Miniatura strony Cięcie laserowe stali - Investa

Cięcie laserowe stali - InvestaW firmie Investa specjalizujemy się realizowaniem dystrybuowania zarówno aluminium, a także stali nierdzewnej. Zapewniamy naszym klientom również nowocześnie realizowane usługi związane z cięciem laserami czy strumieniami wody. Możemy zapewnić między innymi rury czy profile przygotowywane z zastosowaniem nowoczesnego cięcia laserowego czy technologii gięcia. Naszym klientom możemy gwarantować również kompleksowe usługi w zakresie dystrybuowania, co obejmuje między innymi nowoczesne rozwiązania w zakresie magazynowania.

Szczegóły strony investa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KAL-MET Nitownice do nitów zrywalnych

  KAL-MET Nitownice do nitów zrywalnych Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Kal-met, która jest lokalnym liderem branży. Zapraszamy do współpracy wszelkich klientów z Lęborka i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości: elementów złącznych, nitów, nitonakrętek i nitokołków, nitownic ręcznych i pneumatycznych oraz osprzętu żeglarskiego. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie praktyczne, które pozwalają nam na prowadzenie dynamicznie rozwijającego się serwisu sprzętu do nitowania. Reperujemy wszelkiego rodzaju nitownice oraz niezbędny osprzęt. Dokładamy starań, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 09 2014
 • SPÓJNIA pojemniki pełne

  SPÓJNIA pojemniki pełne Firma Spójnia posiada swą siedzibę w Poczesnej. Zajmuje się produkcją kontenerów oraz pojemników metalowych. Wszystkie wyroby zostały cynkowane i malowane natryskowo czy elektrostatycznie, dzięki czemu stają się niezwykle odporne na rdzę i innego rodzaju zniszczenia. Propozycja firmy obejmuje zarówno pojemniki pełne, jak i wykonane z siatki metalowej. Mogą być dodatkowo wzmacniane, żeby przechowywać oraz transportować w nich nawet bardzo ciężkie artykuły. Każdemu klientowi, który się do nas zwróci, gwarantujemy profesjonalną obsługę i pomoc w znalezieniu pojemników, które w największym stopniu odpowiadają jego oczekiwaniom. Więcej wiadomości na naszej stronie.

  Data dodania: 13 09 2014
 • Stojaki rowerowe

  Stojaki rowerowe Nasza oferta obejmuje blokady parkingowe oraz stojaki na rowery. Jesteśmy polską firmą, która powstała w 2009 roku, a od 2010 roku postawiliśmy na produkcję tych elementów. Oferowane przez nas elementy są najczęściej zamawiane przez instytucje publiczne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówione zostały przez klientów indywidualnych! W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz naszego firmowego sklepu internetowego.

  Data dodania: 03 10 2014
 • VIRGAMET wyroby hutnicze jakościowe

  VIRGAMET wyroby hutnicze jakościowe Firma VIRGAMET to działalność handlowo-usługowa prowadząca sprzedaż stali jakościowej od 2016.

  Importujemy i eksportujemy stale stopowe i wysokostopowe wg norm PN, DIN, EN, ISO, GOST, TU, OST, UNi, UNE, UNS, ASTM, AISI, dostarczając pręty gorącowalcowane, pręty ciągnione i łuszczone, druty ciągnione, taśmy sprężynowe i nierdzewne, odkuwki i pręty swobodnie kute, pierścienie kute, Rury bezszwowe i kapilarne, blachy walcowane na zimno i gorąco, płaskowniki, kształtowniki oraz profile zamknięte.

  Firma zajmuje się sprzedażą stali sprężynowej, stali trudnościeralnej, stali kwasoodpornej i nierdzewnej, stali konstrukcyjnej do ulepaszania, nawęglania, azotowania, stali narzędziowej, łożyskowej, oraz gatunków żaroodpornych, zaworowych i kotłowych do pracy przy podwyższonych temperaturach.

  Data dodania: 30 07 2016
 • Galwanizacja - cynkowniaslask.wertui.pl

  Galwanizacja - cynkowniaslask.wertui.pl W naszej ofercie występuje cynkowanie galwaniczne wysokiej jakości. Wyróżniamy się zautomatyzowanym parkiem maszynowym do cynkowania słabokwaśnego. Rozwijamy się w branży od 2008 roku. Handlujemy również pompami ciepła i osuszaczami powietrza do pływalni, do domów jednorodzinnych, na potrzeby przemysłowe. Wspieramy Państwa świadectwami jakościowymi przy realizacji usług. Zabezpieczamy produkty przed procesem korozji, bazujemy wyłącznie na gładkich powłokach, przekazujemy klientom wyniki badań powłok.

  Data dodania: 30 04 2017