Miniatura strony Cięcie laserowe stali - Investa

Cięcie laserowe stali - InvestaW firmie Investa specjalizujemy się realizowaniem dystrybuowania zarówno aluminium, a także stali nierdzewnej. Zapewniamy naszym klientom również nowocześnie realizowane usługi związane z cięciem laserami czy strumieniami wody. Możemy zapewnić między innymi rury czy profile przygotowywane z zastosowaniem nowoczesnego cięcia laserowego czy technologii gięcia. Naszym klientom możemy gwarantować również kompleksowe usługi w zakresie dystrybuowania, co obejmuje między innymi nowoczesne rozwiązania w zakresie magazynowania.

Szczegóły strony investa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • STELMET śrutowanie

  STELMET śrutowanie Firma „STELMET”, globalnie przygotowana do produkowania stalowych czy żeliwnych elementów użytkowanych w budownictwie albo różnorodnych sferach przemysłu, zajmuje się także cynkowaniem ogniowym oraz wszelkiego typu przedsiębiorstwom rekomenduje bliższe zapoznanie się z naszą propozycją. Prężnie użytkowana w naszych zakładach zlokalizowanych na Podkarpaciu metoda cynkowania okazuje się wspaniałym sposobem ochrony zarówno stali jak i żeliwa przed korozją, ponadto zapewniając trwałość. Pozostałe informacje o elementach usług funkcjonalnie i zawsze w ustalonym czasie realizowanych w podkarpackiej firmie „STELMET” opublikowano na stronie.

  Data dodania: 19 09 2014
 • Spretech.com.pl

  Spretech.com.pl Spretech J. K. - zajmujemy się produkcją sprężyn technicznych od roku 1984. Długoletnia tradycja i doświadczenie to nasze główne atuty. Nasze sprężyny wykonywane są zgodnie z normami polskimi i zagranicznymi. Zapewniamy zawsze najwyższą jakość wyrobów. Zapobiegamy powstawaniu jakichkolwiek wad. Włączamy wszystkich pracowników firmy do wspólnego działania. Spełniamy wymagania techniczne i jakościowe klienta. Nasze sprężyny cechuje maksymalna trwałość i niezawodność produkowanych wyrobów. Jeżeli jesteś zafrapowany opisaną wcześniej ofertą serdecznie zachęcamy do prędkiego wejścia na naszą stronę internetową, ponieważ to właśnie tam odnajdziesz drobiazgowe dane o naszej firmie i jej usługach.

  Data dodania: 26 07 2015
 • Lotoszynski.com

  Lotoszynski.com Blaszane artykuły towarzyszą nam na każdym kroku. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak trudno poddać je obróbce i wykonać z nich potrzebne nam produkty. Firma lotoszynski. com zajmuje się profesjonalną obróbką blach, posiadając duże doświadczenie w kontakcie z blachami perforowanymi oraz siatkami. Stosujemy nowoczesne metody, takie jak cięcie wodą, dzięki czemu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Do naszych narzędzi należy także laser oraz plazma, dzięki czemu oprócz metod konwencjonalnych stosujemy m. in. laserowe spawanie blach, dające bardzo dobre efekty.

  Data dodania: 19 01 2016
 • VIRGAMET wyroby hutnicze jakościowe

  VIRGAMET wyroby hutnicze jakościowe Firma VIRGAMET to działalność handlowo-usługowa prowadząca sprzedaż stali jakościowej od 2016.

  Importujemy i eksportujemy stale stopowe i wysokostopowe wg norm PN, DIN, EN, ISO, GOST, TU, OST, UNi, UNE, UNS, ASTM, AISI, dostarczając pręty gorącowalcowane, pręty ciągnione i łuszczone, druty ciągnione, taśmy sprężynowe i nierdzewne, odkuwki i pręty swobodnie kute, pierścienie kute, Rury bezszwowe i kapilarne, blachy walcowane na zimno i gorąco, płaskowniki, kształtowniki oraz profile zamknięte.

  Firma zajmuje się sprzedażą stali sprężynowej, stali trudnościeralnej, stali kwasoodpornej i nierdzewnej, stali konstrukcyjnej do ulepaszania, nawęglania, azotowania, stali narzędziowej, łożyskowej, oraz gatunków żaroodpornych, zaworowych i kotłowych do pracy przy podwyższonych temperaturach.

  Data dodania: 30 07 2016
 • Osprzęt do kotłów centralnego ogrzewania - ewmar.com.pl

  Osprzęt do kotłów centralnego ogrzewania - ewmar.com.pl Ewmar to hurtownia akcesoriów łożyskowych, a także dystrybutor części do kotłów centralnego ogrzewania i wyrobów hutniczych. Posiadamy w ofercie profile stalowe zamknięte w wielu odsłonach. Dostarczamy narzędzia i technologie pomiarowe do elektrowni, współpracujemy z hutami, czy producentami zaawansowanych maszyn. Za naszym pośrednictwem dopasujecie Państwo produkty przenoszenia napędu, łożyska i oprawy, podajniki ślimakowe. Bazujemy na bezpłatnym doradztwie technicznym. Nasza firma znajduje się na liście „Diamentów Forbesa”.

  Data dodania: 13 04 2017