Miniatura strony Graftex - termoizolacje

Graftex - termoizolacjeW naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo gumowe pierścienie uszczelniające, które doskonale nadają się do uszczelniania czopów wyjściowych wałów. W sprzedaży posiadamy również szczeliwa oraz sznury, które są w chwili obecnej podstawowymi materiałami do uszczelniania. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najlepszych materiałów dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że nigdy Was nie zawiodą. W pierwszej kolejności polecamy Państwu również nasze termoizolacje domów, które oferujemy w bardzo promocyjnych cenach

Szczegóły strony www.graftex.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hale w Gdańsku

  Hale w Gdańsku Hale stalowe które były przez nas wykonywane, dziś są bardzo doceniane przez wszystkie osoby, które dokonywały owych inwestycji. Jesteśmy na rynku od wielu lat, co pokazuje iż w czasach kryzysu jesteśmy dalej firmą na która warto jest stawiać i mieć pewność iż wszystko co wykonywane jest przez nas, wykonywane jest dobrze Zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się przygotowywaniem dla naszych klientów hal i magazynów. Zajmujemy się etapem budowy od samego początku, do samego końca, dlatego też wszelkie uwagi które macie Państwo do wykonania, możecie kierować bez najmniejszych problemów do nas. Zawsze korzystamy z najlepszego osprzętu, oraz najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze hale magazynowe prezentują się wyśmienicie. Jako wysokiej klasy producent hal jesteśmy w stanie zaoferować Państwu faktycznie niezwykle dogodne warunki współpracy, które bez wątpienia przypadną Państwu do gustu.

  Data dodania: 27 03 2014
 • Koloidy srebra

  Koloidy srebra Działamy na rynku praktycznego zastosowania nanotechnologii w różnorodnych procesach przemysłowych. Nanotechnologia w naszej ofercie zabezpiecza materiały przed korozją, przed wilgocią, rozwojem bakterii i grzybów. Skupiamy się na syntezie nanozwiązków przy wykorzystaniu wiedzy polskich, doświadczonych naukowców. W naszym sklepie internetowym występują środki czyszczące z dodatkiem srebra, koloidy na problemy skórne, granulaty polimerowe, grafen i nanorurki węglowe. Pomagamy naturalnie w praktycznych aplikacjach nanotechnologii.

  Data dodania: 22 03 2017
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw - printor.pl

  Zarządzanie łańcuchem dostaw - printor.pl W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu produkcji wysokiej jakości płytek obwodów drukowanych PCB. Jednocześnie w naszej firmie Printor zapewniamy również kompleksową, sprawną realizację usług dostaw dotyczących elektroniki. Jednocześnie w naszej firmie dostępny jest również Montaż Powierzchniowy SMT. Gwarantujemy naszym klientom między innymi wykonanie montażu elektronicznego. Wszystkie usługi naszej firmy realizowane są od etapu projektowania elektroniki aż po zapewnienie naszym klientom sprawnego montażu.

  Data dodania: 05 02 2018
 • Wałki teflonowe PTFE - normapol.pl

  Wałki teflonowe PTFE - normapol.pl Normapol to firma zajmująca się dystrybucją półfabrykatów i materiałów gumowych oraz silikonowych, współpracująca z partnerami z terenu całej Polski, zarówno z klientami indywidualnymi, jak i dużymi firmami. W ofercie firmy znajdują się półfabrykaty z tworzyw sztucznych, w tym płyty, wałki i tuleje, w tym wałki poliamidowe pa6, tuleje poliamidowe pa6. Ponadto firma oferuje klientom płyty gumowe najwyższej jakości, formatki gumowe i produkty silikonowe przeznaczone do użytku w przemyśle spożywczym.

  Data dodania: 30 01 2020
 • Kokaj.pl - Węże wentylacyjne

  Kokaj.pl - Węże wentylacyjne Jeśli interesują Cię węże dla przemysłu, nasza oferta jest dokładnie tym, czego szukasz. Swoją pewność opieramy na tym, że jesteśmy przygotowani na różne oczekiwania.
  Zadajesz sobie pytanie, jak należy to rozumieć? Jeśli tak, na pewno trzeba wziąć pod uwagę, że proponujemy węże dla różnych gałęzi przemysłu. Nawiązując do samych węży, oferujemy specjalistyczne produkty, dobro klientów jest najważniejsze.

  Jeżeli interesuje Cię katalog naszych produktów, zachęcamy do kontaktu (węże przemysłowe to nie wszystko, co możemy zaproponować).

  Data dodania: 21 02 2020