Miniatura strony CarStart w Szczecinie

CarStart w SzczeciniePortal internetowy w pełni prezentujący ofertę nowoczesnej szkoły nauki jazdy. W szkole kursanci zyskują przygotowanie do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego według nowych przepisów, w sposób efektywny i korzystny dla siebie przyswajając wiedzę. Istnieje możliwość zapoznania się na portalu z najbliższym terminem przeprowadzonego kursu, a także zapisania się na niego przez specjalny formularz internetowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z pełną ofertą przedsiębiorstwa.

Szczegóły strony carstart.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs prawa jazdy w Krakowie

  Kurs prawa jazdy w Krakowie OSK Pirat w Krakowie prowadzi kursy prawa jazdy kategorii A, B i C, gdzie materiały dydaktyczne i badania lekarskie są gratis. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z programu do zdawania egzaminów w Ośrodku Egzaminowania, który jest dostępny w ośrodku. Nauczysz się nie tylko jeździć do egzaminu, lecz również staniesz się samodzielnym i dobrym kierowcą, który potrafi jeździć w każdych warunkach i o każdej porze. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 14 02 2011
 • Nauka jazdy we Wrocławiu

  Nauka jazdy we Wrocławiu Dobra szkoła jazdy Wrocław to zjawisko spotykane nie tak często. Dlatego warto zwrócić uwagę na ośrodek szkolenia kierowców IZA. Dzięki naszym pracownikom nauka jazdy Wrocław przestaje być praktyką przykrą, a zaczyna sprawiać autentyczna przyjemność. Zapisz się na nasze uśmiechnięte kursy, a prawo jazdy Wrocław wkrótce stanie się Twoją własnością. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z licznych promocji, a młode matki - do pozostawiania swoich maluchów pod naszą opieką, podczas kursów.

  Data dodania: 02 08 2011
 • Testy na prawo jazdy

  Testy na prawo jazdy Profesjonalny serwis dla osób przygotowująch się do stania się kierowcą. Mamy do zaoferowania sprawdzone popularne programy przygotowujące do egzaminu teoretycznego. Programy posiadają bazę taką jak ta, z której losowane są pytania egzaminacyjne na prawo jazdy na prawdziwym egzaminie w ośrodku egzaminowania. Oprócz najpopularniejszej kategorii B mamy również testy dla pozostałych kategorii, czyli na motocykle, ciężarówki czy autobusy.

  Data dodania: 09 02 2012
 • Nauka jazdy Q-Mobil

  Nauka jazdy Q-Mobil Przygotowując się do egzaminu na prawo jazdy w Warszawie, należy starannie wyszukać, przede wszystkim Ośrodek Nauki jazdy Q-Mobil, w którym dana osoba będzie się szkoliła. Kursy na prawo jazdy w Warszawie prowadzą różne firmy szkoleniowe, wśród nich są wielkie Ośrodki mające olbrzymią flotę samochodowa, jak i te malutkie OSK, wręcz niejednokrotnie firmy jednoosobowe, gdzie właściciel, jest kierownikiem, wykładowcą, instruktorem. Tak naprawdę nie wiadomo do końca, które firmy są lepsze czy te robiące tzw. masówkę, gdzie kursant jest tylko jednym z wielotysięcznej rzeszy interesantów, lub te małe domowe firmy dla których kursant jest najwyższą wartością. Przy wyborze autoszkoły często warto popytać znajomych, którzy odbyli już szkolenie w zakresie przygotowującym do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Ocena szkolenia przez takie osoby, może dać nam bardzo wiele cennych wskazówek przy naszym wyborze. Nasza Szkoła jazdy Warszawa, oczywiście poleca swoje usługi w zakresie kształcenia kandydatów na kierowców, zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszych instruktorach nauki jazdy. W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców, proponujemy kursy na prawo jazdy kat. B z dojazdem do klienta w obszarze Warszawy, gdzie dojazd dotyczy tylko części praktycznej szkolenia, oraz jazdy doszkalające dla tych, którzy kurs już odbyli i chcą podnieść znacząco swój poziom umiejętności kierowania samochodem, przed egzaminem państwowym. Proponujemy doszkalanie Warszawa, dla posiadających prawo jazdy.

  Data dodania: 08 04 2013
 • Kurs prawa jazdy Łódź

  Kurs prawa jazdy Łódź Auto Szkoła Extreme zlokalizowana w Łodzi zaprasza wszystkich, którzy chcą zrobić prawo jazdy kategorii B. Pomagamy przyszłym kierowcom przygotować się do egzaminu, poznać tajniki ruchu drogowego i opanować płynne prowadzenie samochodu. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez doświadczonych dydaktyków, a praktyczne przez pomocnych instruktorów. Nasi kursanci uczą się jeździć dokładnie takimi samymi samochodami, jak na egzaminach – Hyundai i20. Szkoła mieści się w centrum miasta, co ułatwia dojazd na zajęcia. W ofercie posiadamy również kursy TAXI.

  Data dodania: 16 10 2016