Miniatura strony Pol-Agra - PŁońsk

Pol-Agra - PŁońskFirma Pol-Agra z siedzibą na terenie Płońska to prawdziwy specjalista w zakresie maszyn rolniczych. Jeżeli poszukujesz sprzętu w pełni funkcjonalnego i nowoczesnego to świetnie trafiłeś! Przedsiębiorstwo to jest autoryzowanym dealerem najlepszych polskich i zagranicznych marek, co sprawia, że zagwarantować może nieustanny dostęp do odpowiedniego asortymentu. W bogatej ofercie odnajdziesz mnóstwo modeli ciągników, ładowarek albo kombajnów zbożowych. To jednak nie wszystko - firma proponuje również profesjonalne usługi serwisowe, produkcję podzespołów bądź kompletnych instalacji pneumatycznych. Wszystko na czas oraz w rozsądnej cenie! Osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzenia strony

Szczegóły strony pol-agra.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gorczyca "Piast"

  Gorczyca "Piast" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Piast" Jan Kołodziej zajmuje się sprzedażą skupem i kontraktacją ziaren gorczycy od krajowych rolników i firm produkcyjnych. Prowadzimy sprzedaż gorczycy do wszystkich zastosowań. W naszej ofercie znajduje się: gorczyca czarna, biała, sarepska, gorczyca na poplon, gorczyca do celów rehabilitacyjnych. Nasze ziarna poddawane są specjalnemu procesowi doczyszczania co sprawia że gorczyca jest najlepszej jakości. Zapraszamy do współpracy a także na naszą stronę internetową poprzez którą można dokonać zakupu ziaren gorczycy.

  Data dodania: 21 06 2014
 • PARYS bramy garażowe segmentowe - Wrocław

  PARYS bramy garażowe segmentowe - Wrocław Firma Parys działa na rynku od 1993 roku i przez te wszystkie lata zdołała zdobyć rozległe grono usatysfakcjonowanych z jakości oferowanych usług i rozległego asortymentu partnerów handlowych. Od początku prowadziła produkcję i sprzedaż wyrobów plan dekowych. jednak wkrótce wychodząc na vis-a-vis oczekiwaniom klientów poszerzyła swój asortyment w usługi i wyroby z zakresu budowlanego. W ofercie znajduje się: sprzedaż i montaż bram garażowych oraz przemysłowych; produkcja i instalacja ogrodzeń metalowych oraz kutych, drewnianych i wielu innych; produkcja i instalacja krat, a także instalacja plandek i produkcja naklejek reklamowych z nadrukiem solwentowym, z folii wycinane ploterem tnącym, z folii OWV oraz wszelkie napisy reklamowe. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 15 09 2014
 • Siatka do beli - Wald Gold

  Siatka do beli - Wald Gold Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w produkcji bardzo mocnego sznurka rolniczego. Udostępniamy Państwu siatkę rolniczą wyróżniającą się ponadprzeciętną odpornością na zrywanie i promieniowanie UV. Dostarczamy folie HDPE na potrzeby przemysłu spożywczego, a także innych sektorów nowoczesnej gospodarki. Tworzymy taśmy spinające PP i PET do pakowania automatycznego, siatki do paletyzacji niezbędne w zarządzaniu transportem wewnętrznym. Mamy w katalogu zamknięcia clipband pozwalające uzyskać duża szczelność opakowania przy wielokrotnym otwieraniu.

  Data dodania: 27 05 2018
 • Elektryzator - pastuchyborys.pl

  Elektryzator - pastuchyborys.pl W firmie Borys specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży między innymi takich wyrobów jak pastuch elektryczny. Posiadamy doświadczenie w oferowaniu wyrobów tego typu, co sprawia, że możemy zapewnić dopasowany pastuch. Jednocześnie w naszej firmie elektryczny pastuch to wysokiej jakości wyrób. Możemy oferować w naszej firmie profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach sprzedaży poszczególnych wyrobów, jak poskrom dla bydła czy ogrodzenia elektryczne. Gwarantujemy krótkie terminy realizowania zamówień.

  Data dodania: 24 09 2018
 • Preparaty dla zwierząt gospodarskich - over-agro.pl

  Preparaty dla zwierząt gospodarskich - over-agro.pl Over Agro to marka preparatów dla zwierząt hodowlanych charakteryzujących się wysoką skutecznością. Dysponujemy doświadczeniem w obsłudze hodowców krajowych i zagranicznych. Proponujemy preparaty jakościowo wspierające metabolizm, czy dodatki uzupełniające braki energetyczne. Ułatwiamy planowanie skutecznego zapłodnienia bydła, pielęgnację wymion oraz racic. Skupiamy się przy produkcji na naturalnych składnikach roślinnych, starannie wyselekcjonowanych. Dzielimy się również bogatą bazą wiedzy na stronie.

  Data dodania: 13 12 2018