Miniatura strony KAMPA ANDRZEJ pomoc prawna w Olsztynie

KAMPA ANDRZEJ pomoc prawna w OlsztynieW Olsztynie działa Kancelaria Radcy Prawnego. Prowadzi ją prawnik Andrzej Kampa. Kancelaria otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Obsługuje, osoby fizyczne, firmy także małe, średnie, duże przedsiębiorstwa. Tworzy umowy i statuty spółek, fundacji również stowarzyszeń. Świadczy bieżącą obsługę prawną dla firm. Radca Prawny dochodzi roszczeń klienta na drodze sądowej. Występuje w sprawach klientów w postępowaniach o zapłatę także odszkodowanie. W zakresie obsługi prawnej klientów indywidualnych, prawnik wykonuje mediacje także negocjacje. Prócz tego tworzy umowy oraz pozwy i apelacje. Więcej danych przekazano na witrynie internetowej.

Szczegóły strony radcaprawny-olsztyn.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawa pracy wrocław

  Kancelaria prawa pracy wrocław Nasza Kancelaria Adwokacka działająca na terenie Wrocławia specjalizuje się w realizowaniu usług z zakresu prawa pracy. Kancelaria zajmuje się realizowaniem przygotowanie dokumentacji pracowniczej a także w prowadzeniu procesów z zakresu prawa pracy. W naszej kancelarii jesteśmy w stanie zapewnić takie usługi jak reprezentowanie pracowników oraz pracodawców w sporach sądowych. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów również przed organami państwowymi jak ZUS czy PIP. Uczestniczymy również w negocjacjach.

  Data dodania: 16 10 2017
 • Informacje poufne - zakaz-konkurencji.pl

  Informacje poufne - zakaz-konkurencji.pl Jako Biuro Kancelarii Adwokackiej z siedzibą przy ulicy Joachima Lelewela 23/7 we Wrocławiu, swoją ofertę kierujemy do Klientów biznesowych, których interesują porady w zakresie nieuczciwej konkurencji. Jesteśmy biurem adwokackim zatrudniającym adwokatów specjalizujących się w prawnych zabezpieczeniach informacji poufnych, tajemnic przedsiębiorstwa oraz danych osobowych. Doradzamy i prowadzimy sprawy naszych Klientów na drodze postępowania sądowego. Wszystkie informacje o Kancelarii oraz jej oferta znajdują się na stronie zakaz-konkurencji. pl.

  Data dodania: 29 11 2018
 • Kancelaria adwokacka w Warszawie – Michał Dobies

  Kancelaria adwokacka w Warszawie – Michał Dobies Kancelaria adwokacka Michał Dobies świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. W skład oferowanych usług wchodzą prawo rodzinne, karne i spadkowe. Na dodatek mecenas z tej kancelarii adwokackiej Warszawa oferuje profesjonalną pomoc i obsługę prawną na wielu innych płaszczyznach prawnych. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie opracować najkorzystniejszą taktykę procesową. A na dodatek, mecenas z kancelarii adwokackiej Michał Dobies dba o zadowolenie klienta, dlatego też oferuje mu pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdy etap sprawy.

  Data dodania: 06 02 2020
 • Kancelarii Radcy Prawnego w Warszawie

  Kancelarii Radcy Prawnego w Warszawie W Kancelarii Radcy Prawnego Katarzyna Kulesza realizujemy usługi prawne związane z rynkiem nieruchomości. Zajmujemy się prowadzeniem spraw związanych z roszczeniami właścicieli nieruchomości dotyczącymi zmian w planach zagospodarowania przestrzennego. Prowadzimy sprawy związane z zasiedzeniem nieruchomości. Uzyskujemy odszkodowania w przypadku nieważnych decyzji administracyjnych, które dotyczą nieruchomości. Możemy przygotować również skargi kasacyjne czy reprezentowaniem strony przy skargach nadzwyczajnych.

  Data dodania: 12 03 2020
 • Prawo spadkowe - jmkadwokat.pl

  Prawo spadkowe - jmkadwokat.pl JMK Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalną pomoc przedsądową i procesową. Celem jest doradztwo prawne związane ze stosowaniem instrumentów prawnych, jak i czynne reprezentowanie zainteresowanych.
  Patrząc pod kątem konkretnych przewinień, oferta jest odpowiedzią na różne oczekiwania (w ofercie można znaleźć choćby prawo rodzinne, jak i prawo zamówień publicznych).
  Warto jeszcze dodać, że pomoc dzieli się na biznesową i indywidualną.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, pora zajrzeć na www. jmkadwokat. pl.

  Data dodania: 30 04 2020