Miniatura strony Adwokat Legnica rozwód

Adwokat Legnica rozwódKancelaria Prawna Dagmara Biedroń z Głogowa jest miejscem, jakie specjalizuje się między innymi w prowadzeniu różnego rodzaju spraw cywilnych i gospodarczych. Można w niej liczyć między innymi na prowadzenie spraw o zasiedzenie, prawa zobowiązań, spraw dotyczących stosunków własnościowych, rejestrację spółek, stowarzyszeń i fundacji, rozwiązywanie i likwidację spółek, jak i przygotowywanie projektów umów, statutów. Warto już teraz odwiedzić jej stronę internetową po szczegóły pełnej oferty prawnej.

Szczegóły strony www.dbadwokat.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat

  Adwokat Zapraszamy klientów indywidualnych, firmy i instytucje poszukujące adwokata lub porady prawnej. Kancelaria Adwokacka Mec. Pawła Ciska zlokalizowana w Łańcucie specjalizuje się w prawie karnym oraz rodzinnym. Naszych klientów reprezentujemy w postępowaniach sądowych (jako obrońca lub pełnomocnik) oraz reprezentujemy interesy osób pokrzywdzonych w czasie postępowania karnego. Zajmujemy się również sprawami egzekucji komorniczej (reprezentujemy interesy wierzycieli lub dłużników). Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 11 07 2014
 • Kancelaria prawna Marta Mackiewicz - kmm-law.pl

  Kancelaria prawna Marta Mackiewicz - kmm-law.pl Kancelaria Prawna prowadzona pod kierunkiem radcy prawnego Marty Mackiewicz zapewnia kompleksową obsługę prawną dla firm oraz instytucji. Historia kancelarii sięga 2010 roku. Kancelaria współpracuje z firmami z branży budowlanej, telekomunikacyjnej, energetycznej, bankami i innymi instytucjami finansowymi. Specjalnością prawników z kancelarii są inwestycje infrastrukturalne, realizacja kontraktów telekomunikacyjnych i budowlanych, przejęcia oraz fuzje firm. Radcowie reprezentują Klientów przed sądami oraz w negocjacjach handlowych.

  Data dodania: 22 02 2016
 • Adwokat sprawy rodzinne Głogów

  Adwokat sprawy rodzinne Głogów Przeznaczeniem strony www Kancelarii Adwokackiej w Głogowie jest dostarczanie informacji o rodzaju świadczonej pomocy prawnej. W gronie omówionych na witrynie internetowej Kancelarii obszarów praktyki zobaczyć można m. in. takie obszary praktyki jak prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe czy dochodzenie odszkodowań. Wszystkie zagadnienia dotyczące udzielanej pomocy prawnej przez prawników Kancelarii zostały opisane w dość dokładny sposób. W razie pytań lub wątpliwości istnieje możliwość otrzymania dodatkowych informacji o usługach kancelarii za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na witrynie.

  Data dodania: 20 08 2016
 • Kancelaria adwokacka w Warszawie – Michał Dobies

  Kancelaria adwokacka w Warszawie – Michał Dobies Kancelaria adwokacka Michał Dobies świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. W skład oferowanych usług wchodzą prawo rodzinne, karne i spadkowe. Na dodatek mecenas z tej kancelarii adwokackiej Warszawa oferuje profesjonalną pomoc i obsługę prawną na wielu innych płaszczyznach prawnych. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie opracować najkorzystniejszą taktykę procesową. A na dodatek, mecenas z kancelarii adwokackiej Michał Dobies dba o zadowolenie klienta, dlatego też oferuje mu pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdy etap sprawy.

  Data dodania: 06 02 2020
 • Prawnik dla IT - tech-legal.pl

  Prawnik dla IT - tech-legal.pl Potrzebny jest prawnik it? Zgłoście się do nas po pomoc. Tam gdzie osoby nietechniczne nie mogą już pomóc tam wkracza prawnik, który ze wszystkim bardzo dobrze sobie radzi. Taka osoba jest w stanie tłumaczyć wszystko z języka prawniczego na IT. W ten sposób każdy rozumie drugą osobą i taka współpraca przebiega o wiele łatwiej. Profesjonalne podejście do tego tematu i ogromna wiedza pozwalają na uzyskanie jak najlepszych efektów. W branży IT jest to bardzo ważne i trzeba będzie o to wszystko zadbać.

  Data dodania: 17 12 2020