Miniatura strony Odszkodowania powypadkowe | Dochodzenie odszkodowań - Gdańsk

Odszkodowania powypadkowe | Dochodzenie odszkodowań - GdańskRecomensa Partner Odszkodowania to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie dochodzenia odszkodowań. Oferujemy kompleksowe usługi likwidacji szkód powstałych w wyniku wypadku drogowego, wypadku przy pracy, błędu medycznego oraz innych nieszczęśliwych zdarzeń. Poza odszkodowaniami powypadkowymi, zajmujemy się także odzyskiwaniem należnego odszkodowania od zakładów ubezpieczeniowych z tytułu dobrowolnych umów ubezpieczeniowych, np: ubezpieczanie pakietowe majątku, ubezpieczenie AC, NNW, itp.

Pomagamy osobom poszkodowanym w uzyskaniu możliwie maksymalnej kwoty odszkodowania, zadośćuczynienia oraz innych świadczeń odszkodowawczych za poniesione straty osobowe oraz majątkowe, a także za śmierć osoby bliskiej. Bez opłat wstępnych, bez zaliczek!
Nasz wynagrodzenie pobieramy dopiero przy wypłacie uzyskanego odszkodowania.
Dochodzimy zaspokojenia roszczeń przysługujących naszym Klientom oraz oszczędzamy Państwa czas, siły i pieniądze w walce z dobrze zorganizowanymi instytucjami.

Miałeś wypadek komunikacyjny?
Ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie?
Zakład ubezpieczeniowy odmówił wypłaty odszkodowania?
Zostałeś poszkodowany i nie wiesz jak starać o odszkodowanie?
Sprawca wypadku nie ma polisy OC lub jest nieznany?
Chcesz dochodzić odszkodowania i zadośćuczynienia od lekarza?
Zostałeś zakażony w szpitalu?
Zgłoś się do nas. Skutecznie i profesjonalnie odzyskujemy odszkodowania od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za wyrządzone szkody.

Dochodzimy odszkodowań oraz zadośćuczynienia od firm ubezpieczeniowych oraz osób zobowiązanych do naprawienia wyrządzonej szkody przed sądami wszystkich instancji oraz zajmujemy się windykacją należnych Klientowi kwot świadczeń.

Recomopensa Partner Odszkodowania. Pomoc w dochodzeniu odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu: www.odszkodowania24h.pl

Szczegóły strony www.odszkodowania24h.pl:

Komentarze:

 • Robert » (raport)

  Odszkodowanie z OC - polecam Recompensa z siedzibą w Gdańsku.Miałem wypadek samochodem dostawczym. Zgłosiłem się do Odszkodowania Recompensy z polecenia znajomego, po kilku bezowocnych próbach samodzielnego uzyskania odszkodowania. Recompensa uzyskała dla mnie pełne odszkodowania wraz ze zwrotem wszystkich kosztów i dodatkowo udało się wywalczyć zadośćuczynienie. Bardzo rzetelna i miła obsługa. Pełna współpraca ze strony firmy, dostępność do osób i dokumentów. Zdecydowanie polecam.

  Data dodania: 13 05 2014

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANCELARIA PRAWNA POZNAŃ

  KANCELARIA PRAWNA POZNAŃ Kancelaria "Paragraf" świadczy usługi prawne dla osób indywidualnych oraz wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw. Usługi kancelarii kierowane są głównie do klientów na terenie Poznania oraz całego województwa Wielkopolskiego, lecz możliwa jest również współpraca z klientami z całej Polski. Jednym z głównych. "Paragraf" to połączenie wieloletniego doświadczenia jak i energicznego i kreatywnego zespołu prawników. Takie połączenie daje szerokie możliwości w ocenie i rozpatrywaniu każdej sprawy. Dodatkowo, indywidualne podejście do każdej sprawy jak i niezwykłe zaangażowanie z jakim prawnicy kancelarii zajmują się sprawami klientów daje podstawę do owocnej i rzetelnej obsługi prawnej. Z całego wachlarza usług prawnych, kancelaria "Pareagraf" specjalizuje się głównie w obsłudze prawnej inwestycji finansowych ze środków UE.

  Data dodania: 16 06 2010
 • Odszkodowania UK

  Odszkodowania UK Witamy serdecznie,
  Polskie Centrum Odszkodowań to polska firma, która wspiera i udziela pomocy wszystkim poszkodowanym w wypadkach drogowych, wypadkach samochodowych, wypadkach w miejscach pracy bądź wypadkach w miejscach publicznych. Jeśli przydarzył się Ci wypadek na terenie Wielkiej Brytanii, możesz zgłosić się do Polskiego Centrum Odszkodowań, poinformować o sprawie. Jesteśmy dla Ciebie, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą.
  Polskie Centrum Odszkodowań

  Data dodania: 18 09 2014
 • Kancelaria Excambium

  Kancelaria Excambium Kancelaria Excambium to grono ekspertów z dużym doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej oraz prawnej. Specjalnością kancelarii jest pozyskiwanie dla naszych klientów należnych im odszkodowań i zadośćuczynień. Zajmujemy się pomocą dla osób, które w wypadku utraciły osobę bliską, uległy wypadkowi komunikacyjnemu czy w pracy albo są poszkodowane w wyniku błędu lekarskiego czy innego nieszczęśliwego zdarzenia noszącego znamiona wypadku. Oferta obejmuje pomoc klientowi na wszystkich etapach dochodzenia świadczenia – zajmujemy się wypadkami, które przydarzyły się w całej Polsce oraz poza jej granicami.

  Data dodania: 23 10 2014
 • Odszkodowania powypadkowe

  Odszkodowania powypadkowe Dobry i niezawodny specjalista do spraw odszkodowań jest do waszej dyspozycji. Michał Nowak wysłucha waszej historii, przeanalizuje całą sytuację a następnie podejmie właściwe kroki, by podjąć skuteczną walkę o wysokie odszkodowanie lub zadośćuczynienie. Jeśli twoje zdrowie fizyczne lub psychiczne ucierpiało na skutek wypadku na drodze, wypadku w pracy, wypadku w rolnictwie, błędu medycznego możesz starać się o odszkodowane. Do tej pory zaufało mi ponad 1500 osób – dołącz do grona zadowolonych osób.

  Data dodania: 11 07 2017
 • JW GROUP - Odkup odszkodowania

  JW GROUP - Odkup odszkodowania Proponujemy Państwu dopłaty do zaniżonych odszkodowań po bardzo szczegółowej analizie sprawy. Obsługujemy klientów z całego kraju. Przyjmujemy zgłoszenia nawet w przypadku, kiedy szkoda wydarzyła się wiele lat temu. Odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania to proces, w którym nie musicie Państwo uczestniczyć osobiście. Wystarczy, że zaczniemy działania na podstawie wydanego pełnomocnictwa. Gwarantujemy szybki skup odszkodowań, negocjacje z ubezpieczycielami, wysoką skuteczność potwierdzoną opiniami dotychczasowych klientów.

  Data dodania: 27 06 2019