Miniatura strony ODLEWNIA SOLIDUS odlewy części żeliwnych

ODLEWNIA SOLIDUS odlewy części żeliwnychOdlewnia Solidus jest firmą usługową, która zajmie się wszechstronną wytwórczością odlewów. Tworzymy odlewy pojedyncze jak i seryjne. Naszą specjalizacją są odlewy części do maszyn rolniczych, ruszta żeliwne, obciążniki linii energetycznych, żeliwne meble ogrodowe jak i dekoracyjne części ogrodzeń. Wytwarzamy odlewy o wadze od 0, 5 kg do 200 kg. Nasze długoletnie doświadczenie nauczyło nas, że każdy klient ma inne potrzeby, oczekiwania oraz dysponuje innym budżetem, dlatego jesteśmy elastyczni, dopasowujemy ofertę do potrzeb naszych klientów. Terminowość, profesjonalizm oraz jakość wykonywanych odlewów to zasada firmy Solidus. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.odlewniasolidus.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rwe pogotowie energetyczne

  Rwe pogotowie energetyczne Zajmujemy się zarządzaniem siecią energetyczną na obszarze Warszawy. Firma RWE Stoen Operator jest operatorem systemu dystrybucyjnego. Na naszą stronę zapraszamy odbiorców indywidualnych oraz firmowych. Zamieszczamy kompetentne informacje na temat obowiązujących taryf, formalności związanych z przyłączeniem do sieci. Doradzamy również, jakie procedury obowiązują podczas zmiany sprzedawcy energii. W dziale obsług klienta znajdą zaś Państwo informacje na temat odczytu liczników i sposobów rozliczeń, a także bieżące faktury.

  Data dodania: 27 02 2014
 • DEZET kalibracje zgrzewarek doczołowych

  DEZET kalibracje zgrzewarek doczołowych Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Dezet, która na rynku działa bezustannie od 1986 roku. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych z całej Polski. Współpracujemy również z klientami zagranicznymi. Głównym aspektem działalności firmy Dezet jest sprzedaż wysokiej klasy zgrzewarek doczołowych i niezbędnego oprzyrządowania. Cały asortyment jest uwarunkowany od specyfikacji zamawiającego. Nasze zestawy zgrzewcze mogą być z powodzeniem stosowane w różnych branżach, zwłaszcza hydraulicznej. Więcej szczegółów na witrynie internetowej.

  Data dodania: 29 09 2014
 • POM SZTUM usługi tokarskie

  POM SZTUM usługi tokarskie Polecamy Państwu usługi Przedsiębiorstwa Wielobranżowego POM Sztum Sp. z o. o. z siedzibą w Sztumie. Od ponad 20 lat jesteśmy znani z wysokiej jakości fabrykacji oraz obróbki elementów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium. Realizujemy zlecenia na potrzeby przemysłu stoczniowego, budowlanego i mechanicznego, w oparciu o załączone przez zamawiającego rysunki oraz dokumentacje. Naszymi konsumentami są zarówno przedsiębiorstwa krajowe, jak i zagraniczne. Oprócz tego zajmujemy się usługami tokarskimi, frezarskimi i ślusarskimi. zachęcamy do składania zamówień. Szczegółowe wiadomości na ten temat zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 09 2014
 • MOWTA zasuwa nożowa

  MOWTA zasuwa nożowa Mowta to firma od wielu lat działająca na rynku dostaw armatury na potrzeby różnorodnych gałęzi przemysłu, w tym energetyki zawodowej oraz przemysłu wydobycia ropy naftowej oraz gazu ziemnego. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, ale spełniamy dostawy armatury przemysłowej dla klientów z całego kraju. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych kontrahentów, jakim zapewniamy terminowe dostawy oraz adaptację zleceń uwzględniającą wszelkie ich oczekiwania. Dodatkowym naszym atutem jest serwis dostępny dla klientów w przypadku uszkodzeń armatury lub zaopatrzenia z nią związanego. Aby dowiedzieć się więcej o firmie Mowta, wejdź na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 28 10 2014
 • Oriontec

  Oriontec Zajmujemy się specjalistycznym uzdatnianiem wody. Oferujemy produkty i usługi oparte na najnowszych technologiach. Bazujemy na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach. Wysokiej jakości woda uzdatniona ma znaczenie w wielu gałęziach przemysłu np. spożywczym, chemicznym, energetycznym. Nasz zespół dąży do doskonałości przez ciągły rozwój i zwiększenie funkcjonalności produktów, Proponujemy także projekty, diagnostykę i serwis dla firm. Zależy nam by spełnić wymagania każdego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 02 2018