Miniatura strony Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenie motocyklaDziałalnością przedsiębiorstwa Safe Bike jest sprzedaż ubezpieczeń dla motocyklistów. Polisy OC i AC dopasowane są do potrzeb klientów, którzy znajdą niskie składki oraz wysokie zniżki, w tym również i takie ubezpieczenia, które uprawniają do wysokich zniżek, które nie przepadają w razie wypadku. Dostępne są także ubezpieczenia obejmujące swoją ochroną motocyklistów podczas wyjazdów zagranicznych, czy też ubezpieczenia od kradzieży. Dostępne są też ubezpieczenia kasku, stroju i akcesoriów motocyklowych.

Szczegóły strony safebike.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpieczyciel Cię oszukał? Zgłoś to nam!

  Ubezpieczyciel Cię oszukał? Zgłoś to nam! Koniec z niskim odszkodowanie z OC, dostałeś odszkodowanie z OC, rozliczyłeś szkodę na kosztorys, a jednak jako poszkodowany uważasz, że Towarzystwo Ubezpieczeń zaniżyło Twoje odszkodowanie. Warto wrócić do sprawy.
  Firmy ubezpieczeniowe nie mają łatwego życia, ponieważ wielu ich klientów bardzo narzeka na działanie tego typu instytucji. Nie możemy się oszukiwać - bardzo wiele firm ubezpieczeniowych ma za nic swoich klientów i kiedy przydarzy się im krzywda, to natychmiast chowają głowę w piasek. Czy wiecie Państwo, że blisko 50% poszkodowanych nigdy nie otrzymało od swojego ubezpieczyciela odszkodowania? Niestety, ale takie są fakty. Możemy zmienić ten stan rzeczy, jeśli wszyscy Państwo zaczniecie dociekać swoich praw. Na naszej stronie internetowej możecie znaleźć bardzo wiele ciekawych informacji dotyczących wypadków oraz wszystkich sytuacji, gdzie osoba poszkodowana nie otrzymała żadnych pieniędzy. Dbamy o zwykłych ludzi, dlatego dokładamy wszelkich starań aby mogły one otrzymać żądane przez siebie odszkodowanie. Jesteśmy w tym bardzo doświadczeni, dlatego mamy pewność, że dzięki naszej pomocy w krótkim czasie wspólnie rozwiążemy wszelkie animozje. Jeśli jesteście zainteresowani naszym serwisem oraz usługami, to serdecznie do nas zapraszamy po więcej informacji.

  Data dodania: 23 02 2014
 • Ergo Hestia - ubezpieczenia mieszkań

  Ergo Hestia - ubezpieczenia mieszkań Ergohestia jest agencją ubezpieczeniową posiadającą ponad 15 lat doświadczenia w branży. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór konkurencyjnych produktów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ich doboru (zatrudniamy jedynie doradców posiadających kierunkowe wykształcenie). Podstawą oferty są ubezpieczenia komunikacyjne. Oferujemy polisy OC, AC, Assistance oraz NNW. Ponadto w naszej ofercie klienci znajdą także atrakcyjny pakiet łączący OC i AC. Proponujemy również ubezpieczenia mieszkania i domu oraz polisy zdrowotne (ubezpieczenie turystyczne i zwrot kosztów leczenia). Przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę dla firm (ubezpieczenie biura, firmy oraz OC zawodu).

  Data dodania: 05 06 2014
 • Auto zastępcze z oc sprawcy

  Auto zastępcze z oc sprawcy Wypożyczalnia Samochodów MAGIC CAR zlokalizowana w Tarnowie już od 2004 roku zajmuje się wynajmem samochodów zastępczych. Naszym klientom proponujemy bezpłatne auto zastępcze na czas likwidacji szkody (koszt pokrywa OC sprawcy wypadku). Ponadto zapewniamy także pomoc podczas wszelkich formalności (konsultacje biegłego rzeczoznawcy i radcy prawnego, weryfikacja wyliczeń szkody). Dla nas nie ma znaczenia marka czy rocznik poszkodowanego samochodu. Zapewniamy szeroki wybór pojazdów zastępczych. Zapraszamy klientów z województwa małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego.

  Data dodania: 01 09 2014
 • Wypowiadamoc.pl - wypowiadamoc.pl

  Wypowiadamoc.pl - wypowiadamoc.pl WypowiadamOC. pl jest stroną, która pozwala na napisanie wypowiedzenia OC online zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Generator bez trudu pozwoli przygotować skuteczne wypowiedzenie umowy OC - wystarczy uzupełnić dane w formularzu i wysłać na adres wskazany przez system (pocztowy lub elektroniczny). U nas masz gwarancję aktualności wzoru wypowiedzenia. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w kwestii umów OC, dlatego warto nam zaufać i już dziś wygenerować wypowiedzenie OC dla siebie. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 19 08 2016
 • Porównywarka ubezpieczeń OC - wowpolisa.pl

  Porównywarka ubezpieczeń OC - wowpolisa.pl Na stronę wowpolisa. pl zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów, którzy chcieliby zaoszczędzić na swojej polisie ubezpieczeniowej. Jeśli kupiłeś właśnie auto i szukasz taniego ubezpieczenia lub zwyczajnie chcesz zmienić ubezpieczyciela, zapraszamy do nas. W jednym miejscu znajdziesz kalkulator ubezpieczeniowy oraz kilkunastu różnych ubezpieczycieli. Zapraszamy też do skorzystania z odnoszących się do ubezpieczeń samochodowych umieszczonych tu poradników. Wowpolisa. pl to najlepszy sposób na tanie ubezpieczenie.

  Data dodania: 04 08 2017