Miniatura strony Szkoła doskonalenia techniki jazdy - SJS

Szkoła doskonalenia techniki jazdy - SJSSzkoła Jazdy Subaru od 2000 roku prowadzi szkolenia samochodowe dla firm oraz osób indywidualnych. Nasza akademia bezpiecznej jazdy to miejsce, które pozwoli wszystkim kierowcom poczuć się bezpieczniej na drodze, dobrze reagować na zagrożenia w ruchu i pewnie prowadzić pojazd. Prowadzimy doskonalenie techniki jazdy oraz treningi bezpiecznej jazdy. Szkolenia flotowe obejmują również kursy EKO – jazdy. Nasza placówka to jednocześnie szkoła kierowców rajdowych. W ofercie posiadamy szkolenia specjalnie dla właścicieli Subaru.

Szczegóły strony szkolajazdysubaru.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka Jazdy Warszawa - Kursy prawo jazdy ABC-Trans

  Nauka Jazdy Warszawa - Kursy prawo jazdy ABC-Trans Ośrodek Szkolenia Kierowców nauka jazdy ABC-Trans oferuje Państwu: kursy na prawo jazdy, kursy prawo jazdy w Warszawie i okolicach, kursy weekendowe, przyspieszone, jazdy doszkalające. Oferujemy Państwu dogodne formy uczestniczenia w kursach, wygodne formy płatności gdzie rozkładamy kurs prawo jazdy w ratach. Kursy prawa jazdy odbywają się w komfortowych warunkach, na nowym sprzęcie oraz w miłej, domowej atmosferze. Specjalizujemy się w szkoleniach motocyklowych oraz nauce jazdy samochodem osobowym.

  Data dodania: 24 05 2010
 • Kurs prawa jazdy w Krakowie

  Kurs prawa jazdy w Krakowie OSK Pirat w Krakowie prowadzi kursy prawa jazdy kategorii A, B i C, gdzie materiały dydaktyczne i badania lekarskie są gratis. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z programu do zdawania egzaminów w Ośrodku Egzaminowania, który jest dostępny w ośrodku. Nauczysz się nie tylko jeździć do egzaminu, lecz również staniesz się samodzielnym i dobrym kierowcą, który potrafi jeździć w każdych warunkach i o każdej porze. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 14 02 2011
 • Naklejki z zielonym listkiem

  Naklejki z zielonym listkiem Naklejki z rysunkiem zielonego listka zaczną znów obowiązywać nowych kierowców. Przez okres kilku miesięcy licząc od zdobycia prawka każdy młody kierowca będzie musiał obowiązkowo umieszczać jednocześnie z przodu i z tyłu naklejki prezentującą zielone listki. Kolejne ograniczenia to m.in. ograniczenie prędkości poza terenem zabudowanym do 80 km/h czy dwa dodatkowo płatne szkolenia w okresie próbnym. Naklejki z zielonym listkiem można kupić w naszym serwisie. Każdy świeży posiadacz prawa jazdy będzie mógł mieć na koncie tylko 1 wykroczenie.

  Data dodania: 25 02 2012
 • MAGNET Egzamin na prawo jazdy - Szczecin

  MAGNET Egzamin na prawo jazdy - Szczecin Chcesz rozpocząć kurs na prawo jazdy? Zapraszamy do szkoły Magnet w Szczecinie! Oferujemy miłą, bezstresową atmosferę i rzetelne przygotowanie. Nasi Kursanci, pod okiem wykwalifikowanych lektorów, zdobędą wiedzę i umiejętności, dzięki jakim bez trudu zaliczą egzamin państwowy. Jazdy prowadzimy na trasach egzaminacyjnych, a grafik zawsze dostosowujemy do planu dnia Kursanta. Pragniemy mieć pewność, że nasi Uczestnicy będą pewni swoich umiejętności, dlatego oferujemy również jazdy doszkalające. Zapewnimy im też bezpłatne materiały szkoleniowe. Na stronie internetowej zamieszczone są szczegóły kursów organizowanych przez szkołę.

  Data dodania: 06 06 2016
 • Kurs prawa jazdy Łódź

  Kurs prawa jazdy Łódź Auto Szkoła Extreme zlokalizowana w Łodzi zaprasza wszystkich, którzy chcą zrobić prawo jazdy kategorii B. Pomagamy przyszłym kierowcom przygotować się do egzaminu, poznać tajniki ruchu drogowego i opanować płynne prowadzenie samochodu. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez doświadczonych dydaktyków, a praktyczne przez pomocnych instruktorów. Nasi kursanci uczą się jeździć dokładnie takimi samymi samochodami, jak na egzaminach – Hyundai i20. Szkoła mieści się w centrum miasta, co ułatwia dojazd na zajęcia. W ofercie posiadamy również kursy TAXI.

  Data dodania: 16 10 2016