Miniatura strony Filtry lakiernicze

Filtry lakierniczeZapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą filtrów kieszonkowych, mat filtracyjnych, promienników, kombinezonów lakierniczych oraz promienników podczerwieni Trisk. Oferowane przez nas produkty pochodzą od uznanych i cenionych producentów. Dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej i sprawdzonej jakości i zadowolenia z użytkowania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, którymi z chęcią się z Państwem podzielimy. Po więcej szczegółów, dotyczących naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szczegóły strony www.ksystem.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Naprawy bezgotówkowe w Czeladzi

  Naprawy bezgotówkowe w Czeladzi Firma Auto-Blacharstwo Mariusz Breguła już od prawie dwudziestu lat świadczy usługi w zakresie kompleksowych napraw powypadkowych. Naszą specjalizacją są samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. W związku z tym, iż współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi umożliwiamy bezgotówkowy system rozliczenia naprawy przy likwidacji szkody z OC / AC. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 09 08 2011
 • Blacharstwo Lakiernictwo - Łódź

  Blacharstwo Lakiernictwo - Łódź Miałeś wypadek? Twój samochód nadaje się jedynie do generalnego remontu? Warsztat blacharsko-lakierniczy Em-Ka Auto z Łodzi, zaprasza do wypróbowania jakości świadczonych przez nas usług. Prócz wspomnianych wcześniej prac blacharskich i lakiernictwa, świadczymy także kompletne usługi naprawcze z zakresu mechaniki oraz elektromechaniki. W naszym warsztacie założysz również alarm lub zamontujesz centralny zamek. Realizujemy także pełen serwis pojazdów od wymiany oleju, po zmianę klocków hamulcowych czy wymianę pasków rozrządu. Zapraszamy do naszego warsztatu!

  Data dodania: 27 04 2012
 • Miernik lakieru

  Miernik lakieru Elektroniczne testery grubości lakieru samochodu produkowane przez firmę Blue Technology, szybko i sprawnie dokonają pomiaru grubości powłoki lakieru samochodowego. Testery czujniki umożliwiają pomiar na elementach stalowych, stalowych ocynkowanych i aluminiowych. Pomiar należy rozpocząć od dachu następnie porównywać grubość wszystkich elementów, jeżeli dany element odchyla się powyżej 40% oznacza, że był malowany powtórnie a grubość powyżej 350um świadczy o szpachli. Do wyboru są również czujniki lakieru z sondą na przewodzie, dzięki czemu pomiar jest ułatwiony.
  Profesjonalne mierniki P-10-S-Al dzięki zawieszonej sprężyście sondzie umożliwiają pomiar na elementach zaokrąglonych oraz zabrudzonym lakierze samochodu, posiadają również podświetlany ekran. Mierniki grubości lakieru przystosowane do pomiar€ na aluminium, same rozpoznają rodzaj podłoża komunikując na wyświetlaczu AL(aluminium) lub FE (Stal).
  Zainteresowanych zapraszamy do sklepu firmowego w Warszawie na prezentacje miernika lakieru.

  Data dodania: 04 11 2012
 • AutoMix w Łodzi

  AutoMix w Łodzi Od przeszło 15 lat działamy w branży blacharsko-lakierniczej. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie. Wyróżnia nas doskonale wyposażony warsztat – dysponujemy niezbędnymi specjalistycznymi narzędziami. Specjalizujemy się w naprawach lakieru i blacharki samochodowej, ale również oferujemy holowanie uszkodzonego pojazdu, zgłoszenie szkody komunikacyjnej do ubezpieczyciela i oględziny. Na czas naprawy zapewniamy auto zastępcze. Ciągle rozwijamy ofertę usług, więc dokonujemy także renowacji zabytkowych samochodów.

  Data dodania: 11 07 2014
 • Blacharstwo samochodowe Krak

  Blacharstwo samochodowe Krak Firma Auto Serwis A. K. Waśniowscy usługi mechanika samochodowego świadczy już od 1992 roku. Nasze warsztaty zlokalizowane są na obrzeżach Krakowa. Oferujemy kompleksowe naprawy pojazdów osobowych i dostawczych, świadczymy usługi z zakresu blacharstwa oraz lakiernictwa. Posiadamy szeroką wiedzę i sprzęt potrzebny do pracy z elektryką i elektroniką samochodową. Prowadzimy zakład wulkanizacyjny i serwis klimatyzacji. Świadczmy także usługi pomocy drogowej w regionie. W warsztatach możemy wykonać naprawy bezgotówkowe na koszt OC sprawcy wypadku i zapewnić klientowi auto zastępcze.

  Data dodania: 05 11 2015