Miniatura strony Kurs prawa jazdy w Krakowie

Kurs prawa jazdy w KrakowieOSK Pirat w Krakowie prowadzi kursy prawa jazdy kategorii A, B i C, gdzie materiały dydaktyczne i badania lekarskie są gratis. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z programu do zdawania egzaminów w Ośrodku Egzaminowania, który jest dostępny w ośrodku. Nauczysz się nie tylko jeździć do egzaminu, lecz również staniesz się samodzielnym i dobrym kierowcą, który potrafi jeździć w każdych warunkach i o każdej porze. Szczegóły na stronie.

Szczegóły strony oskpirat.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy

  Nauka jazdy Szkoła prawa jazdy Delta Łódź oferuje rewelacyjne kursy prawa jazdy kategorii A, A1 oraz B. Posiadamy w w pełni profesjonalny plac manewrowy, ponadprzeciętnie wyposażoną salę szkoleniową a także wiele samochodów i motocykli. Jeżeli nie lubisz ryzykować to przejdź kurs jazdy u nas. Tu możesz być spokojny o swoją przyszłość, a państwowy egzamin na prawo jazdy będzie formalnością. Nasz plac manewrowy położony jest w Łodzi na Retkinii tuż obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

  Data dodania: 11 07 2010
 • Nauka jazdy we Wrocławiu

  Nauka jazdy we Wrocławiu Dobra szkoła jazdy Wrocław to zjawisko spotykane nie tak często. Dlatego warto zwrócić uwagę na ośrodek szkolenia kierowców IZA. Dzięki naszym pracownikom nauka jazdy Wrocław przestaje być praktyką przykrą, a zaczyna sprawiać autentyczna przyjemność. Zapisz się na nasze uśmiechnięte kursy, a prawo jazdy Wrocław wkrótce stanie się Twoją własnością. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z licznych promocji, a młode matki - do pozostawiania swoich maluchów pod naszą opieką, podczas kursów.

  Data dodania: 02 08 2011
 • Kurs prawa jazdy w Bydgoszczy

  Kurs prawa jazdy w Bydgoszczy Jazda samochodem w Bydgoszczy jest właściwie niełatwa, ponieważ w mieście tym znajduje się dużo rond i wiaduktów. Tym którzy planują zdać egzamin na Prawo Jazdy, wiele instytucji proponuje własne kursy na prawo jazdy. Jedną z nich jest Szkoła nauki Jazdy „Mistrzowie Kierownicy”. Na stronie internetowej www.mistrzowiekierownicy.pl otrzymasz konkretne dane na jej temat. Jakikolwiek zaciekawiony dowie się ile kosztuje kurs, jazd doszkalających tudzież jak zdać egzamin bez poprawki.

  Data dodania: 27 09 2012
 • Szkolenie kierowców - Reda

  Szkolenie kierowców - Reda Ośrodek Szkolenia Kierowców JANKAR gwarantuje Ci wysokim poziom nauczania za adekwatną cenę. Instruktorzy oraz Instruktorki JANKAR sprawią, że nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na dodatkowe egzaminy na prawo jazdy. Jeśli czujesz, że Twoje umiejętności są niewystarczające skorzystać z dodatkowych zajęć. Oferta dotyczy również tych, którzy nie są kursantami JANTAR. Nauka w ośrodku odbywa się wyłącznie na nowych, wyposażonych w klimatyzację autach, identycznych z samochodami używanymi do egzaminowania w ośrodku PORD w Gdyni.

  Data dodania: 28 02 2014
 • Nauka jazdy Łódź

  Nauka jazdy Łódź Auto Szkoła M. Bajon to doskonałe miejsce, gdzie każdy kandydat na prawo jazdy będzie mógł nabrać jak najlepszych umiejętności po dokiem czujnych instruktorów. Mamy spore doświadczenie w nauce jazdy i chętnie pomożemy również Tobie stawiać pierwsze kroki za kierownicą. Jeśli pragniesz dowiedzieć się jeszcze więcej szczegółów, to jak najszybciej zapoznaj się z pełną propozycją na naszej stronie www lub pod podanym numerem. Gwarantujemy wysoką jakość kursów, więc na pewno się na nas nie zawiedziesz.

  Data dodania: 16 10 2016