Miniatura strony Hurt

HurtUltraLube® to amerykańska marka produktów ekologicznych i biodegradowalnych, które posiadają kilkukrotnie lepszą smarowność od produktów ropopochodnych i opartych na silikonie. Tworzone są one na bazie roślinnej, biomasy, dzięki czemu odznaczają się o wiele lepszymi wartościami ekologicznymi. Są one bezpieczniejsze w użyciu zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową znajdującą się pod adresem ultralube. com. pl

Szczegóły strony www.ultralube.com.pl:

Komentarze:

 • paweł » (raport)

  Jak najbardziej polecam produkty.Można powiedzieć że są "magiczne " ponieważ działają cuda.Każy powinien posiadać w domu chociażby uniwersalny środek smarująco-penetrujący który rozprawi się ze skrzypiącymi drzwiami,nasmaruje zamek i zapobiegnie jego zamarznięciu.

  Data dodania: 30 11 2015
 • Piotr » (raport)

  Ten dystrybutor to jakas ściema. Nigdzie nie mozna kupić produktow a po telefonie do dystrybutora okazuje sie ze moze je sciągnąć z USA. Jest natomiast kilka produktow w Leroy Merlin ale za to 3x tańsze niz od samego "wyłącznego" dystrybutora z Wyszkowa. Niemlolecam!

  Data dodania: 13 05 2016
 • andrzej » (raport)

  To nieprawda co powyżej pisze Pan Piotr.
  Dystrybutor Ultralube jest w Wyszkowie
  i jak najbardziej działa.
  Ostatnio zakupiłem produkty,które są wyśmienite i bardzo wydajne i mają wszystko u siebie w Wyszkowie,preparat smarujący i penetrujący uniwersalny i inne otrzymałem po 2 dniach
  Zamówienie składałem na adres:
  info@ultralube.com.pl

  Data dodania: 10 10 2016

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dotacje Unijne na rozwój firm i przedsiębiorstw

  Dotacje Unijne na rozwój firm i przedsiębiorstw Bądź na bieżąco i każdego dnia sprawdzaj nowe i interesujące programy funduszy unijnych dotyczących rozwoju firm i przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz własną firmę i jesteś polskim przedsiębiorcą to nie zapominaj, że są instytucje państwowe, których celem jest wspieranie rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. Dotacje Unijne na rozwój firm i przedsiębiorstw to szansa na naprawdę szybki wzrost przychodów oraz nowe inwestycje dla Twojej firmy. Zapraszamy na rządową stronę informacyjną o wszystkich możliwych do uzyskania dotacjach z unii europejskiej dla firm.

  Data dodania: 01 05 2010
 • Dzianiny

  Dzianiny Producent różnego typu tkanin, przedsiębiorstwo Azteca, zaprasza wszystkich krawców, właścicieli szwalni i zakładów krawieckich do zapoznania się z nasza ofertą. Nasza dziewiarnia zajmuje się przede wszystkim produkcją dzianin cienkich typu singiel oraz dzianin grubszych np. bawełny dwułożyskowe, paski bawełniane z dodatkiem elastanu, dzianiny z elany ciętej oraz wiele innych. Pełen wykaz produkowany przez naszą firmę dzianin znaleźć można na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 02 05 2012
 • Plastics.pl

  Plastics.pl Jako dystrybutor markowych produktów z folii i tworzyw sztucznych pragniemy Państwu zaoferować wysoką jakość i pełny serwis sprzedawanych przez nas materiałów. Flagowe produkty naszego istniejącego od 1997 roku konsorcjum to: polipropyleny, poliamidy, folie, tkaniny powlekane, tworzywa techniczne, tworzywa konstrukcyjne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę internetową naszej firmy. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 05 2015
 • Tworzywa sztuczne producent - artplastpet.pl

  Tworzywa sztuczne producent - artplastpet.pl Art Plast to dostawca tworzyw termo-plastycznych na rynku krajowym. Oferuje tworzywa sztuczne różnego typu i do wielu zastosowań. Wytwarza również tkaniny techniczne oraz krzesełka stadionowe. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz rzetelność i fachowość obsługi to atuty, wyróżniające działalność naszej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, do której adres znajduje się w szczegółach tej wizytówki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

  Data dodania: 18 05 2016
 • Materiały filtracyjne - gekofiltration.pl

  Materiały filtracyjne - gekofiltration.pl W firmie GWARANT-EKO GEKO FILTRATION z Końskich coś dla siebie znajdzie każdy, kto poszukuje wysokiej jakości produktów służących ochronie przed nadmierną emisją pyłów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi kosze wsporcze do worków filtracyjnych, kompensatory tkaninowe, multikieszenie filtracyjne, rękawy zsypowe, filtry patronowe, worki do filtracji mokrej, rękawy do odsiewaczy, filtry kieszeniowe i kasetowe do klimatyzacji i wentylacji, filtry absolutne, włókniny, tkaniny oraz maty i siatki filtracyjne.

  Data dodania: 02 06 2017