Miniatura strony Doradztwo podatkowe - taxservice.net.pl

Doradztwo podatkowe - taxservice.net.plJeżeli szukasz profesjonalnego doradztwa podatkowego, wybierz taxservice. pl. Firma udziela porad w zakresie: podatku VAT oraz podatku akcyzowego (w tym w zakresie regulacji wspólnotowych), podatku dochodowego od osób prawnych, od osób fizycznych, oraz od czynności cywilnoprawnych. Decydując się na Taxservice decydujesz się również na wysoką jakość. Potwierdza to duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w wielu renomowanych firmach. Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnym podejściem do klienta, skontaktuj się przez e-mail lub numer telefonu widniejący na stronie.

Szczegóły strony taxservice.net.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pity2015.com

  Pity2015.com Program Pity 2015/2014 to nowa wersja wprowadzonego na rynek w 2007 roku programu PIT Format. Zaletą naszej aplikacji jest bardzo prosta obsługa oraz moduły, które pozwalają wyeliminować najczęściej popełniane przez podatników błędy. Z programu można korzystać przez Internet lub zainstalować go na swoim komputerze. Umożliwia on samodzielne wypełnianie deklaracji (Aktywna Deklaracja) lub skorzystanie z wygodnego kreatora. Bezpośrednio z programu wypełnione rozliczenie można wysłać do wybranego Urzędu Skarbowego.

  Data dodania: 20 11 2014
 • Usługi kadrowo płacowe dla firm - Łódź

  Usługi kadrowo płacowe dla firm - Łódź Specjalista HR prowadzi pełną obsługę kadrowo - płacową, czyli usługi kadr i płac dla firm.
  Swoje usługi oferujemy firmom zatrudniającym pracowników i chcącym przekazać comiesięczne obowiązki rozliczeniowe firmie zewnętrznej.
  Naszym głównym celem jest satysfakcja Klientów uzyskiwana poprzez wysokiej jakości obsługę oraz udzielenie profesjonalnego wsparcia.
  Wyróżniamy się proaktywnym i elastycznym podejściem do potrzeb Klientów.
  Zapewniamy, że poziom naszych usług, doświadczenie i wiedza zaspokoją Państwa oczekiwania - nie jesteśmy typową firmą outsourcingową - wszystkie prace wykonujemy osobiście i z pełnym zaangażowaniem. W trudnych i skomplikowanych przypadkach współpracujemy z Radcą Prawnym specjalizującym się w Prawie Pracy.
  Usługi kadr i płac, które pragniemy zaoferować nie są ograniczone wyłącznie do regionu łódzkiego, pragniemy prężnie rozwijać się na cały kraj.
  Nasza pomoc to Twój spokój i możliwość skupienia się na realizacji kluczowych celów Twojego biznesu.

  Data dodania: 22 01 2016
 • Pit 37 instrukcja - formularzpit37.pl

  Pit 37 instrukcja - formularzpit37.pl Rozliczenie PIT nie daje ci spokoju? Nie potrafisz samodzielnie się rozliczyć? Skorzystaj z naszej propozycji. Na stronie internetowej formularzpit37. pl znajdą Państwo najlepszy i darmowy program do rozliczeń podatkowych 2015. Ponadto na łamach serwisu publikujemy wartościowe wpisy szeroko omawiające kwestie rozliczeń podatkowych. Jak przekazać jeden procent podatku? Kto składa deklaracje PIT 37? Wybór sposobu opodatkowania? Kiedy otrzymamy zwrot z podatku? Na te pytania i na wiele innych znajdą Państwo odpowiedź właśnie w naszym portalu. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 02 2016
 • Kancelaria prawna Semper Paratus

  Kancelaria prawna Semper Paratus Wysokość podatków wcale nie musi być kwotą maksymalną. W tej dziedzinie istnieje pojęcie optymalizacji podatkowej, co do którego nie każdy ma pewność i zaufanie. Wystarczy jednak dowiedzieć się więcej, aby przekonać się, że optymalizacja podatkowa może być przydatnym, a zarazem legalnym działaniem, które zmniejszy nasze koszty podatkowe.

  Optymalizacja podatkowa sprowadza się do działań, które są zaznaczone w prawie, zatem jest to usługą legalna, pewna i korzystna dla klientów. Co więcej, kancelaria prawna Semper Paratus oferuje pomoc związaną z optymalizacją podatków dla klientów, którzy chcą zmniejszyć ponoszone koszta i zaufać w tej kwestii specjalistom.
  Kancelaria prawna Semper Paratus gwarantuje najkorzystniejsze rozwiązania, które są dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Dodatkowo Semper Paratus zapewnia także pomoc związaną z rejestracją spółki LTD w Anglii, obsługą księgowości i ochroną majątku własnego i majątku swojej firmy.

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą Semper Paratus.

  Data dodania: 07 02 2020
 • Informacje podatkowe - urzadskarbowy.eu

  Informacje podatkowe - urzadskarbowy.eu Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć informacje poświęcone podatkom? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zapoznaniu się ze stroną urzadskarbowy. eu.
  Pewnie natychmiast zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć o publikowanych informacjach? Jeśli taka sytuacja ma miejsce, trzeba zdać sobie z czegoś sprawę — portal nie jest stroną żadnego urzędu skarbowego. Można powiedzieć, że celem jest uświadamianie przedsiębiorców (nie ulega wątpliwości, że świadomość zawsze jest kluczowa).

  Jeżeli zależy Ci na konkretach, wiesz, co masz robić.

  Data dodania: 12 03 2020