Miniatura strony Magnesy neodymowe - dhit.pl

Magnesy neodymowe - dhit.plOddajemy do Państwa dyspozycji w naszym sklepie mocne magnesy neodymowe. Jesteśmy producentem oraz importerem magnesów neodymowych wykorzystywanych w wielu technicznych zadaniach. Proponujemy magnetyczne zatrzaski z gwintem wewnętrznym oraz zewnętrznym, uchwyty magnetyczne wysokiej klasy, magnesy neodymowe zaprojektowane do zabawy dla najmłodszych i nie tylko. Rozwijamy również bazę wiedzy o wykorzystaniu magnesów, co pozwala Państwu na ciekawą lekturę. Gwarantujemy bezpłatne doradztwo techniczne.

Szczegóły strony dhit.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent rur i profili stalowych

  Producent rur i profili stalowych Stal Impex Sp. z o. o. jest producentem wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników - rur i profili stalowych. Firma Stal Impex jest od ponad 10 lat jednym z wiodących producentów rur i profili stalowych. Odbiorcami firmy są nie tylko firmy polskie ale również zagraniczne. Zakres produkcyjny obejmuje rury stalowe w rozmiarze od fi 14 do fi 60 z grubością ścianki od 1 do 3 mm oraz następujące profile kształtowe: profile kwadratowe, profile prostokątne, profile trójkątne, kątowniki, ceowniki oraz elipsy. Istnieje również możliwość wykonania rury z usuniętą wypływką wewnętrzną. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy.

  Data dodania: 16 10 2012
 • MBO-Hutmen jv Sp. z o.o. - ołów

  MBO-Hutmen jv Sp. z o.o. - ołów MBO HUTMEN jv to firma z wieloletnią tradycją. Dbamy o to, aby zagwarantować naszym zleceniodawcom dostęp do najlepszej jakości stopów metali białych i materiałów lutowniczych, które sami produkujemy. Nasz proces wytwórczy jest zgodny ze standardami zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009. Wszystkie wyroby spełniają zarówno standardy polskie, jak i zagraniczne. Spośród innych firm o analogicznym profilu, odróżniamy się nie tylko wysoką jakością oferowanych usług, lecz także fachowym doradztwem w zakresie wyboru produktów i ich parametrów technicznych. Zapraszamy do składania zleceń oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 09 2014
 • Metal bellows

  Metal bellows Mera Bellows jako wytwórca mieszków metalowych, a dodatkowo producent tulei ciągnionych jest wiodącą firmą na rynku oferującą spore sposobności i oferuje przykładowo. mieszki metalowe profesjonalną. Nasi Klienci znajdują się przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej. Dzięki filii w Stanach Zjednoczonych podbijamy także serca tamtejszych Kontrahentów. Naszym kluczowym misją jest satysfakcja Kontrahenta, dlatego każde zamówienie jest dla nas zasadnicze. Duży nacisk położyliśmy na nadzór nad jakością naszych towarów. W procesie produkcji stosujemy wyspecjalizowaną technikę oraz oprzyrządowanie, dzięki czemu produkty schodzące z naszych taśm produkcyjnych odróżnia wysoka dokładność i trwałość. Funkcjonujemy zgodnie z najwyższymi normami.

  Data dodania: 18 12 2014
 • Toczenie CNC

  Toczenie CNC Narzędziownia Wrochmet to firma, której specjalnością jest toczenie cnc i frezowanie cnc. Zajmujemy się precyzyjną obróbką metali używając do tego celu nowoczesnych centr obróbczych sterowanych numerycznie. Nasz nowoczesny park maszynowy, a także wykształcona i doświadczona załoga, to niewątpliwie atuty naszej firmy. Dzięki temu zrealizowaliśmy sporą ilość niezwykle ciekawych projektów, tym samym zdobywając zaufanie sporej rzeszy klientów. Jeżeli więc i Ty poszukujesz doświadczonej i rzetelnej firmy, która zrealizuje dla Ciebie usługi cnc, to zapraszamy do naszej narzędziowni.

  Data dodania: 26 02 2018
 • Wyroby z metalu - kwconstruction.eu

  Wyroby z metalu - kwconstruction.eu KW Construction to sprawdzony producent elementów metalowych. Postaw na wysoką jakość w atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a jednocześnie gotowi są na podejmowanie nowych wyzwań, dzięki czemu możemy sprostać nawet najbardziej nietypowym potrzebom naszych klientów. Nasze wyroby z metalu charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania i trwałością. Ponadto, oferujemy Wam tworzenie rysunków i wizualizacji poglądowych mających powstać elementów. Odwiedź naszą stronę i sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 18 12 2020