Miniatura strony Ogrzewanie gazem, instalacje zbiornikowe przydomowe itp. Hurtowa sprzedaż gazu.

Ogrzewanie gazem, instalacje zbiornikowe przydomowe itp. Hurtowa sprzedaż gazu.Montaż instalacji zbiornikowych na gaz płynny do budynków mieszkalnych oraz przemysłowych, firm, gospodarstw rolnych itp. Serwis instalacji i zbiorników na gaz płynny. Sprzedaż zbiorników przydomowych i techniczno-przemysłowych. Hurtowa sprzedaż gazu i autogazu. Dystrybucja gazu w butlach dla gospodarstw domowych i podmiotów gospodarczych. Sprzedaż klatek KBPB na butle z gazem. Dogodne sposoby nawiązania współpracy na różnych formach handlowych. Zainteresowanych zapraszamy na www.axan.pl

Szczegóły strony www.axan.pl:

Komentarze:

 • krzysztof » (raport)

  witam..bardzo polecam tą firmę.Jest bardzo elastyczna i wszystko jest tak jak naprawde umawia się człowiek z handlowcem.Bardzo fajna firma, polecam

  Data dodania: 06 07 2013
 • EsKaaaaaaa » (raport)

  Witam
  Polecam także tą firmę. Współpraca jak najbardziej opłacalna, nie tylko ze względów finansowych ale również jeśli chodzi o kantakt z klientem. Wszystkie formalności załatwine są od ręki. Miła i sympatyczna obsługa. Nic dodać, nic ująć. Naprawdę polecam.

  Data dodania: 11 07 2013
 • Sławcio » (raport)

  nie duża firma, ale bardziej mobilna niż duże koncerny i bardziej ugodowa.W jednym miejscu ogarnie się montaż instalacji przez zbiornik jak i dostawę gazu, warta polecenia

  Data dodania: 29 07 2013
 • Maciej » (raport)

  Axan to bardzo rzetelna firma.Instalowali mi zbiornik do ogrzewania suszarni.Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.polecam

  Data dodania: 08 10 2013
 • Marta » (raport)

  Axan bardzo rzetela firma i współpeaca z tą firmą to czysta przyjemność.Szybla instalacja zbiorników i terminowe dostawy propanu w dobrej cenie.

  Data dodania: 13 10 2013

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Panele słoneczne

  Panele słoneczne Przy rosnących cenach za energię elektryczną oferta firmy QXPV jest bardzo interesująca. Firma zajmuje się hurtową sprzedażą paneli słonecznych. Najwięcej korzyści przynoszą bowiem panele słoneczne w sporej ilości. Na stronie QXPV możesz skorzystać z pomocy specjalnego kalkulatora, który pomoże Ci obliczyć zapotrzebowanie na fotoogniwa. W chwili obecnej w ofercie QXPV znajdują się panele polikrystaliczne oraz panele monokrystaliczne. Firma jest w stanie zrealizować zamówienia nawet bardzo niestandardowe.

  Data dodania: 18 02 2014
 • Fotowoltaika

  Fotowoltaika Firma Solar Park Zamość działa w branży energii słonecznej. Oferujemy ogniwa fotowoltaiczne do dachów skośnych (Sunfix plus), panele fotowoltaiczne do dachów płaskich (Sunfix aero duo) oraz lekkie baterie słoneczne przeznaczone do płaskiego dachu (Sunfix aero). Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo instalacje fotowoltaiczne Sunmodule Plus, zestaw paneli słonecznych Sunkits oraz moduły fotowoltaiczne Sundeck wbudowane w dach. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także projektowaniem i montowaniem instalacji słonecznych.

  Data dodania: 13 08 2014
 • Polska Energetyka

  Polska Energetyka Polska energetyka koncentruje się wokół wytwarzania energii elektrycznej głównie z zasobów konwencjonalnych, których czas odnowy jest stosunkowo długi. Kolejnym minusem tych zasobów jest ich destrukcyjny wpływ na środowisko, jednakże należy zaznaczyć, że również energia pochodząca ze źródeł odnawialnych ma na nie negatywny wpływ. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom polityka energetyczna zmierza w kierunku źródeł odnawialnych, czyli odnawiających się w krótkim czasie. Mowa tutaj o wietrze, wodzie i promieniowaniu słonecznym.

  Data dodania: 14 07 2015
 • TechSterowniki

  TechSterowniki Oferta zaprezentowana przez przedsiębiorstwo Tech Sterowniki umożliwia nabycie doskonałej klasy produktów elektronicznych. Podstawowym elementem prowadzonej przez nas firmy jest proponowanie sterowników do kotłów centralnego ogrzewania, które kupuje u nas większa część renomowanych przedsiębiorstw z branży. Oferowane przez nas towary charakteryzuje duża skuteczność. Propozycja asortymentowa obejmuje także inne produkty elektroniczne. Starannie tworzymy wszystkie produkty, co sprawia, że możemy zagwarantować ich świetną klasę oraz wysoką skuteczność działania.

  Data dodania: 03 12 2015
 • Fotowoltaika - suntrack.pl

  Fotowoltaika - suntrack.pl W firmie Sun Track działamy na rynku monitoringu wizyjnego oraz odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się montażem między innymi systemów telewizji przemysłowej. Zapewniamy również panele słoneczne, które są odpowiednio dopasowane do miejsca montażu. W naszej firmie jesteśmy w stanie gwarantować sprawne i terminowe realizowanie poszczególnych usług. Jednocześnie współpracując ze sprawdzonymi dystrybutorami panelami słonecznych jesteśmy w stanie zapewnić trwałe rozwiązania do zastosowania w instalacjach.

  Data dodania: 24 02 2020