Miniatura strony Nauka jazdy - Radarowa

Nauka jazdy - RadarowaSzkoła OSK OLKA posiada oddziały przy Ośrodkach Egzaminacyjnych w Warszawie oraz Pruszkowie. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kategorii B, B1, A, A1, A2, AM. Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzimy na trasach egzaminacyjnych. Posiadamy także wzorcowe pola manewrowe. Lekcje odbywają się samochodami Skoda Fabia. Proponujemy naukę jazdy pojazdami z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Zajęcia prowadzimy także w języku angielskim oraz rosyjskim. W naszej ofercie kursanci znajdą także szkolenia weekendowe oraz przyspieszone (tygodniowe, dwutygodniowe).

Szczegóły strony osk-olka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy

  Nauka jazdy Szkoła prawa jazdy Delta Łódź oferuje rewelacyjne kursy prawa jazdy kategorii A, A1 oraz B. Posiadamy w w pełni profesjonalny plac manewrowy, ponadprzeciętnie wyposażoną salę szkoleniową a także wiele samochodów i motocykli. Jeżeli nie lubisz ryzykować to przejdź kurs jazdy u nas. Tu możesz być spokojny o swoją przyszłość, a państwowy egzamin na prawo jazdy będzie formalnością. Nasz plac manewrowy położony jest w Łodzi na Retkinii tuż obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

  Data dodania: 11 07 2010
 • O.S.K. LUX Nauka jazdy - prawo jazdy w Gliwicach

  O.S.K. LUX Nauka jazdy - prawo jazdy w Gliwicach OSK LUX w Gliwicach prowadzi kurs nauki jazdy kategorii B oraz jazdy doszkalające.Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty skierowanej do każdego, kto chciałby rozpocząć kurs prawa jazdy. Prowadzimy zajęcia przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej i życzliwej atmosferze a nasi kursanci mają możliwość decydowania o terminach spotkań. Dodatkowo gwarantujemy komplet materiałów dydaktycznych, dzięki czemu proces nauczania jest bardziej wydajny i indywidualnie dostosowany do każdej osoby.

  Data dodania: 04 12 2011
 • CarStart w Szczecinie

  CarStart w Szczecinie Portal internetowy w pełni prezentujący ofertę nowoczesnej szkoły nauki jazdy. W szkole kursanci zyskują przygotowanie do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego według nowych przepisów, w sposób efektywny i korzystny dla siebie przyswajając wiedzę. Istnieje możliwość zapoznania się na portalu z najbliższym terminem przeprowadzonego kursu, a także zapisania się na niego przez specjalny formularz internetowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z pełną ofertą przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 30 05 2014
 • MAGNET Egzamin na prawo jazdy - Szczecin

  MAGNET Egzamin na prawo jazdy - Szczecin Chcesz rozpocząć kurs na prawo jazdy? Zapraszamy do szkoły Magnet w Szczecinie! Oferujemy miłą, bezstresową atmosferę i rzetelne przygotowanie. Nasi Kursanci, pod okiem wykwalifikowanych lektorów, zdobędą wiedzę i umiejętności, dzięki jakim bez trudu zaliczą egzamin państwowy. Jazdy prowadzimy na trasach egzaminacyjnych, a grafik zawsze dostosowujemy do planu dnia Kursanta. Pragniemy mieć pewność, że nasi Uczestnicy będą pewni swoich umiejętności, dlatego oferujemy również jazdy doszkalające. Zapewnimy im też bezpłatne materiały szkoleniowe. Na stronie internetowej zamieszczone są szczegóły kursów organizowanych przez szkołę.

  Data dodania: 06 06 2016
 • Nauka jazdy - kursant.wroclaw.pl

  Nauka jazdy - kursant.wroclaw.pl Nasza SZKOŁA JAZDY KURSANT działa na terenie Wrocławia gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym kursantom doskonałe warunki do realizowania nauki jazdy, co pozwala na skuteczne zdanie egzaminu na prawo jazdy b. Jednocześnie nasza szkoła to również samochody, które mogą być wykorzystane przez naszych kursantów do zdawania państwowego egzaminu na prawo jazdy. Zapewniamy nauczanie realizowane przez zespół doświadczonych instruktorów. Prowadzimy również kursy między innymi na operatorów wózków widłowych.

  Data dodania: 22 05 2018