Miniatura strony Cięcie laserem Białystok - stlaser.pl

Cięcie laserem Białystok - stlaser.plNasza główna specjalizacja to obróbka metali, a także wycinanie laserowe najbardziej skomplikowanych kształtów. Działamy na co dzień w Białymstoku. Proponujemy Państwu wsparcie projektowe (dokumentacja CAD, Białystok). Stawiamy na wysoką jakość krawędzi cięcia. Przyjmujemy zgłoszenia na gięcie blach. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, solidną ekipą technologów. Dzięki nam wygenerujecie Państwo realne oszczędności. Mamy bowiem wiele usług dotyczących obróbki metali w jednym miejscu.

Szczegóły strony stlaser.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent rur i profili stalowych

  Producent rur i profili stalowych Stal Impex Sp. z o. o. jest producentem wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników - rur i profili stalowych. Firma Stal Impex jest od ponad 10 lat jednym z wiodących producentów rur i profili stalowych. Odbiorcami firmy są nie tylko firmy polskie ale również zagraniczne. Zakres produkcyjny obejmuje rury stalowe w rozmiarze od fi 14 do fi 60 z grubością ścianki od 1 do 3 mm oraz następujące profile kształtowe: profile kwadratowe, profile prostokątne, profile trójkątne, kątowniki, ceowniki oraz elipsy. Istnieje również możliwość wykonania rury z usuniętą wypływką wewnętrzną. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy.

  Data dodania: 16 10 2012
 • Łańcuchy - kahipolska.pl

  Łańcuchy - kahipolska.pl Przedstawiamy Państwu firmę KAHI-POLSKA, która jest cenionym producentem łańcuchów i kół łańcuchowych różnego typu. Firma zdobyła uznanie dzięki doskonałej jakości produktów, konkurencyjnym cenom, dopasowywaniu oferty do specjalnych potrzeb klientów, a także dzięki zapewnianiu kompleksowego serwisu. Z bieżącą ofertą firmy można się zapoznać w aktualnym katalogu, a w razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiednich produktów, ich zastosowania i eksploatacji można skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

  Data dodania: 11 03 2016
 • Toczenie CNC

  Toczenie CNC Narzędziownia Wrochmet to firma, której specjalnością jest toczenie cnc i frezowanie cnc. Zajmujemy się precyzyjną obróbką metali używając do tego celu nowoczesnych centr obróbczych sterowanych numerycznie. Nasz nowoczesny park maszynowy, a także wykształcona i doświadczona załoga, to niewątpliwie atuty naszej firmy. Dzięki temu zrealizowaliśmy sporą ilość niezwykle ciekawych projektów, tym samym zdobywając zaufanie sporej rzeszy klientów. Jeżeli więc i Ty poszukujesz doświadczonej i rzetelnej firmy, która zrealizuje dla Ciebie usługi cnc, to zapraszamy do naszej narzędziowni.

  Data dodania: 26 02 2018
 • Zakład Produkcyjny "GUMET" w Kraśniku

  Zakład Produkcyjny "GUMET" w Kraśniku Szukasz stalowych patryc Braille? Zapraszamy do firmy Gumat. Jako jedyna firma w Polsce wykorzystujemy do tego celu urządzenie TACTO od szwajcarskiej firmy BOBST. Produkujemy patryce różnej wielkości i szerokości zgodnie z życzeniem naszych klientów. Wybierając naszą firmę, mają Państwo gwarancję, że każdy punkt na patrycy będzie wykonany z największą precyzją. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony WWW. Nie czekaj dłużej zadzwoń do nas już dzis. Przedsiębiorstwo GUMET zapraszamy bardzo serdecznie!

  Data dodania: 13 09 2018
 • Loch kraty i blachy - aloch.pl

  Loch kraty i blachy - aloch.pl Produkujemy wyroby hutnicze na bazie ponad dziesięcioletniego doświadczenia. W naszym katalogu znajdziecie Państwo kraty pomostowe – nierdzewnej, przeznaczone do ruchu kołowego, zagęszczane, z wycięciem według projektu klienta. Dostarczamy również blachy perforowane, stal ciągnioną, czy blachy żaroodporne. Standardowo w naszym magazynie wyróżnia się stal ciągniona automatowa, czarna, pręty szlifowane, czy stal ciągniona nierdzewna. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów, świadectwa zgodności, doradztwo techniczne.

  Data dodania: 04 10 2018