Miniatura strony Hurt

HurtUltraLube® to amerykańska marka produktów ekologicznych i biodegradowalnych, które posiadają kilkukrotnie lepszą smarowność od produktów ropopochodnych i opartych na silikonie. Tworzone są one na bazie roślinnej, biomasy, dzięki czemu odznaczają się o wiele lepszymi wartościami ekologicznymi. Są one bezpieczniejsze w użyciu zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową znajdującą się pod adresem ultralube. com. pl

Szczegóły strony www.ultralube.com.pl:

Komentarze:

 • paweł » (raport)

  Jak najbardziej polecam produkty.Można powiedzieć że są "magiczne " ponieważ działają cuda.Każy powinien posiadać w domu chociażby uniwersalny środek smarująco-penetrujący który rozprawi się ze skrzypiącymi drzwiami,nasmaruje zamek i zapobiegnie jego zamarznięciu.

  Data dodania: 30 11 2015
 • Piotr » (raport)

  Ten dystrybutor to jakas ściema. Nigdzie nie mozna kupić produktow a po telefonie do dystrybutora okazuje sie ze moze je sciągnąć z USA. Jest natomiast kilka produktow w Leroy Merlin ale za to 3x tańsze niz od samego "wyłącznego" dystrybutora z Wyszkowa. Niemlolecam!

  Data dodania: 13 05 2016
 • andrzej » (raport)

  To nieprawda co powyżej pisze Pan Piotr.
  Dystrybutor Ultralube jest w Wyszkowie
  i jak najbardziej działa.
  Ostatnio zakupiłem produkty,które są wyśmienite i bardzo wydajne i mają wszystko u siebie w Wyszkowie,preparat smarujący i penetrujący uniwersalny i inne otrzymałem po 2 dniach
  Zamówienie składałem na adres:
  info@ultralube.com.pl

  Data dodania: 10 10 2016

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dotacje Unijne na rozwój firm i przedsiębiorstw

  Dotacje Unijne na rozwój firm i przedsiębiorstw Bądź na bieżąco i każdego dnia sprawdzaj nowe i interesujące programy funduszy unijnych dotyczących rozwoju firm i przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz własną firmę i jesteś polskim przedsiębiorcą to nie zapominaj, że są instytucje państwowe, których celem jest wspieranie rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. Dotacje Unijne na rozwój firm i przedsiębiorstw to szansa na naprawdę szybki wzrost przychodów oraz nowe inwestycje dla Twojej firmy. Zapraszamy na rządową stronę informacyjną o wszystkich możliwych do uzyskania dotacjach z unii europejskiej dla firm.

  Data dodania: 01 05 2010
 • Tworzywa sztuczne - plexart.com.pl

  Tworzywa sztuczne - plexart.com.pl Profilem działalności przedsiębiorstwa Plexart jest dystrybucja tworzyw sztucznych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje rozbudowanym asortymentem produktów, w którym klienci będą mogli znaleźć szeroki wybór plexi, płyt PCV, czy też nawet i poliwęglanu litego i komorowego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, jak i dysponuje rozbudowanym asortymentem, w którym klienci będą mogli znaleźć płyty dedykowane dla budownictwa i reklamy. Firma posiada siedzibę w Poznaniu. Więcej informacji na stronie www.

  Data dodania: 20 02 2016
 • Toczenie CNC - http://gralechcnc.com/toczenie-cnc/

  Toczenie CNC - http://gralechcnc.com/toczenie-cnc/ Jako gralechcnc. com ze swoją ofertą wychodzimy do klientów zainteresowanych obróbką metali. Usługi w tej branży świadczymy nieprzerwanie od roku 2010. Mamy w tym duże doświadczenie i cieszymy się uznaniem swoich klientów. Jesteśmy głęboko przekonani, że znajdzie tu jakość, jakiej od nas oczekujecie. Ze swojej strony oferujemy frezowanie, toczenie, szlifowanie, cięcie plazmowe, wykonywanie wykrojników czy obróbkę elektroerozyjną. Do swojej dyspozycji mamy najlepsze maszyny na rynku oraz wykwalifikowaną kadrę.

  Data dodania: 25 10 2017
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw - printor.pl

  Zarządzanie łańcuchem dostaw - printor.pl W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu produkcji wysokiej jakości płytek obwodów drukowanych PCB. Jednocześnie w naszej firmie Printor zapewniamy również kompleksową, sprawną realizację usług dostaw dotyczących elektroniki. Jednocześnie w naszej firmie dostępny jest również Montaż Powierzchniowy SMT. Gwarantujemy naszym klientom między innymi wykonanie montażu elektronicznego. Wszystkie usługi naszej firmy realizowane są od etapu projektowania elektroniki aż po zapewnienie naszym klientom sprawnego montażu.

  Data dodania: 05 02 2018
 • Sprzęgła przeciążeniowe - hard-met.pl

  Sprzęgła przeciążeniowe - hard-met.pl Hard Met to firma związana z sektorem transportu wewnętrznego. Ułatwiamy dopasowanie kół pasowych, zębatych, łańcuchowych oraz sprzęgł jednokierunkowych lub przeciążeniowych. Doradzamy Państwu przy inwestycjach w elektrobębny przeznaczonych do wykonywania najtrudniejszych zadań technicznych. Dodatkowo rozwijamy skup złomu stalowego i metali kolorowych w bardzo dobrych cenach. Cieszymy się uznaniem klientów krajowych oraz zagranicznych. Gwarantujemy bezpłatne doradztwo techniczne i konkurencyjny cennik.

  Data dodania: 22 11 2018