Miniatura strony Butan

ButanNasza spółka w Polsce jest obecna już przeszło 20 lat i jest częścią europejskiej Grupy FLAGA – pod nazwą AmeriGas działamy od roku 2010. Jesteśmy jednym z liderów na rynku gazu LPG na potrzeby grzewcze, technologiczne oraz motoryzacyjne. Obecnie jesteśmy również wiodącą firmą w segmencie dystrybucji gazu płynnego. Nasz gaz znajduje kilka milionów użytkowników. Dysponujemy sześcioma rozlewniami, sześcioma regionalnymi centrami dystrybucji oraz dwoma terminalami przeładunkowymi gazu płynnego. Wdrożyliśmy system zarządzania jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy (ISO 9001:2008, PN-EN 18001:2004, OHSAS 18001:2007). Naszą ofertę kierujemy w stronę gospodarstw domowych oraz biznesu. Oferujemy instalacje zbiornikowe, butle gazowe oraz wysokiej jakości paliwo do pojazdów (dostępne na naszych firmowych stacjach oraz w wielu stacjach czołowych marek działających w całej Polsce).

Szczegóły strony www.amerigas.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hale w Gdańsku

  Hale w Gdańsku Hale stalowe które były przez nas wykonywane, dziś są bardzo doceniane przez wszystkie osoby, które dokonywały owych inwestycji. Jesteśmy na rynku od wielu lat, co pokazuje iż w czasach kryzysu jesteśmy dalej firmą na która warto jest stawiać i mieć pewność iż wszystko co wykonywane jest przez nas, wykonywane jest dobrze Zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się przygotowywaniem dla naszych klientów hal i magazynów. Zajmujemy się etapem budowy od samego początku, do samego końca, dlatego też wszelkie uwagi które macie Państwo do wykonania, możecie kierować bez najmniejszych problemów do nas. Zawsze korzystamy z najlepszego osprzętu, oraz najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze hale magazynowe prezentują się wyśmienicie. Jako wysokiej klasy producent hal jesteśmy w stanie zaoferować Państwu faktycznie niezwykle dogodne warunki współpracy, które bez wątpienia przypadną Państwu do gustu.

  Data dodania: 27 03 2014
 • Olej napędowy w Krakowie

  Olej napędowy w Krakowie Zajmujemy się dystrybucją oleju napędowego. Zamówione paliwo dostarczamy bezpośrednio do klienta w maksimum 24 godziny. Na terenie Krakowa, całej Małopolski oraz Śląska zapewniamy bezpłatną dostawę. W ofercie posiadamy wysokiej jakości olej napędowy Ekodiesel Ultra zawierający szereg dodatków uszlachetniających, odporny na utlenianie. Oferujemy również olej opałowy Ekoterm Plus doskonale nadający się do pieców centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych, do kotłów parowych oraz pieców typowo przemysłowych.

  Data dodania: 12 03 2015
 • Kompresory olejowe stanley

  Kompresory olejowe stanley Nuair Polska jest największym producentem kompresorów tłokowych na świecie oraz jednym z najpoważniejszych producentów kompresorów śrubowych. Jako jeden z niewielu producentów odnosi znaczące sukcesy również na innych kontynentach. Działa w trzech segmentach, przemysłowym, dla profesjonalistów oraz na rynku majsterkowiczów. Proponuje swoim klientom szeroką gamę asortymentową, od kompresorów domowych, aż po ciężkie sprężarki przemysłowe Nasze produkty wyróżniają się wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

  Data dodania: 20 07 2016
 • LBNiW - badania spawów profesjonalnie

  LBNiW - badania spawów profesjonalnie LBNiW dostarcza usługi badań nieniszczących spoin w przemyśle od 2003 roku. Na przestrzeni lat firma zyskała zaufanie klientów w wielu gałęziach gospodarki od energetyki przez gazownictwo i kończąc na przemyśle drzewno-papierniczym poprzez konsekwentne świadczenie usług wysokiej jakości. Nasi fachowcy mają duże doświadczenie w badaniach spoin rurociągów, kotłów i zbiorników przemysłowych. Firma funkcjonuje w oparciu o wdrożony, sprawdzony i zatwierdzony system zapewnienia jakości a specjaliści są certyfikowani wg. ISO 9712. Siedziba mieści się w centralnej Polsce dzięki czemu możemy swobodnie operować na terenie całego kraju.

  Data dodania: 07 11 2017
 • Https://www.matbau.com

  Https://www.matbau.com Matbau to marka związana z chemią budowlaną oraz materiałami budowlanymi. Wspieramy realizację skomplikowanych inwestycji w hydroizolacje, czy standardowe prace wykończeniowe w dobrych cenach. Dzięki nam znacznie lepiej zaprojektujecie Państwo wewnętrzną izolację termiczną i nie narazicie się na powstanie pleśni. Wykorzystacie Państwo najlepsze na rynku preparaty gruntujące przydatne we wzmocnieniu budowy balkonów, łazienek oraz basenów, również w obiektach komercyjnych. Służymy zawsze bezpłatnym doradztwem technicznym.

  Data dodania: 26 11 2019