Miniatura strony Elektryk we Wrocławiu, Instalacje Elektryczne we Wrocławiu, Pogotowie Elektryczne

Elektryk we Wrocławiu, Instalacje Elektryczne we Wrocławiu, Pogotowie ElektryczneNasza oferta skierowana jest do osób prywatnych i firm.

Oferujemy min:
-pogotowie elektryczne 24h,
-podłączanie płyt indukcyjnych z podbiciem gwarancji,
-pomiary elektryczne,
-konserwacje,
-usługi hydrauliczne,
-obsługa techniczna nieruchomości .

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, obejrzymy, doradzimy.
Jeżeli wybierzesz naszą firmę wykonamy usługę tanio, szybko i solidnie.

Zapewniam kompleksową obsługę formalno-prawną w uzgodnieniach z Zakładem Energetycznym począwszy od warunków technicznych zasilania, do podpisania umowy o dostarczanie energii.
Instalacje elektryczne :

montaż urządzeń i osprzętu,
montaż instalacji oświetleniowych oraz gniazdkowych,
montaż rozdzielni elektrycznych i złącz licznikowych,
montaż instalacji odgromowych,
montaż kamer przemysłowych,
montaż alarmów,
przyłącza energetyczne i stacje transformatorowe,
rozdzielnie elektryczne niskiego i średniego napięcia
podłączenie kuchenki elektrycznej indukcyjnej
wykonywanie systemów sterowania oświetleniem podstawowym jak i awaryjnym
ocena instalacji oraz dostosowanie do obowiązujących przepisów,
instalacje komputerowe
naprawa urządzeń elektrycznych
naprawa reklam świetlnych

Badania i pomiary elektryczne instalacji i urządzeń

badanie stanu izolacji,
badanie wyłączników różnicowo - prądowych
badania skuteczności ochrony oraz szybkiego wyłączania
pomiary rezystancji i impedancji pętli zwarcia pomiary eksploatacyjne
pomiary natężenia oświetlenia

Usługi elektryczne wykonujemy na terenie Wrocławia i okolicach.

Awarie elektryczne usuwamy całą dobę!

Posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia elektryczne SEP.
Wystawiam faktury VAT.

Szczegóły strony www.wroclaw-elektryk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ElektroEnergetyka

  ElektroEnergetyka Każdy zawód powinien mieć pismo, które będzie pomocne w codziennym życiu zawodowym. Właśnie z tą myślą powstał miesięcznik Energetyka, w którym zawsze mozna znaleźć interesujące informacje, ciekawe artykuły, czy też nowości. Na stronie internetowej można prześledzić niektóre wątki, ponadto dokonać prenumeraty pisma. Miesięcznik ma w głównej mierze charakter informacyjny, dzięki niemu każdy Elektryk w Polsce zawsze będzie na bieżąco!

  Data dodania: 22 10 2010
 • Panele słoneczne

  Panele słoneczne Przy rosnących cenach za energię elektryczną oferta firmy QXPV jest bardzo interesująca. Firma zajmuje się hurtową sprzedażą paneli słonecznych. Najwięcej korzyści przynoszą bowiem panele słoneczne w sporej ilości. Na stronie QXPV możesz skorzystać z pomocy specjalnego kalkulatora, który pomoże Ci obliczyć zapotrzebowanie na fotoogniwa. W chwili obecnej w ofercie QXPV znajdują się panele polikrystaliczne oraz panele monokrystaliczne. Firma jest w stanie zrealizować zamówienia nawet bardzo niestandardowe.

  Data dodania: 18 02 2014
 • Rwe pogotowie energetyczne

  Rwe pogotowie energetyczne Zajmujemy się zarządzaniem siecią energetyczną na obszarze Warszawy. Firma RWE Stoen Operator jest operatorem systemu dystrybucyjnego. Na naszą stronę zapraszamy odbiorców indywidualnych oraz firmowych. Zamieszczamy kompetentne informacje na temat obowiązujących taryf, formalności związanych z przyłączeniem do sieci. Doradzamy również, jakie procedury obowiązują podczas zmiany sprzedawcy energii. W dziale obsług klienta znajdą zaś Państwo informacje na temat odczytu liczników i sposobów rozliczeń, a także bieżące faktury.

  Data dodania: 27 02 2014
 • SGB-SMIT Transformatory Energetyczne - Polska

  SGB-SMIT Transformatory Energetyczne - Polska Firma SGB-SMIT Transformers jest jednym z największych producentów transformatorów energetycznych w Europie. W ofercie znajdują się transformatory olejowe, żywiczne i mocy oraz małogabarytowe stacje transformatorowe. Firma również dostarcza wyprodukowane transformatory, montuje je, następnie zajmuje się serwisem i konserwacją, a na koniec utylizuje stare urządzenia. Na stronie znajduje się także baza wiedzy - mnóstwo informacji o transformatorach suchych. Najwyższa jakość usług gwarantowana przez wykwalifikowany personel.

  Data dodania: 18 05 2015
 • Polska Energetyka

  Polska Energetyka Polska energetyka koncentruje się wokół wytwarzania energii elektrycznej głównie z zasobów konwencjonalnych, których czas odnowy jest stosunkowo długi. Kolejnym minusem tych zasobów jest ich destrukcyjny wpływ na środowisko, jednakże należy zaznaczyć, że również energia pochodząca ze źródeł odnawialnych ma na nie negatywny wpływ. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom polityka energetyczna zmierza w kierunku źródeł odnawialnych, czyli odnawiających się w krótkim czasie. Mowa tutaj o wietrze, wodzie i promieniowaniu słonecznym.

  Data dodania: 14 07 2015