Miniatura strony Olej napędowy w Krakowie

Olej napędowy w KrakowieZajmujemy się dystrybucją oleju napędowego. Zamówione paliwo dostarczamy bezpośrednio do klienta w maksimum 24 godziny. Na terenie Krakowa, całej Małopolski oraz Śląska zapewniamy bezpłatną dostawę. W ofercie posiadamy wysokiej jakości olej napędowy Ekodiesel Ultra zawierający szereg dodatków uszlachetniających, odporny na utlenianie. Oferujemy również olej opałowy Ekoterm Plus doskonale nadający się do pieców centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych, do kotłów parowych oraz pieców typowo przemysłowych.

Szczegóły strony tankoil.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia kursy kwalifikacje operatora dźwigu żurawia

  Szkolenia kursy kwalifikacje operatora dźwigu żurawia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń w Warszawie przez nas organizowanych, dla pragnących uzyskać uprawnienia do obsługi urządzeń dźwigowych, takich jak podnośniki koszowe, dźwigi, żurawie samojezdne, żurawie wieżowe, dla osób z miast Warszawa i okolicznych miejscowości. Celem kursu jest takie przygotowanie kandydata słuchacza, by mógł starać się o uzyskanie kwalifikacji zawodowych, uprawnień wymaganych, uprawnienia te nadawane są dla osób obsługujących dźwigi żurawie podnośniki, oraz przygotowanie słuchaczy do egzaminu dającego uprawnienia i kwalifikację zawodową. Kurs na operatora, przeznaczony jest dla wszystkich chętnych w szczególności dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach pracy na których realizowane są operacje transportu pionowego z wykorzystaniem dźwignic, dźwigów budowlanych, towarowych albo szpitalnych. W programie szkolenia uwzględniono wszystkie wymagania kwalifikacyjne kandydatów na operatorów oraz maszynistów dźwignic, takich jak: znajomość budowy dźwignicy, umiejętność obsługi, znajomość przepisów dozoru technicznego, znajomość przepisów BHP. Zachęcamy do zarejestrowania się na naszej stronie www, wypełnienie formularza zgłoszenia do szkolenia, aktualna cena kursu publikowana jest online na stronie www, tam też jest aktualny cennik szkoleń. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 03 2012
 • Butan

  Butan Nasza spółka w Polsce jest obecna już przeszło 20 lat i jest częścią europejskiej Grupy FLAGA – pod nazwą AmeriGas działamy od roku 2010. Jesteśmy jednym z liderów na rynku gazu LPG na potrzeby grzewcze, technologiczne oraz motoryzacyjne. Obecnie jesteśmy również wiodącą firmą w segmencie dystrybucji gazu płynnego. Nasz gaz znajduje kilka milionów użytkowników. Dysponujemy sześcioma rozlewniami, sześcioma regionalnymi centrami dystrybucji oraz dwoma terminalami przeładunkowymi gazu płynnego. Wdrożyliśmy system zarządzania jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy (ISO 9001:2008, PN-EN 18001:2004, OHSAS 18001:2007). Naszą ofertę kierujemy w stronę gospodarstw domowych oraz biznesu. Oferujemy instalacje zbiornikowe, butle gazowe oraz wysokiej jakości paliwo do pojazdów (dostępne na naszych firmowych stacjach oraz w wielu stacjach czołowych marek działających w całej Polsce).

  Data dodania: 01 04 2014
 • Www.htmopakowania.pl

  Www.htmopakowania.pl Firma HTM OPAKOWANIA od 1999 roku zajmuje się produkcją opakowań tekturowych na indywidualne zamówienie klientów. Wykorzystujemy tekturę falistą oraz szaro-brązową i białą. Wykonujemy pudła fasonowe, klapowe (zszywane lub klejone), tacki, pudełka do pizzy, skrzynki na owoce lub warzywa. Ponadto posiadamy doświadczenie w produkcji pudełek o dużych gabarytach oraz narożników na drzwi i okna. Nasza oferta obejmuje także wyposażenie pudełek oraz nadruki wykonywane metodą sitodruku lub druku fleksograficznego.

  Data dodania: 20 11 2014
 • Przeguby cardana

  Przeguby cardana Nasza firma oferuje najlepszej jakości na rynku wały napędowe, łożyska, przeguby precyzyjne, krzyżaki i wiele innych produktów. Nie zajmujemy się jednak samą sprzedażą, ale także naprawą i regeneracją tego typu produktów. Jesteśmy firmą, która posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę techniczną, przez co zostaliśmy docenieni przez takie firmy jak na przykład Volvo, Scania i Solaris z którymi nawiązaliśmy współpracę. Jeśli jesteś zainteresowany przedstawioną propozycją wielce zachęcamy do prędkiego zapoznania się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, gdyż to właśnie tam przeczytasz szczegółowe dane.

  Data dodania: 03 11 2015
 • Proseals.pl - uszczelki na metry

  Proseals.pl - uszczelki na metry Jako nowoczesna i w pełni profesjonalna firma Pro-Seals Polska gwarantujemy naszym klientom dostęp do najwyższej jakości profili gumowych, płyt gumowych, węży przemysłowych, jak również uszczelnień technicznych od najlepszych producentów. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z propozycjami od ludzi, którzy mają spore doświadczenie rynkowe i na pewno będą w stanie Ci odpowiednio doradzić oraz pomóc w doborze optymalnego rozwiązania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na każde odpowiemy pod podanym numerem telefonu. Zawsze bowiem cenimy sobie pełne zadowolenie każdego z naszych klientów.

  Data dodania: 18 01 2017