Miniatura strony Naklejki z zielonym listkiem

Naklejki z zielonym listkiemNaklejki z rysunkiem zielonego listka zaczną znów obowiązywać nowych kierowców. Przez okres kilku miesięcy licząc od zdobycia prawka każdy młody kierowca będzie musiał obowiązkowo umieszczać jednocześnie z przodu i z tyłu naklejki prezentującą zielone listki. Kolejne ograniczenia to m.in. ograniczenie prędkości poza terenem zabudowanym do 80 km/h czy dwa dodatkowo płatne szkolenia w okresie próbnym. Naklejki z zielonym listkiem można kupić w naszym serwisie. Każdy świeży posiadacz prawa jazdy będzie mógł mieć na koncie tylko 1 wykroczenie.

Szczegóły strony zielonelistki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs prawa jazdy w Krakowie

  Kurs prawa jazdy w Krakowie OSK Pirat w Krakowie prowadzi kursy prawa jazdy kategorii A, B i C, gdzie materiały dydaktyczne i badania lekarskie są gratis. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z programu do zdawania egzaminów w Ośrodku Egzaminowania, który jest dostępny w ośrodku. Nauczysz się nie tylko jeździć do egzaminu, lecz również staniesz się samodzielnym i dobrym kierowcą, który potrafi jeździć w każdych warunkach i o każdej porze. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 14 02 2011
 • Szkoła doskonalenia techniki jazdy - SJS

  Szkoła doskonalenia techniki jazdy - SJS Szkoła Jazdy Subaru od 2000 roku prowadzi szkolenia samochodowe dla firm oraz osób indywidualnych. Nasza akademia bezpiecznej jazdy to miejsce, które pozwoli wszystkim kierowcom poczuć się bezpieczniej na drodze, dobrze reagować na zagrożenia w ruchu i pewnie prowadzić pojazd. Prowadzimy doskonalenie techniki jazdy oraz treningi bezpiecznej jazdy. Szkolenia flotowe obejmują również kursy EKO – jazdy. Nasza placówka to jednocześnie szkoła kierowców rajdowych. W ofercie posiadamy szkolenia specjalnie dla właścicieli Subaru.

  Data dodania: 10 11 2015
 • MAGNET Egzamin na prawo jazdy - Szczecin

  MAGNET Egzamin na prawo jazdy - Szczecin Chcesz rozpocząć kurs na prawo jazdy? Zapraszamy do szkoły Magnet w Szczecinie! Oferujemy miłą, bezstresową atmosferę i rzetelne przygotowanie. Nasi Kursanci, pod okiem wykwalifikowanych lektorów, zdobędą wiedzę i umiejętności, dzięki jakim bez trudu zaliczą egzamin państwowy. Jazdy prowadzimy na trasach egzaminacyjnych, a grafik zawsze dostosowujemy do planu dnia Kursanta. Pragniemy mieć pewność, że nasi Uczestnicy będą pewni swoich umiejętności, dlatego oferujemy również jazdy doszkalające. Zapewnimy im też bezpłatne materiały szkoleniowe. Na stronie internetowej zamieszczone są szczegóły kursów organizowanych przez szkołę.

  Data dodania: 06 06 2016
 • Nauka jazdy - kursant.wroclaw.pl

  Nauka jazdy - kursant.wroclaw.pl Nasza SZKOŁA JAZDY KURSANT działa na terenie Wrocławia gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym kursantom doskonałe warunki do realizowania nauki jazdy, co pozwala na skuteczne zdanie egzaminu na prawo jazdy b. Jednocześnie nasza szkoła to również samochody, które mogą być wykorzystane przez naszych kursantów do zdawania państwowego egzaminu na prawo jazdy. Zapewniamy nauczanie realizowane przez zespół doświadczonych instruktorów. Prowadzimy również kursy między innymi na operatorów wózków widłowych.

  Data dodania: 22 05 2018
 • Nauka jazdy Łódź - palgan.pl

  Nauka jazdy Łódź - palgan.pl W szkole nauki jazdy Pałgan zapewniamy szkolenie kierowców na kategorię A i B. nasza auto szkoła Łódź oferuje naukę realizowaną przez lektorów i instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na odpowiednie realizowane kursów. Przekłada się to na skuteczność prowadzenia kursów i dużą zdawalność egzaminów na prawo jazdy przez kierowców. Jednocześnie oferujemy w naszej szkole działającej na terenie Łodzi doskonale przygotowane warunki dla naszych kursantów i indywidualne podejście do klientów.

  Data dodania: 16 10 2018