Miniatura strony FGGK

FGGKFGGK to kancelaria prawna w Warszawie, która specjalizuje się w obsłudze firm, prawie karnym w biznesie, zakładaniu spółek i start-upów, a także prawie własności intelektualnej i nowych technologiach. Szeroka specjalizacja jest możliwa dzięki zespołowi adwokatów, prawników oraz radców prawnych, których kwalifikacje i wykształcenie umożliwia świadczenie pomocy wobec osób potrzebujących. FGGK jest kancelarią prawną, która oprócz indywidualnych form pomocy, zajmuje się również kształceniem z zakresu prawa poprzez publikowanie artykułów branżowych na blogu kancelarii.

Szczegóły strony www.fggk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radcy prawni - Świdnica

  Radcy prawni - Świdnica Kancelaria Radcy Prawnego „IURIS” zlokalizowana jest w Wałbrzychu. Świadczymy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz firmowych (zarówno stała obsługa prawna, jak i jednorazowe zlecenia). Prowadzimy zastępstwo procesowe w sądach wszystkich instancji. Udzielamy także krótkich porad prawnych, pisemnych opinii oraz analiz dla podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się kontrolą należności firmowych – windykacja sądowa, przedsądowa, komornicza. Podejmujemy się spraw z różnych gałęzi prawa (prawo spółek i kontraktów handlowych, prawo bankowe, cywilne, podatkowe, budowlane, pracy, spółdzielcze, rodzinne).

  Data dodania: 25 04 2014
 • Adwokat sprawy karne Wrocław

  Adwokat sprawy karne Wrocław Kancelaria Adwokacka Prawo Karne z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 13 to wiedza, fachowość oraz doświadczenie. Prowadzimy od lat sprawy karne, głównie w odniesieniu do wypadków samochodowych (jazda samochodem po alkoholu, narkotykach, środkach odurzających). Specjalizacja adwokata Pawła Borowskiego to prawo karne – wiemy, że skuteczna obrona to kwestia dużej wiedzy i doświadczenia prawniczego – to właśnie możemy zaoferować naszym klientom. Więcej o nas dowiesz się na www. adwokat-prawo-karne. info.

  Data dodania: 10 02 2016
 • KATARZYNA KAMIENOWSKA sprawy karne

  KATARZYNA KAMIENOWSKA sprawy karne We Wrocławiu znajduje się kancelaria adwokacka, zarządzana przez Katarzynę Kamienowską. Swoim Klientom zapewnia ona kompleksowe wskazówki prawne w ramach prawa cywilnego, spadkowego, karnego, gospodarczego, własności czy międzynarodowego. Mecenas ma obowiązek prowadzić sprawy zlecone przez Klientów, reprezentować ich przed organami sądowymi i administracyjnymi jak również dochodzić ich praw w postępowaniach administracyjnych. Wszelkie te działania przeprowadzane są zgodnie z etyką zawodową oraz uwzględnieniem przepisów prawa. Propozycja biura kierowana jest do osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Więcej o informacji o oferowanych usługach odszukają Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 03 2016
 • Porady prawne - Bartosz Nadwodny

  Porady prawne - Bartosz Nadwodny Kancelaria prawna (Bartosz Nadwodny) porusza się w zagadnieniach prawa rodzinnego, gospodarczego, cywilnego, prawa pracy. Kancelaria adwokacka prowadzi spory dotyczące stosunku pracy i rozwiązuje problemy finansowe pracowników. Adwokat tworzy opinie prawne, umowy wykorzystywane w obrocie gospodarczym, odpowiednie pozwy. Dochodzi do tego długoterminowa reprezentacja klientów biznesowych w Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, czy Warszawie. Dodatkowe specjalizacje kancelarii prawnej to prawo budowlane i prawo karne wykonawcze (przedterminowe zwolnienia, odroczenie wykonania kary).

  Data dodania: 16 11 2018
 • Kancelaria adwokacka Wrocław - adwokat-podgorski.pl

  Kancelaria adwokacka Wrocław - adwokat-podgorski.pl Adwokat Wojciech Podgórski, którego kancelarię prawną można znaleźć we Wrocławiu pod adresem św. Macieja 21 lok. 4 służy potencjalnym klientom pomocą prawną w sprawach cywilnych takich jak rozwód, odszkodowania, windykacja należności czy kredyty frankowe, a także w kwestii spraw karnych i administracyjnych. Dodatkowo może zapewnić prawną pomoc doraźną, na podstawie zaleceń klienta. Potrzebującym zapewni dyskrecję, profesjonalizm i zaangażowanie. Więcej informacji znajdziesz na adwokat-podgorski. pl

  Data dodania: 06 07 2020