Miniatura strony CAR-TECH dorabianie kluczy samochodowych w Mielcu

CAR-TECH dorabianie kluczy samochodowych w MielcuMiło nam przedstawić Państwu ofertę przedsiębiorstwa CAR-TECH z Dzikowca niedaleko Rzeszowa. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw, konserwacji oraz obsługi elektronicznych podzespołów samochodowych. Specjalizujemy się w dorabianiu i programowaniu kluczy oraz naprawie fabrycznych immobilizerów. W naszym serwisie istnieje możliwość dokonania korekty licznika przebiegu, a także dostosowania przebiegu po wymianie sterownika silnika lub licznika. Gwarantujemy szybkie oraz fachowe przeprowadzenie wszystkich zleconych nam zadań. Więcej wiadomości o wykonywanych przez nas usług zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do współpracy!

Szczegóły strony www.cartech.auto.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi monitoringu GPS

  Usługi monitoringu GPS ELTE GPS oferuje usługi z zakresu monitoringu GPS. Dla dowolnego pojazdu można określić miejsce i czas pracy. Lokalizacja jest przeprowadzana z dużą dokładnością. Wszystkie dane dostępne są zdalnie za pomocą transmisji w sieci komórkowej. Dodatkową opcją jest możliwość wdrożenia systemu pomiaru zużycia paliwa. Monitorowanie pojazdów to dla flot usługa poprawiająca transport oraz dodatkowe oszczędności dzięki optymalizacji przejazdów.

  Data dodania: 29 12 2011
 • GPS - nawigacje, odbiorniki

  GPS - nawigacje, odbiorniki Wkład nawigacji GPS do światowej gospodarki trudno nie doceniać. Sam fakt, że Amerykanie zdecydowali się udostępnić tę technologię cywilom oraz, że w ogóle utrzymują taki system i nie mając z tego tytułu żadnych bezpośrednich profitów mówi samo za siebie. Dlaczego więc nie dowiedzieć się dlaczego tak jest? Co sprawia, że GPS jest tak istotny dla globalnej gospodarki? Już teraz mogę wspomnieć, że ta technologia ma swój udział w wielu dziedzinach, wspierając np. transport drogowy, lotnictwo, kartografię czy nawet lotnictwo. Jednak to nie wszystko co potrafi ten system?

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tego systemu, to prezentowana strona będzie do tego odpowiednia. Poza wspomnianymi zastosowaniami poznasz wszystkie najbardziej istotne informacje związane z GPS. Będą to informacje o jego budowie, strukturze segmentów, błędy i odchylenia zniekształcające precyzję pracy systemu, a także kalendarium rozwoju tej technologii. Znajdziesz tutaj również zbiór informacji na temat nawigacji samochodowej.

  Wiadomości tutaj zawarte można traktować jako pewną ciekawostkę. Jednak jeżeli zamierzasz zakupić sprzęt do pozycjonowania satelitarnego, to również znajdziesz tutaj coś dla siebie. Na stronie traktującej o nawigacji samochodowej znajdziesz wszystkie podstawowe parametry, jakimi możemy scharakteryzować tego typu urządzenia. Warte polecenia są również liczne rankingi urządzeń stosowane w nawigacji satelitarnej, które zostały podzielone ze względu na zastosowania oraz producentów.

  Na prezentowanej stronie znajdziesz informacje nie tylko na temat amerykańskiej nawigacji, ale również na temat innych technologii pozycjonowania satelitarnego. Dowiesz się tutaj również czym charakteryzuje się system Galileo oraz rosyjski system GLONASS. Prawdopodobnie w przyszłości znaczenie tych systemów będzie rosło i będą stanowić liczącą się na rynku technologię będącą konkurencją dla amerykańskiego GPS. Dlatego też warto je poznać.

  Data dodania: 03 01 2012
 • Monitoring maszyn

  Monitoring maszyn Kto, jeśli nie właściciel musi zadbać o własne maszyny budowlane. Nie można liczyć na swoich pracowników. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą chcieli wykorzystać czyjąś własność do prywatnych celów. Najlepszym "lekarstwem" na tego typu zachowania jest monitoring maszyn budowlanych, który precyzyjnie lokalizuje maszyny i potrafi wykryć każdy poza eksploatacyjny wyciek paliwa z maszyn. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych monitoringów maszyn na krajowym rynku jest AWIA MACHINES, polski system, który nadaje się do wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych. Bardzo prosty w obsłudze i dający podgląd na pracę operatorów i pracę maszyn z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie poprzez dowolną przeglądarkę internetową.

  Data dodania: 02 08 2012
 • RESET MIKRO sterownik RGB

  RESET MIKRO sterownik RGB Prezentujemy firmę Reset Mikro ze Świdnika obok Lublina. W jej sklepie internetowym nabyć można oświetlenie LED, w tym żarówki, taśmy, lampy, diody i sterowniki, panele i inne akcesoria oświetleniowe. Istniejąca już od 1990 roku firma dostarcza Klientom także najwyższej jakości tablety, nawigacje, smartfony i inne niezawodne urządzenia od przedsiębiorstwa Lechpol, dystrybutora elektroniki. Reset mikro stawia na rozwiązania nowoczesne i ekologiczne, które tutaj można kupić w konkurencyjnych cenach. W propozycji są również neony giętkie, akumulatory i baterie, wagi elektroniczne oraz proszki świecące. Więcej o sklepie na jego stronie internetowej.

  Data dodania: 10 09 2014
 • Programatory uniwersalne Weilei VP

  Programatory uniwersalne Weilei VP Strona poświęcona niezwykle popularnym programatorom uniwersalnym firmy Weilei Technology. Ich popularność wynika z ogromnej liczby obsługiwanych układów. Najwyższy model z oferty, a chodzi tutaj o programator VP996 obsługuje ponad 103 000 programowanych układów i warto zaznaczyć iż ta liczba wciąż wzrasta. Nasza firma jako oficjalny dystrybutor na rynku europejskim staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wsparcie, oferując im 72h godziną pomoc techniczną (w tym czasie zobowiązujemy się rozwiązać powstały problem) oraz 3 letnią gwarancję.

  Data dodania: 23 02 2015