzamy krawężniki o dowolnym promieniu krzywizny. Naszym klientom udostępniamy możliwość wypożyczenia sprzętu - gwarantujemy odpowiednie przeszkolenia umożliwiające bezpieczne i wydajne korzystanie z urządzeń. Specyfikacja i dane techniczne znajdują się na naszej stronie.

  Data dodania: 28 05 2010
 • Aarsleff roboty fundamentowe

  Aarsleff roboty fundamentowe Aarsleff.com.pl to adres portalu internetowego prezentującego ofertę firmy Aarsleff Sp. z o.o. . Przedsiębiorstwo to zajmuje się projektowaniem oraz wykonawstwem robót fundamentowych. W ofercie działań świadczonych przez przedsiębiorstwo można znaleźć m.in. wykopy głębokie, zabezpieczenia wykopów, odwodnienia wykopów, próbne obciążenia pali czy też monitoring wibracji. Poza ofertą, na stronie znajdują się także informacje na temat aktualności czy realizacji wykonanych przez firmę. Informacje na temat Aarsleff, oferty firm i jej przykładowych realizacji można znaleźć na witrynie aarsleff.com.pl .

  Data dodania: 27 01 2014
 • Płyty jomb

  Płyty jomb Jesteśmy zakładem produkcyjnym oraz składem hurtowym płyt drogowych i materiałów budowlanych. Oferujemy trwałe płyty drogowe o różnych wymiarach, które idealnie nadadzą się nie tylko do budowy dróg czy chodników, ale także na podjazdy, parkingi czy betonową powierzchnię do składowania. Naszym klientom możemy również zaproponować wielootworowe płyty Yombo oraz szereg materiałów budowlanych (np. bloczki i pustaki, systemy kominowe, nadproża). Gwarantujemy dostawę zamówionego towaru na terenie całej Polski.

  Data dodania: 27 03 2014
 • Infrastruktura drogowa

  Infrastruktura drogowa Tines to międzynarodowy holding, zajmujący się przede wszystkim tworzeniem zaawansowanych technologii, jakie są powszechnie wykorzystywane między innymi w przemyśle czy budownictwie przemysłowym. Grupa działa na rynkach w Europie oraz Azji, a dzięki temu że składa się z kilku spółek, oferuje bogaty zakres usług. Dostarcza między innymi chemię budowlaną czy modernizuje obiekty. Polska siedziba mieści się w Krakowie. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z naszą oeną ofertą. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2014
 • Usługi asenizacyjne - Spec-Trans

  Usługi asenizacyjne - Spec-Trans Nasza firma funkcjonuje od 2008 r. Nasza siedziba znajduje się w Gdowie, a obsługiwane miasta to: Dobczyce, Łapanów, Bochnia, Gdów, Kłaj, Kraków, Myślenice, Wieliczka.
  Nasza główna działalność to:

  - usługi asenizacyjne
  czyszczenie zbiorników bezodpływowych., wywóz nieczystości płynnych, czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków,
  - transport drogowy,
  - przetykanie rur
  czyszczenie mechaniczne (spiralą ręczną lub elektryczną), przetykanie i udrażnianie rur kanalizacyjnych, inspekcja rur kamerą, mycie rur metodą ciśnieniową,,
  - sprzedaż czarnoziemu i kruszyw.
  Każde powierzone zlecenie staramy się wykonać drobiazgowo i nienagannie. Działamy 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 08 01 2015