Miniatura strony Koloidy srebra

Koloidy srebraDziałamy na rynku praktycznego zastosowania nanotechnologii w różnorodnych procesach przemysłowych. Nanotechnologia w naszej ofercie zabezpiecza materiały przed korozją, przed wilgocią, rozwojem bakterii i grzybów. Skupiamy się na syntezie nanozwiązków przy wykorzystaniu wiedzy polskich, doświadczonych naukowców. W naszym sklepie internetowym występują środki czyszczące z dodatkiem srebra, koloidy na problemy skórne, granulaty polimerowe, grafen i nanorurki węglowe. Pomagamy naturalnie w praktycznych aplikacjach nanotechnologii.

Szczegóły strony hadwao.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Metalica – szafki bhp

  Metalica – szafki bhp Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo naszą ofertę mebli metalowych. Produkujemy metalowe szafki bhp (kilkanaście modeli), szafy skrytkowe (kilkadziesiąt modeli), metalowe szafy aktowe, szafy i stoły warsztatowe oraz wiele innych. Do szatni w zakładach pracy proponujemy tradycyjne szafki bhp. Mamy w ofercie kilkanaście modeli takich szaf – 1, 2 oraz trzydrzwiowe. Tradycyjne szafki bhp produkujemy w wersji z pionową przegrodą w komorze ubraniowej oraz bez przegrody, z płaskim daszkiem lub ze skośnym. Na życzenie klienta wyposażamy nasze szafki ubraniowe w podstawy z ławką. Drugą grupą produktów są szafy skrytkowe. Jak wcześniej wspomniałem mamy w ofercie kilkadziesiąt modeli szaf skrytkowych – różnej wielkości, z różną ilością skrytek ( od 2 do 24). Produkujemy szafy skrytkowe posiadające w pionie od 2 do 6 schowków. Oczywiście im więcej skrytek w pionie posiada szafa tym mniejszą wysokość maja pojedyncza skrytka. Produkowane przez nas szafy skrytkowe mogą mieć od 1 do 4 kolumn skrytek. Szafy skrytkowe z 2 schowkami w pionie wyposażone są (każdy schowek) w drążek z haczykami na ubrania i bardzo często stosowane są w szatniach szkolnych oraz szatniach sportowych ( baseny, siłownie, fitness kluby).

  Data dodania: 20 12 2014
 • Www.CentrumGwozdzi.pl - Gwoździarki pneumatyczne

  Www.CentrumGwozdzi.pl - Gwoździarki pneumatyczne Centrum Gwoździ to firma, która ma swoją siedzibę w Kaliszu i istnieje na polskim rynku od 2007 roku. Oferujemy najwyższej jakości gwoździarki, docieramy do przedstawicieli branży paletowej, meblarskiej, stolarsko-budowlanej, ciesielskiej, dekarskiej i innych. Mamy w ofercie gwoździarki najlepszych producentów. Są to gwoździarki gazowe i pneumatyczne. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Poza tym mamy gwoździe łączone z plastikiem, papierem, drutem, gwoździowkręty łączone drutem oraz inne.

  Data dodania: 19 10 2015
 • Kokaj.pl - Węże wentylacyjne

  Kokaj.pl - Węże wentylacyjne Jeśli interesują Cię węże dla przemysłu, nasza oferta jest dokładnie tym, czego szukasz. Swoją pewność opieramy na tym, że jesteśmy przygotowani na różne oczekiwania.
  Zadajesz sobie pytanie, jak należy to rozumieć? Jeśli tak, na pewno trzeba wziąć pod uwagę, że proponujemy węże dla różnych gałęzi przemysłu. Nawiązując do samych węży, oferujemy specjalistyczne produkty, dobro klientów jest najważniejsze.

  Jeżeli interesuje Cię katalog naszych produktów, zachęcamy do kontaktu (węże przemysłowe to nie wszystko, co możemy zaproponować).

  Data dodania: 21 02 2020
 • Technika systemów hydraulicznych - dracon.pl

  Technika systemów hydraulicznych - dracon.pl Potrzebujesz profesjonalnej firmy która zajmie się Twoim systemem hydraulicznym? Wejdź na stronę dracon. pl i zapoznaj się z ofertą doświadczonej i solidnej firmy. Kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, projektowania oraz serwisu i modernizacji istniejących systemów hydraulicznych są domeną DraCon. Wejdź na stronę firmy, oferującej swoje usługi w Gdyni i zadzwoń jeżeli masz wątpliwości, chcesz zamówić wycenę albo potrzebujesz porady. Już teraz zdecyduj się na współpracę z DraCon! Decydują się na DraCon decydujesz się na solidność, profesjonalizm i doświadczenie.

  Data dodania: 14 07 2020
 • Labortech.pl - Maszyna wytrzymałościowa

  Labortech.pl - Maszyna wytrzymałościowa Jesteśmy firma, która zajmuje się produkcją urządzeń pomiarowych. Jeśli potrzebne są elektromechaniczne maszyny wytrzymałościowe to my je mamy w ofercie. Posiadamy również maszyny serwohydrauliczne oraz maszyny dynamiczne. Mamy urządzenia i maszyny do wielu branż, dlatego zapraszamy wszystkie firmy do współpracy. Nasze długoletnie doświadczenie w produkcji urządzeń pomiarowych daje nam przewagę nad konkurencją. My mamy to wszystko, co nowoczesne i bardzo dokładne, dlatego spełnimy wymagania każdego naszego klienta.

  Data dodania: 12 11 2020