Miniatura strony Pomiary hałasu, ekrany akustyczne

Pomiary hałasu, ekrany akustyczneJesteśmy firmą badającą i opracowującą metody polegające na przeciwdziałaniu szkodliwym skutkom hałasu komunikacyjnego na środowisko miejskie. Oferujemy również: projektowanie i budowę map akustycznych lotnisk, linii kolejowych, miast, optymalizację ekranów akustycznych, projektowanie i budowę ekranów akustycznych typu zielona ściana. Posiadamy wysokiej klasy programy dzięki czemu nasza firma jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Szczegóły strony www.pomiaryhalasu.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubrania robocze - Faret.pl

  Ubrania robocze - Faret.pl Jesteśmy czołowym, polskim producentem odzieży roboczej. Wykonujemy ją w nowoczesnym systemie, a proces produkcji nadzoruje wykwalifikowana kadra. Zaufało nam wielu klientów, więc jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem, który zawsze w terminie wypełnia postanowienia kontraktowe. Oferowane ubrania wyróżnia wygoda, trwałość i funkcjonalność. Nawet po wielu praniach zachowają one właściwości, kształt i kolorystykę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmowej strony www, gdzie można zapoznać się z ofertą.

  Data dodania: 03 10 2014
 • Tania odzież robocza i artykuły bhp - sklep Kendy BHP

  Tania odzież robocza i artykuły bhp - sklep Kendy BHP W ofercie sklepu: ochronniki słuchu w postaci nauszników ochronnych i zatyczek, kaski ochronne, gogle i okulary przeciwodpryskowe, rękawice ochronne, maseczki przeciwpyłowe, maski i półmaski przeciwpyłowe i przeciwgazowe, buty i odzież robocza, odzież jednorazowa i specjalistyczna. Wciąż poszerzamy nasz asortyment. Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Zachęcamy do korzystania z pomocy naszych specjalistów w doborze odpowiedniej odzieży i sprzętu do warunków panujących w miejscu Państwa pracy. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 04 2015
 • ISO w medycynie - eusystem.pl

  ISO w medycynie - eusystem.pl Projektujemy, wdrażamy i nadzorujemy systemy zarządzania. Wdrażamy certyfikaty ISO – systemy zarządzania, ochrona środowiska, bezpieczeństwo danych. Naszą specjalizacją jest wdrażanie certyfikatów ISO dla placówek medycznych. Oferujemy także usługi BHP. Firma Euro-System to kilkaset pozytywnie zrealizowanych projektów. Wiele lat praktyki pozwala nam sprawnie i efektywnie realizować projekty, przy stosunkowo niskich kosztach. Na stronie internetowej eusystem. pl znajdą Państwo szczegółowe informacje. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 10 2016
 • BHP HSEC Kraków

  BHP HSEC Kraków Firma HSCE oferuje szkolenia BHP dla pracowników różnych branż. Jako zespół specjalistów z zakresu BHP i higieny pracy dostarczamy naszym klientom nowoczesne a zarazem pewne rozwiązania. Prowadzimy sklep z artykułami BHP. Zajmujemy się organizacją szkoleń otwartych. Wśród naszej kadry znajdują się: specjalista od bezpieczeństwa technicznego, ekspert prawa pracy, specjalista do spraw czynników szkodliwych, ratownik medyczny, specjalista ochrony przeciwpożarowej. Zapraszamy również na kurs pierwszej pomocy i szkolenia przeciwpożarowe.

  Data dodania: 26 01 2017
 • Akademii Gaszenia BHP Życie - bhpzycie.com

  Akademii Gaszenia BHP Życie - bhpzycie.com Naszą specjalnością jest przeprowadzanie szkoleń z ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy, BHP i innych. Nasze szkolenia przeprowadzane są przez wykwalifikowanych praktyków i profesjonalistów, dzięki czemu możemy przekazać rzetelną, przydatna w życiowych zastosowaniach wiedzę. indywidualnie podchodzimy do każdego kursanta, aby każda osoba mogła możliwie najwięcej skorzystać z naszego kursu. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej gdzie znajduje się nasza oferta kursowa oraz szczegółowy kalendarz szkoleń. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do państwa wszelkiej dyspozycji.

  Data dodania: 15 11 2017