Miniatura strony DEZET kalibracje zgrzewarek doczołowych

DEZET kalibracje zgrzewarek doczołowychGorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Dezet, która na rynku działa bezustannie od 1986 roku. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych z całej Polski. Współpracujemy również z klientami zagranicznymi. Głównym aspektem działalności firmy Dezet jest sprzedaż wysokiej klasy zgrzewarek doczołowych i niezbędnego oprzyrządowania. Cały asortyment jest uwarunkowany od specyfikacji zamawiającego. Nasze zestawy zgrzewcze mogą być z powodzeniem stosowane w różnych branżach, zwłaszcza hydraulicznej. Więcej szczegółów na witrynie internetowej.

Szczegóły strony www.dezet.eu:

Komentarze:

 • oszustom.mowimy.nie » (raport)

  Dezet LTD Sławomir Doba
  Sprawdźcie dobrze dwa razy zanim kupicie, były prezes widnieje w kilku katalogach dłużników, zmiany w KRS sugerują jawną kombinatorykę. Odwiedźcie ich siedzibę i zobaczcie w jakich warunkach to powstaje, poszukajcie ile zaleglosci ma firma i jak unika odpowiedzialności. Jak zadłużona i naciągająca potencjalnych wspołpracowników firma moze byc wiarygodna i profesjonalna?

  Data dodania: 15 12 2014

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Znaki ochrony przeciwpożarowej

  Znaki ochrony przeciwpożarowej Profesjonalne produkcje znaków i oznakowań. Jeśli chciałbyś dokonać zakupu znaków bezpieczeństwa każdego rodzaju, to znalazłeś się w idealnym miejscu. Firma TOP-DESIGN Chwaszczyno zlokalizowana niedaleko Trójmiasta będzie doskonałym dystrybutorem tego rodzaju produktów, zarówno dla klientów pojedynczych oraz wielkich przedsiębiorstw znajdujących się na rynku albo startujących w biznesie. Firma kładzie nacisk na nieustanny wzrost i posiada szereg zaświadczeń, dowodzących o jej wysokiej pozycji na rynku. TDC jest laureatem ogromnej liczby prestiżowych nagród, a jego oferta znaków bezpieczeństwa jest z dnia na dzień rozszerzana w celu dopasowania się do przesłanek rynkowych. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem dostępnym w sklepie on-line na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2011
 • Katalogi

  Katalogi Firma działająca na rynku pod nazwą "Empresse" zajmuje się przygotowywaniem różnych rodzajów zdjęć i elementów graficznych. W ofercie dostępna jest realizacja projektów fotograficznych, artystycznych i architektonicznych. Przygotowywane są również Portfolio dla fotografów, artystów, modelek itp. Opisywana firma oferuje też drukowanie różnych publikacji w małym nakładzie. Oferta obejmuje też produkcję albumów, pudełek na płyty, notatników, kalendarzy itp. Zapraszamy na stronę internetową firmy do zapoznania się z pełną jej ofertą.

  Data dodania: 11 07 2014
 • POM SZTUM usługi tokarskie

  POM SZTUM usługi tokarskie Polecamy Państwu usługi Przedsiębiorstwa Wielobranżowego POM Sztum Sp. z o. o. z siedzibą w Sztumie. Od ponad 20 lat jesteśmy znani z wysokiej jakości fabrykacji oraz obróbki elementów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium. Realizujemy zlecenia na potrzeby przemysłu stoczniowego, budowlanego i mechanicznego, w oparciu o załączone przez zamawiającego rysunki oraz dokumentacje. Naszymi konsumentami są zarówno przedsiębiorstwa krajowe, jak i zagraniczne. Oprócz tego zajmujemy się usługami tokarskimi, frezarskimi i ślusarskimi. zachęcamy do składania zamówień. Szczegółowe wiadomości na ten temat zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 09 2014
 • MOWTA zasuwa nożowa

  MOWTA zasuwa nożowa Mowta to firma od wielu lat działająca na rynku dostaw armatury na potrzeby różnorodnych gałęzi przemysłu, w tym energetyki zawodowej oraz przemysłu wydobycia ropy naftowej oraz gazu ziemnego. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, ale spełniamy dostawy armatury przemysłowej dla klientów z całego kraju. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych kontrahentów, jakim zapewniamy terminowe dostawy oraz adaptację zleceń uwzględniającą wszelkie ich oczekiwania. Dodatkowym naszym atutem jest serwis dostępny dla klientów w przypadku uszkodzeń armatury lub zaopatrzenia z nią związanego. Aby dowiedzieć się więcej o firmie Mowta, wejdź na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 28 10 2014
 • ODLEWNIA SOLIDUS odlewy części żeliwnych

  ODLEWNIA SOLIDUS odlewy części żeliwnych Odlewnia Solidus jest firmą usługową, która zajmie się wszechstronną wytwórczością odlewów. Tworzymy odlewy pojedyncze jak i seryjne. Naszą specjalizacją są odlewy części do maszyn rolniczych, ruszta żeliwne, obciążniki linii energetycznych, żeliwne meble ogrodowe jak i dekoracyjne części ogrodzeń. Wytwarzamy odlewy o wadze od 0, 5 kg do 200 kg. Nasze długoletnie doświadczenie nauczyło nas, że każdy klient ma inne potrzeby, oczekiwania oraz dysponuje innym budżetem, dlatego jesteśmy elastyczni, dopasowujemy ofertę do potrzeb naszych klientów. Terminowość, profesjonalizm oraz jakość wykonywanych odlewów to zasada firmy Solidus. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 29 12 2014