Miniatura strony POM SZTUM usługi tokarskie

POM SZTUM usługi tokarskiePolecamy Państwu usługi Przedsiębiorstwa Wielobranżowego POM Sztum Sp. z o. o. z siedzibą w Sztumie. Od ponad 20 lat jesteśmy znani z wysokiej jakości fabrykacji oraz obróbki elementów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium. Realizujemy zlecenia na potrzeby przemysłu stoczniowego, budowlanego i mechanicznego, w oparciu o załączone przez zamawiającego rysunki oraz dokumentacje. Naszymi konsumentami są zarówno przedsiębiorstwa krajowe, jak i zagraniczne. Oprócz tego zajmujemy się usługami tokarskimi, frezarskimi i ślusarskimi. zachęcamy do składania zamówień. Szczegółowe wiadomości na ten temat zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony pom-sztum.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DEZET kalibracje zgrzewarek doczołowych

  DEZET kalibracje zgrzewarek doczołowych Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Dezet, która na rynku działa bezustannie od 1986 roku. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych z całej Polski. Współpracujemy również z klientami zagranicznymi. Głównym aspektem działalności firmy Dezet jest sprzedaż wysokiej klasy zgrzewarek doczołowych i niezbędnego oprzyrządowania. Cały asortyment jest uwarunkowany od specyfikacji zamawiającego. Nasze zestawy zgrzewcze mogą być z powodzeniem stosowane w różnych branżach, zwłaszcza hydraulicznej. Więcej szczegółów na witrynie internetowej.

  Data dodania: 29 09 2014
 • MOWTA zasuwa nożowa

  MOWTA zasuwa nożowa Mowta to firma od wielu lat działająca na rynku dostaw armatury na potrzeby różnorodnych gałęzi przemysłu, w tym energetyki zawodowej oraz przemysłu wydobycia ropy naftowej oraz gazu ziemnego. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, ale spełniamy dostawy armatury przemysłowej dla klientów z całego kraju. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych kontrahentów, jakim zapewniamy terminowe dostawy oraz adaptację zleceń uwzględniającą wszelkie ich oczekiwania. Dodatkowym naszym atutem jest serwis dostępny dla klientów w przypadku uszkodzeń armatury lub zaopatrzenia z nią związanego. Aby dowiedzieć się więcej o firmie Mowta, wejdź na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 28 10 2014
 • ODLEWNIA SOLIDUS odlewy części żeliwnych

  ODLEWNIA SOLIDUS odlewy części żeliwnych Odlewnia Solidus jest firmą usługową, która zajmie się wszechstronną wytwórczością odlewów. Tworzymy odlewy pojedyncze jak i seryjne. Naszą specjalizacją są odlewy części do maszyn rolniczych, ruszta żeliwne, obciążniki linii energetycznych, żeliwne meble ogrodowe jak i dekoracyjne części ogrodzeń. Wytwarzamy odlewy o wadze od 0, 5 kg do 200 kg. Nasze długoletnie doświadczenie nauczyło nas, że każdy klient ma inne potrzeby, oczekiwania oraz dysponuje innym budżetem, dlatego jesteśmy elastyczni, dopasowujemy ofertę do potrzeb naszych klientów. Terminowość, profesjonalizm oraz jakość wykonywanych odlewów to zasada firmy Solidus. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 29 12 2014
 • Pomiary i badania wibroakustyczne w przemyśle - RCC Nova

  Pomiary i badania wibroakustyczne w przemyśle - RCC Nova Współpracujemy z firmami przemysłowymi od 2006 roku. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem w zakresie badań i pomiarów dla firm dla firm. Wykonujemy pomiary hałasu i badanie akustyki, pomiary drgań maszyn urządzeń czy też projektowanie systemów wbudowanych. Dysponujemy świetną ekipą specjalistów, wysokiej jakości aparaturą oraz umiejętnością dostosowania się do wymagań naszych klientów. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie w pełni zadowolony. Działamy nie tylko na terenie Polski, ale także w wielu różnych krajach.

  Data dodania: 03 01 2018
 • Cięcie laserem Białystok - stlaser.pl

  Cięcie laserem Białystok - stlaser.pl Nasza główna specjalizacja to obróbka metali, a także wycinanie laserowe najbardziej skomplikowanych kształtów. Działamy na co dzień w Białymstoku. Proponujemy Państwu wsparcie projektowe (dokumentacja CAD, Białystok). Stawiamy na wysoką jakość krawędzi cięcia. Przyjmujemy zgłoszenia na gięcie blach. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, solidną ekipą technologów. Dzięki nam wygenerujecie Państwo realne oszczędności. Mamy bowiem wiele usług dotyczących obróbki metali w jednym miejscu.

  Data dodania: 08 10 2019