Miniatura strony Kancelaria Prawna PARAGRAF Kamila Pazur- Prawnik Gdańsk

Kancelaria Prawna PARAGRAF Kamila Pazur- Prawnik GdańskKancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF oferuje profesjonalne rozwiązania prawne problemów życia codziennego zarówno klientom indywidualnym jaki i przedsiębiorcom oraz firmom. Zapewniamy skuteczną ochronę prawną, kierując się przy tym przejrzystymi zasadami wynagradzania. Dążymy do tego, by nasi Klienci mieli pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, bez względu na zmieniający się stan prawny. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.paragraf-kancelaria.pl:

Komentarze:

 • Natalia » (raport)

  Witam, do Kancelarii Paragraf trafiłam z internetu poszukując dobrego prawnika do sprawy o odszkodowanie za błąd lekarski. Moja córeczka zaraz po urodzeniu w szpitalu została zarażona wirusowym zapaleniem wątroby typu B. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią mecenas i z wyniku mojej sprawy. Cieszę się, że renoma Pani mecenas

  Data dodania: 28 07 2013

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Gabi

  Biuro Rachunkowe Gabi Tworzy się coraz więcej instytucji, a koniecznym faktem bycia właścicielem instytucji jest prowadzenie księgowości. Przedsiębiorstwa żeby nie obciążać swoich zatrudnionych oddają wykonywanie księgowości przedsiębiorstwom obcym, którym jest Biuro Rachunkowe Gabi z siedzibą w Solcu Kujawskim. Firma oferuje pełen zakres usług związanych z wykonywaniem księgowości, do których zaliczają się na przykład roczne zeznania podatkowe, sprawozdanie dla urzędu skarbowego oraz sporządzanie pełnej dokumentacji ZUS.

  Data dodania: 23 04 2010
 • Doradca Podatkowy

  Doradca Podatkowy Z dużym doświadczeniem doradca podatkowy nabył również uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych, jeśli zachodzi taka potrzeba, choć w większości podejmowanych spraw ogranicza się do doradztwa rachunkowego i nadzoru. Nasz doradca może występować w charakterze przedstawiciela i reprezentanta przed sądem w sprawach administracyjnych, związanych z czynnościami podatkowymi. Współpraca z prawnikami o różnej specjalności pozwala oferować szerokie spektrum usług, możliwości i kwalifikacji. Nasz doradca figuruje w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 06 2010
 • Radca prawny Kalisz

  Radca prawny Kalisz Pomożemy Państwu także w zakresie prawo rodzinnego i opiekuńczego. Udzielamy także konsultacji ekonomicznych. Wszystkich swoich klientów godnie reprezentujemy. Staranie dbamy o jak najlepsze relacje z Naszymi klientami. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw oraz klientów prywatnych. Zajmujemy się również pomocą prawną przy odzyskiwaniu należności osobistych. Oferujemy porady i opinie prawne. Gorąco wierzymy, iż Nasza oferta wzbudzi Państwa zaufanie. Działamy szybko i skutecznie. Gwarantujemy bardzo dużą wszechstronność w Naszych działaniach. Unieważnienie sakramentu małżeństwa? Wiemy jak Ci pomóc. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i fachową pomoc oraz wsparcie. Wierzymy, iż zaspokojenie Państwa oczekiwań nastąpi bardz prędko. Charakteryzuje Nas indywidualne podejście do każdego klienta. Działamy zakresie spraw związanych z obrotem cywilnym i gospodarczym. Nigdy nie odmawiamy klientowi. Profesjonalne reprezentowanie przed sądem. Prowadzimy poważne sprawy karne oraz cywilne. Ofertę swoją kierujemy także dla osób nie zbyt biegle operującymi językiem polskim. Doradcy w Naszej kancelarii oferują usługi w zakresie obsługi prawnej inwestycji. Współpraca z Nami to gwarancja znajomości prawa! Ukierunkowani jesteśmy na sukces Naszych klientów.Oferujemy przygotowywanie pozwów i innych pism procesowych, sporządzanie opinii prawnych.

  Data dodania: 17 08 2010
 • Prawo pracy

  Prawo pracy Portal informacyjny Pracodawcy24. pl stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o osobach prowadzących własny biznes. Podstawą treści są aktualności obejmujące świat gospodarki, biznesu oraz finansów. Poszczególne artykuły opatrujemy opiniami ekspertów. Nie zapominamy także o analizach rynku pracy, kondycji budżetu czy najnowszych zmianach prawnych wpływających na prowadzenie biznesu. Zapraszamy również na blogi prowadzone przez ekspertów Pracodawców RP, które są odautorską analizą bieżących spraw społeczno-gospodarczych.

  Data dodania: 24 07 2014
 • Kognitariat.pl - biura rachunkowe Warszawa

  Kognitariat.pl - biura rachunkowe Warszawa Prowadzone przez nas od ponad dwudziestu dwóch lat biuro rachunkowe swoją renomę i rosnące zainteresowanie wśród klientów zawdzięcza przede wszystkim szerokiemu wachlarzowi oferowanych usług, jak i wykształconemu, profesjonalnemu gronu pracowniczemu i nieustannie poszerzającej się działalności i innowacyjności. Naszym klientom oferujemy tak profesjonalne usługi, jak pełna księgowość, kadry i płac, ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, czy też doradztwo podatkowe czy audyty. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 23 11 2015