Miniatura strony Maszyny drogowe

Maszyny drogoweNasza firma zajmuje się szeroko pojętym budownictwem drogowym. Specjalizujemy się w budowie betonowych nawierzchni za pomocą ciągłego rozkładania tegoż materiału. Ponadto wytwarzamy krawężniki o dowolnym promieniu krzywizny. Naszym klientom udostępniamy możliwość wypożyczenia sprzętu - gwarantujemy odpowiednie przeszkolenia umożliwiające bezpieczne i wydajne korzystanie z urządzeń. Specyfikacja i dane techniczne znajdują się na naszej stronie.

Szczegóły strony pl.curb-tec.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Exact Project – specjalizujemy się w budownictwie komunikacyjnym

  Exact Project – specjalizujemy się w budownictwie komunikacyjnym EXACT PROJECT oferuje usługi projektowe oraz zarządzanie budową w budownictwie komunikacyjnym.

  Usługi projektowe:
  projekty koncepcyjne
  projekty budowlane i wykonawcze
  projekty stałych i tymczasowych organizacji ruchu
  specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
  przedmiary robót.

  Zarządzanie budową.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji drogowych poprzez reprezentowanie inwestora na budowie. Zapewniamy sprawowanie kontroli i zgodności realizacji budowy z projektem i pozwoleniem na budowę poprzez:

  Zapewnienie inspektorów nadzoru
  Stały monitoring postępu prac
  Ocenę jakości wykonanych robót
  Bieżącą kontrolę kosztów, oraz rozliczenie końcowe budowy
  Raportowanie jakości oraz postępu wykonanych robót
  Kontrolę i odbiór robot budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających oraz uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych
  Udział w czynnościach odbiorów gotowego obiektu i przekazania do użytkowania
  Okresowe przeglądy obiektu w okresie gwarancji

  Data dodania: 11 02 2013
 • Aarsleff roboty fundamentowe

  Aarsleff roboty fundamentowe Aarsleff.com.pl to adres portalu internetowego prezentującego ofertę firmy Aarsleff Sp. z o.o. . Przedsiębiorstwo to zajmuje się projektowaniem oraz wykonawstwem robót fundamentowych. W ofercie działań świadczonych przez przedsiębiorstwo można znaleźć m.in. wykopy głębokie, zabezpieczenia wykopów, odwodnienia wykopów, próbne obciążenia pali czy też monitoring wibracji. Poza ofertą, na stronie znajdują się także informacje na temat aktualności czy realizacji wykonanych przez firmę. Informacje na temat Aarsleff, oferty firm i jej przykładowych realizacji można znaleźć na witrynie aarsleff.com.pl .

  Data dodania: 27 01 2014
 • Płyty jomb

  Płyty jomb Jesteśmy zakładem produkcyjnym oraz składem hurtowym płyt drogowych i materiałów budowlanych. Oferujemy trwałe płyty drogowe o różnych wymiarach, które idealnie nadadzą się nie tylko do budowy dróg czy chodników, ale także na podjazdy, parkingi czy betonową powierzchnię do składowania. Naszym klientom możemy również zaproponować wielootworowe płyty Yombo oraz szereg materiałów budowlanych (np. bloczki i pustaki, systemy kominowe, nadproża). Gwarantujemy dostawę zamówionego towaru na terenie całej Polski.

  Data dodania: 27 03 2014
 • Infrastruktura drogowa

  Infrastruktura drogowa Tines to międzynarodowy holding, zajmujący się przede wszystkim tworzeniem zaawansowanych technologii, jakie są powszechnie wykorzystywane między innymi w przemyśle czy budownictwie przemysłowym. Grupa działa na rynkach w Europie oraz Azji, a dzięki temu że składa się z kilku spółek, oferuje bogaty zakres usług. Dostarcza między innymi chemię budowlaną czy modernizuje obiekty. Polska siedziba mieści się w Krakowie. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z naszą oeną ofertą. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2014
 • Prace ziemne - bornal.pl

  Prace ziemne - bornal.pl Zastanawiasz się nad tym, które firmy mogą zaproponować wykopy? Tak się składa, że już nie musisz się o tym myśleć, ponieważ wykopy są częścią naszej oferty. Zadajesz sobie pytanie, jak można określić oferowane usługi? Najkrócej rzecz ujmując, wychodzimy naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom.

  Chcesz zapoznać się ze szczegółami? W takiej sytuacji trzeba odnotować profesjonalizm, terminowość i wysoką wydajność (można powiedzieć, że u nas nie ma miejsca na przypadek).
  Więcej na stronie działalności.

  Data dodania: 06 11 2019