Miniatura strony Dener

DenerFirm Dener posiada w swojej ofercie maszyny nowe oraz używane, jakie są wykorzystywane w produkcji wentylacji, obróbce skrawaniem oraz obróbce plastycznej. Katalog sprzedanych urządzeń został umieszczony na stronie internetowej. Dodatkowo, firma proponuje ich serwisowanie. Naprawy mogą być wykonywane na podstawie umowy stałej. Dener specjalizuje się także w uruchamianiu sprzedawanych urządzeń, całkowicie za darmo. Ponadto, istnieje możliwość zorganizowania szkoleń dla pracowników, którzy maszyn będą używali.

Szczegóły strony www.denerpolska.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mierniki gazu

  Mierniki gazu Sprzedaż i serwis przenośnych detektorów gazowych, wykrywacze nieszczelności, latarki przemysłowe. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, dbajac o najwyższe standardy obsługi klienta. Tego typu urządzenia powinny znajdować sie w każdym przedsiebiorstwie w którym istnieje ryzyko wycieku gazu. Poniesiony koszt jest niewielki w porównaniu do konsekwencji jakie może spowodować brak należytego nadzoru.

  Data dodania: 09 07 2010
 • Hale w Gdańsku

  Hale w Gdańsku Hale stalowe które były przez nas wykonywane, dziś są bardzo doceniane przez wszystkie osoby, które dokonywały owych inwestycji. Jesteśmy na rynku od wielu lat, co pokazuje iż w czasach kryzysu jesteśmy dalej firmą na która warto jest stawiać i mieć pewność iż wszystko co wykonywane jest przez nas, wykonywane jest dobrze Zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się przygotowywaniem dla naszych klientów hal i magazynów. Zajmujemy się etapem budowy od samego początku, do samego końca, dlatego też wszelkie uwagi które macie Państwo do wykonania, możecie kierować bez najmniejszych problemów do nas. Zawsze korzystamy z najlepszego osprzętu, oraz najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze hale magazynowe prezentują się wyśmienicie. Jako wysokiej klasy producent hal jesteśmy w stanie zaoferować Państwu faktycznie niezwykle dogodne warunki współpracy, które bez wątpienia przypadną Państwu do gustu.

  Data dodania: 27 03 2014
 • Tworzywa sztuczne - plexart.com.pl

  Tworzywa sztuczne - plexart.com.pl Profilem działalności przedsiębiorstwa Plexart jest dystrybucja tworzyw sztucznych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje rozbudowanym asortymentem produktów, w którym klienci będą mogli znaleźć szeroki wybór plexi, płyt PCV, czy też nawet i poliwęglanu litego i komorowego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, jak i dysponuje rozbudowanym asortymentem, w którym klienci będą mogli znaleźć płyty dedykowane dla budownictwa i reklamy. Firma posiada siedzibę w Poznaniu. Więcej informacji na stronie www.

  Data dodania: 20 02 2016
 • Plandeki rusztowania budowlane - plandeki-okryciowe.pl

  Plandeki rusztowania budowlane - plandeki-okryciowe.pl Od posadzki aż do dachu stosowana jest folia w dziedzinie związanej z budownictwem. Z taką też propozycją wychodzi firma PHU Fol-Tech, która cieszy się ogromną popularnością w tym właśnie sektorze. Różnorodność i wysoka jakość wykonania świadczy o ogromnym stażu na polskim rynku. Z kolei doświadczenie pracowników to stale powiększający się asortyment. Dodatkowo zajmujemy się produkcją plandek okryciowych, które wykorzystać możemy w budownictwie, rolnictwie czy też przemyśle. Zapraszamy do odwiedzenia strony w celu zapoznania się z całym naszym asortymentem.

  Data dodania: 13 07 2017
 • Płyty I wykładziny gumowe - firmadp.pl

  Płyty I wykładziny gumowe - firmadp.pl Firmadp to producent plandek, który wielokrotnie udowodnił swoją wartość. Doświadczenie to oczywiście nie wszystko, co ma znaczenie — musisz wiedzieć choćby o wykorzystywanych przez nas zgrzewarkach.
  Chodzi o szwajcarskie zgrzewarki, które można określić jako gwarancję najwyższej jakości.

  Produkcja plandek to nie wszystko, czym możemy się zająć. Oferta dzieli się na gumy, tworzywa, półfabrykaty i właśnie plandeki.

  Jeżeli są jakieś pytania, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się ze stroną firmadp. pl.

  Data dodania: 04 02 2020