Miniatura strony Cięcie laserem Białystok - stlaser.pl

Cięcie laserem Białystok - stlaser.plNasza główna specjalizacja to obróbka metali, a także wycinanie laserowe najbardziej skomplikowanych kształtów. Działamy na co dzień w Białymstoku. Proponujemy Państwu wsparcie projektowe (dokumentacja CAD, Białystok). Stawiamy na wysoką jakość krawędzi cięcia. Przyjmujemy zgłoszenia na gięcie blach. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, solidną ekipą technologów. Dzięki nam wygenerujecie Państwo realne oszczędności. Mamy bowiem wiele usług dotyczących obróbki metali w jednym miejscu.

Szczegóły strony stlaser.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Www.mikrostyk.pl

  Www.mikrostyk.pl W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędziownię połączoną z działem projektowym, tłocznię, umiejętności galwanizowania i hartowania elementów metalowych, serwis urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, a także możliwość zaprojektowania zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym złożonym w 100% z polskiego kapitału. Więcej informacji o naszej ofercie oraz samej firmie mogą Państwo znaleźć na naszej oficjalnej firmowej stronie internetowej. Zapraszamy Państwa już teraz.

  Data dodania: 06 10 2015
 • VIRGAMET wyroby hutnicze jakościowe

  VIRGAMET wyroby hutnicze jakościowe Firma VIRGAMET to działalność handlowo-usługowa prowadząca sprzedaż stali jakościowej od 2016.

  Importujemy i eksportujemy stale stopowe i wysokostopowe wg norm PN, DIN, EN, ISO, GOST, TU, OST, UNi, UNE, UNS, ASTM, AISI, dostarczając pręty gorącowalcowane, pręty ciągnione i łuszczone, druty ciągnione, taśmy sprężynowe i nierdzewne, odkuwki i pręty swobodnie kute, pierścienie kute, Rury bezszwowe i kapilarne, blachy walcowane na zimno i gorąco, płaskowniki, kształtowniki oraz profile zamknięte.

  Firma zajmuje się sprzedażą stali sprężynowej, stali trudnościeralnej, stali kwasoodpornej i nierdzewnej, stali konstrukcyjnej do ulepaszania, nawęglania, azotowania, stali narzędziowej, łożyskowej, oraz gatunków żaroodpornych, zaworowych i kotłowych do pracy przy podwyższonych temperaturach.

  Data dodania: 30 07 2016
 • Galwanizacja - cynkowniaslask.wertui.pl

  Galwanizacja - cynkowniaslask.wertui.pl W naszej ofercie występuje cynkowanie galwaniczne wysokiej jakości. Wyróżniamy się zautomatyzowanym parkiem maszynowym do cynkowania słabokwaśnego. Rozwijamy się w branży od 2008 roku. Handlujemy również pompami ciepła i osuszaczami powietrza do pływalni, do domów jednorodzinnych, na potrzeby przemysłowe. Wspieramy Państwa świadectwami jakościowymi przy realizacji usług. Zabezpieczamy produkty przed procesem korozji, bazujemy wyłącznie na gładkich powłokach, przekazujemy klientom wyniki badań powłok.

  Data dodania: 30 04 2017
 • Cięcie laserowe stali - Investa

  Cięcie laserowe stali - Investa W firmie Investa specjalizujemy się realizowaniem dystrybuowania zarówno aluminium, a także stali nierdzewnej. Zapewniamy naszym klientom również nowocześnie realizowane usługi związane z cięciem laserami czy strumieniami wody. Możemy zapewnić między innymi rury czy profile przygotowywane z zastosowaniem nowoczesnego cięcia laserowego czy technologii gięcia. Naszym klientom możemy gwarantować również kompleksowe usługi w zakresie dystrybuowania, co obejmuje między innymi nowoczesne rozwiązania w zakresie magazynowania.

  Data dodania: 09 11 2018
 • Magnesy neodymowe - dhit.pl

  Magnesy neodymowe - dhit.pl Prowadzimy sklep internetowy z magnesami neodymowymi, które możecie Państwo wykorzystać w pracach przemysłowych, w biurze, do zabawy i wielu innych czynności. Podpowiadamy, w jaki sposób działa pole magnetyczne. Prowadzimy rozbudowany poradnik dedykowany pasjonatom. Polecamy klientom przede wszystkim magnesy przeznaczone do poszukiwań, magnesy z gumą, z gwintem, kątowniki magnetyczne. Realizujemy również zamówienia na niestandardowe magnesy neodymowe, w tym na rozdzielacze i lewitony. Gwarantujemy przy tym profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 27 11 2019