Miniatura strony Mechanik-sc.pl - oryginalne części do maszyn rolniczych

Mechanik-sc.pl - oryginalne części do maszyn rolniczychNasza firma powstała w 1989 roku oferując oryginalne części do ciągników, kombajnów i innych maszyn rolniczych. Pracownicy naszej firmy dysponują bardzo dużą wiedzą i dlatego też są w stanie pomóc w wyborze odpowiednich produktów. Nasza oferta obejmuje między innymi części do silników, łożyska, łańcuchy, części do ładowarek, zgrabiarek oraz wiele innych produktów. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej ofercie każdy utrzyma swój sprzęt rolniczy w dobrym stanie. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie mechanik-sc. pl.

Szczegóły strony mechanik-sc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gorczyca "Piast"

  Gorczyca "Piast" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Piast" Jan Kołodziej zajmuje się sprzedażą skupem i kontraktacją ziaren gorczycy od krajowych rolników i firm produkcyjnych. Prowadzimy sprzedaż gorczycy do wszystkich zastosowań. W naszej ofercie znajduje się: gorczyca czarna, biała, sarepska, gorczyca na poplon, gorczyca do celów rehabilitacyjnych. Nasze ziarna poddawane są specjalnemu procesowi doczyszczania co sprawia że gorczyca jest najlepszej jakości. Zapraszamy do współpracy a także na naszą stronę internetową poprzez którą można dokonać zakupu ziaren gorczycy.

  Data dodania: 21 06 2014
 • Artykuły zootechniczne - rolnet.pl

  Artykuły zootechniczne - rolnet.pl Rolnet. pl to internetowy sklep rolniczy. Oferujemy szeroki wybór produktów dla hodowców trzody chlewnej, bydła, drobiu i innych zwierząt oraz dla plantatorów. W ofercie posiadamy wysokiej jakości pasze, koncentraty i dodatki paszowe dla zwierząt, witaminy, artykuły weterynaryjne, akcesoria do organizacji hodowli. Polecamy również systemy zadawania pasz, systemy wentylacyjne do budynków gospodarczych i inne wyposażenie budynków, elektryczne ogrodzenia pastwisk. Kolejną grupą produktów są folie, tunele, siatki, sznurki nasiona, nawozy, środki ochrony roślin. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 13 10 2016
 • Elektryzator - pastuchyborys.pl

  Elektryzator - pastuchyborys.pl W firmie Borys specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży między innymi takich wyrobów jak pastuch elektryczny. Posiadamy doświadczenie w oferowaniu wyrobów tego typu, co sprawia, że możemy zapewnić dopasowany pastuch. Jednocześnie w naszej firmie elektryczny pastuch to wysokiej jakości wyrób. Możemy oferować w naszej firmie profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach sprzedaży poszczególnych wyrobów, jak poskrom dla bydła czy ogrodzenia elektryczne. Gwarantujemy krótkie terminy realizowania zamówień.

  Data dodania: 24 09 2018
 • Preparaty dla zwierząt gospodarskich - over-agro.pl

  Preparaty dla zwierząt gospodarskich - over-agro.pl Over Agro to marka preparatów dla zwierząt hodowlanych charakteryzujących się wysoką skutecznością. Dysponujemy doświadczeniem w obsłudze hodowców krajowych i zagranicznych. Proponujemy preparaty jakościowo wspierające metabolizm, czy dodatki uzupełniające braki energetyczne. Ułatwiamy planowanie skutecznego zapłodnienia bydła, pielęgnację wymion oraz racic. Skupiamy się przy produkcji na naturalnych składnikach roślinnych, starannie wyselekcjonowanych. Dzielimy się również bogatą bazą wiedzy na stronie.

  Data dodania: 13 12 2018
 • Sprzedaż cieląt - rogofarm.pl

  Sprzedaż cieląt - rogofarm.pl Rogofarm to firma, specjalizująca się w skupie i sprzedaży cieląt: detalicznej oraz hurtowej. Nasze 25-letnie doświadczenie w branży przekłada się na realizację wszystkich potrzeb klientów. Wyszukujemy cielęta pod kątem wagi oraz gatunku, gwarantując najwyższą zdrowotność. Zapewniamy również skuteczny, terminowy oraz bezpieczny transport na wskazany przez Ciebie adres! Gwarantujemy nadzór weterynaryjny oraz kontrole jakości nad cielętami, które trafią w Twoje ręce. Dzięki temu wiesz, że nasza sprzedaż cieląt to najwyższy poziom jakości, na który możesz sobie pozwolić.

  Data dodania: 29 07 2020