Miniatura strony Myjnia parowa

Myjnia parowaMówi się, iż potrzeba matką wynalazków. I jest to oczywiście fakt, bo takie odkrycie jak myjnie parowe to ostatnimi czasy prawdziwy hit! Nie wszyscy jednak są co do niej przychylnie nastawieni, ale wynika to prawdopodobnie z tego, że nie posiadają na ich temat wystarczająco dużo wiadomości. Otóż, myjnie parowe są bardzo oszczędne i ekologiczne. Z czego to wynika? Oczywiście z tego, że samochód myjemy parą wodną, a nie samą wodą. Zatem ową myjnią parową jesteśmy w stanie umyć cały samochód wykorzystując jedynie 2 litry wody. Oczywiście wszystko zależy od parametrów, gdyż wybór myjni tego rodzaju jest ogromny, jednakże nie różnią się one od siebie wiele pod względem wydajności.

Szczegóły strony www.marem.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Myjnie bezdotykowe

  Myjnie bezdotykowe Ciekawi Cię rzetelna franczyza? Oferty, jakie do tej pory znalazłeś Cię nie satysfakcjonują i chcesz wyszukać oryginalne pomysły na biznes? Prezentowana przez nas firma SteamArt oferuje sprzedaż myjni parowych, jak również oferuje najlepszej klasy myjnie bezdotykowe. Powinno się zaznaczyć, iż renomowane przedsiębiorstwo SteamArt poleca swoje mobilne myjnie parowe w naprawdę niskich cenach. Pozostałe wiadomości są zamieszczone na witrynie internetowej steamart.pl. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia strony internetowej.

  Data dodania: 02 08 2013
 • NajlepszaMyjnia.pl

  NajlepszaMyjnia.pl Mobilna Myjnia Parowa to prywatna firma, oferująca usługi czyszczenia powierzchni domowych i samochodowych przy pomocy urządzeń, wykorzystujących parę wodną. Dzięki temu czyszczenie jest skuteczne, tanie i ekologiczne. Doświadczona kadra pracownicza, najnowocześniejszy sprzęt i zaangażowanie w pracę sprawiają, że usługi firmy są na najwyższym poziomie. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty pod adresem najlepszamyjnia. pl. Pytania prosimy kierować na biuro@najlepszamyjnia.pl lub telefon +48 503 982 154.

  Data dodania: 16 01 2015
 • Myjnia ręczna w Szczecinie

  Myjnia ręczna w Szczecinie Myjnia samochodowa w Szczecinie przedstawia swoją szeroką ofertę na kompleksowe czyszczenie pojazdów samochodowych - zarówno osobowych jak i ciężarowych oraz autobusów. W zakres usług wchodzi nie tylko sprzątanie wnętrz, ale także zewnętrznych części samochodów - włącznie z polerowaniem lakieru i zabezpieczeniem go specjalistycznymi powłokami. Wszelkie prace wykonywane są przez wykwalifikowany personel za pomocą sprzętu renomowanych firm. Większość działań wspomaga ekologiczna myjnia parowa zapewniająca perfekcyjną dokładność.

  Data dodania: 17 07 2016
 • Polerowanie Lakieru Białystok - studioautoblysk.pl

  Polerowanie Lakieru Białystok - studioautoblysk.pl W naszej firmie Studio Auto Błysk specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych usług w zakresie auto detalingu. W naszej firmie autodetailing białystok realizowany jest przez zespół doświadocznych specjalistów, co pozwala na skuteczne przywrócenie fabrycznego wyglądu pojazdu. Jednocześnie w naszej firmie stosujemy najwyższej jakości, markowe kosmetyki samochodowe, co pozwala nam zapewnić najwyższej jakości usługi. W naszej firmie gwarantujemy kompleksowe przeprowadzenie procesu począwszy od wycen, aż po bezpieczne wykonanie usług.

  Data dodania: 15 10 2018
 • Detailing APJGarage Warszawa

  Detailing APJGarage Warszawa W APJ Garage specjalizujemy się w realizowaniu usług na rynku motoryzacyjnym, na którym zapewniamy specjalistyczne usługi detailingu. Jesteśmy w stanie zapewnić autodetailing, który pozwala na zapewnienie używanym samochodom uzyskanie wyglądu niczym z salonu. Posiadamy odpowiedni zespół specjalistów oraz zaawansowany sprzęt, który pozwala nam zapewnić wysokiej jakości polerowanie lakieru. Specjalizujemy się w realizowaniu wysokiej jakości powłok ceramicznych, a także w wykonywaniu usług zabezpieczania lakierów.

  Data dodania: 06 12 2019