Miniatura strony Elektryk we Wrocławiu, Instalacje Elektryczne we Wrocławiu, Pogotowie Elektryczne

Elektryk we Wrocławiu, Instalacje Elektryczne we Wrocławiu, Pogotowie ElektryczneNasza oferta skierowana jest do osób prywatnych i firm.

Oferujemy min:
-pogotowie elektryczne 24h,
-podłączanie płyt indukcyjnych z podbiciem gwarancji,
-pomiary elektryczne,
-konserwacje,
-usługi hydrauliczne,
-obsługa techniczna nieruchomości .

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, obejrzymy, doradzimy.
Jeżeli wybierzesz naszą firmę wykonamy usługę tanio, szybko i solidnie.

Zapewniam kompleksową obsługę formalno-prawną w uzgodnieniach z Zakładem Energetycznym począwszy od warunków technicznych zasilania, do podpisania umowy o dostarczanie energii.
Instalacje elektryczne :

montaż urządzeń i osprzętu,
montaż instalacji oświetleniowych oraz gniazdkowych,
montaż rozdzielni elektrycznych i złącz licznikowych,
montaż instalacji odgromowych,
montaż kamer przemysłowych,
montaż alarmów,
przyłącza energetyczne i stacje transformatorowe,
rozdzielnie elektryczne niskiego i średniego napięcia
podłączenie kuchenki elektrycznej indukcyjnej
wykonywanie systemów sterowania oświetleniem podstawowym jak i awaryjnym
ocena instalacji oraz dostosowanie do obowiązujących przepisów,
instalacje komputerowe
naprawa urządzeń elektrycznych
naprawa reklam świetlnych

Badania i pomiary elektryczne instalacji i urządzeń

badanie stanu izolacji,
badanie wyłączników różnicowo - prądowych
badania skuteczności ochrony oraz szybkiego wyłączania
pomiary rezystancji i impedancji pętli zwarcia pomiary eksploatacyjne
pomiary natężenia oświetlenia

Usługi elektryczne wykonujemy na terenie Wrocławia i okolicach.

Awarie elektryczne usuwamy całą dobę!

Posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia elektryczne SEP.
Wystawiam faktury VAT.

Szczegóły strony www.wroclaw-elektryk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Panele słoneczne

  Panele słoneczne Przy rosnących cenach za energię elektryczną oferta firmy QXPV jest bardzo interesująca. Firma zajmuje się hurtową sprzedażą paneli słonecznych. Najwięcej korzyści przynoszą bowiem panele słoneczne w sporej ilości. Na stronie QXPV możesz skorzystać z pomocy specjalnego kalkulatora, który pomoże Ci obliczyć zapotrzebowanie na fotoogniwa. W chwili obecnej w ofercie QXPV znajdują się panele polikrystaliczne oraz panele monokrystaliczne. Firma jest w stanie zrealizować zamówienia nawet bardzo niestandardowe.

  Data dodania: 18 02 2014
 • Rwe pogotowie energetyczne

  Rwe pogotowie energetyczne Zajmujemy się zarządzaniem siecią energetyczną na obszarze Warszawy. Firma RWE Stoen Operator jest operatorem systemu dystrybucyjnego. Na naszą stronę zapraszamy odbiorców indywidualnych oraz firmowych. Zamieszczamy kompetentne informacje na temat obowiązujących taryf, formalności związanych z przyłączeniem do sieci. Doradzamy również, jakie procedury obowiązują podczas zmiany sprzedawcy energii. W dziale obsług klienta znajdą zaś Państwo informacje na temat odczytu liczników i sposobów rozliczeń, a także bieżące faktury.

  Data dodania: 27 02 2014
 • Polska Energetyka

  Polska Energetyka Polska energetyka koncentruje się wokół wytwarzania energii elektrycznej głównie z zasobów konwencjonalnych, których czas odnowy jest stosunkowo długi. Kolejnym minusem tych zasobów jest ich destrukcyjny wpływ na środowisko, jednakże należy zaznaczyć, że również energia pochodząca ze źródeł odnawialnych ma na nie negatywny wpływ. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom polityka energetyczna zmierza w kierunku źródeł odnawialnych, czyli odnawiających się w krótkim czasie. Mowa tutaj o wietrze, wodzie i promieniowaniu słonecznym.

  Data dodania: 14 07 2015
 • Prąd dla firm - Enerad.pl

  Prąd dla firm - Enerad.pl Ceny gazu i prądu od jakiegoś czasu idą sukcesywnie w górę, dlatego też wiele osób zastanawia się jak obniżyć swoje rachunki i płacić mniej. U nas na enerad. pl dowiesz się gdzie kupować najtańszy gaz i prąd, tak by zaoszczędzić pieniądze na inne wydatki. Najlepszym narzędziem do tego celu jest obiektywna porównywarka cen energii dla domu i dla firmy. Z nami Twoje rachunki będą niższe, a cena za energię najkorzystniejsza na rynku. Skorzystaj koniecznie już teraz z okazji na niższe rachunki za energię.

  Data dodania: 12 08 2015
 • TechSterowniki

  TechSterowniki Oferta zaprezentowana przez przedsiębiorstwo Tech Sterowniki umożliwia nabycie doskonałej klasy produktów elektronicznych. Podstawowym elementem prowadzonej przez nas firmy jest proponowanie sterowników do kotłów centralnego ogrzewania, które kupuje u nas większa część renomowanych przedsiębiorstw z branży. Oferowane przez nas towary charakteryzuje duża skuteczność. Propozycja asortymentowa obejmuje także inne produkty elektroniczne. Starannie tworzymy wszystkie produkty, co sprawia, że możemy zagwarantować ich świetną klasę oraz wysoką skuteczność działania.

  Data dodania: 03 12 2015