Miniatura strony Anbi-tech.pl - Producent Detali z Tworzyw Sztucznych

Anbi-tech.pl - Producent Detali z Tworzyw SztucznychOferta firmy Anbi-Tech skierowana jest do klientów poszukujących wysokiej jakości wyrobów z metali i tworzyw sztucznych. Asortyment obejmuje w szczególności płyty uszczelkarskie i uszczelniające, uszczelki płaskie, czy też szereg półfabrykatów z tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie, jak też i zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników. W ofercie dostępne są także wysokiej jakości kurtyny PCV. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu sprawdzenia oferty!

Szczegóły strony anbi-tech.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Graftex - termoizolacje

  Graftex - termoizolacje W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo gumowe pierścienie uszczelniające, które doskonale nadają się do uszczelniania czopów wyjściowych wałów. W sprzedaży posiadamy również szczeliwa oraz sznury, które są w chwili obecnej podstawowymi materiałami do uszczelniania. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najlepszych materiałów dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że nigdy Was nie zawiodą. W pierwszej kolejności polecamy Państwu również nasze termoizolacje domów, które oferujemy w bardzo promocyjnych cenach

  Data dodania: 02 09 2015
 • Primacon elektrobębny

  Primacon elektrobębny Jesteśmy doświadczoną firmą, która zajmuje się realizacją produktów związanych z elementami przeniesienia napędu, taśmami przenośnikowymi i wieloma podobnymi usługami. Mamy bardzo bogaty asortyment, w którym każdy na pewno znajdzie produkty spełniające jego oczekiwania. W sprzedaży mamy także między innymi takie produkty jak: przekładnie ślimakowe, łańcuchy płytkowe, taśmy siatkowe i wiele innych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie każdy znalazł produkty dla siebie. Przez wszystkie lata naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma klientami.

  Data dodania: 22 09 2016
 • Izolacje zbiorników - termopian.com.pl

  Izolacje zbiorników - termopian.com.pl Zajmujemy się w naszej firmie Termopian realizowaniem profesjonalnych, specjalistycznych usług na rynku izolacji. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie różnych typów izolacji z wykorzystaniem najnowszych technologii. Oferujemy naszym klientom między innymi izolacje zbiorników, izolacje natryskowe, przy których jesteśmy w stanie zapewnić sprawne i terminowe wykonanie poszczególnych usług. Jednocześnie w naszej firmie zajmujemy się również produkowaniem i sprzedaż farb do dachów z blach.

  Data dodania: 26 10 2019
 • Kokaj.pl - Węże wentylacyjne

  Kokaj.pl - Węże wentylacyjne Jeśli interesują Cię węże dla przemysłu, nasza oferta jest dokładnie tym, czego szukasz. Swoją pewność opieramy na tym, że jesteśmy przygotowani na różne oczekiwania.
  Zadajesz sobie pytanie, jak należy to rozumieć? Jeśli tak, na pewno trzeba wziąć pod uwagę, że proponujemy węże dla różnych gałęzi przemysłu. Nawiązując do samych węży, oferujemy specjalistyczne produkty, dobro klientów jest najważniejsze.

  Jeżeli interesuje Cię katalog naszych produktów, zachęcamy do kontaktu (węże przemysłowe to nie wszystko, co możemy zaproponować).

  Data dodania: 21 02 2020
 • Obróbka skrawaniem Zatorski

  Obróbka skrawaniem Zatorski Nasza działalność jest przygotowana na różne sytuacje. Skupiając się od razu na szczegółach, możesz liczyć choćby na usługi obróbki skrawaniem (wśród propozycji jest np. frezowanie CNC).
  Jeżeli nie interesują Cię obróbki skrawaniem, warto wziąć pod uwagę, że firma to synonim najwyższych kompetencji w branży tworzyw sztucznych konstrukcyjnych. Co by nie mówić, wychodzimy naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to dobry moment na dokładne zapoznanie się ze stroną zatorski. pl.

  Data dodania: 19 05 2020