Miniatura strony Auto zastępcze z oc sprawcy

Auto zastępcze z oc sprawcyWypożyczalnia Samochodów MAGIC CAR zlokalizowana w Tarnowie już od 2004 roku zajmuje się wynajmem samochodów zastępczych. Naszym klientom proponujemy bezpłatne auto zastępcze na czas likwidacji szkody (koszt pokrywa OC sprawcy wypadku). Ponadto zapewniamy także pomoc podczas wszelkich formalności (konsultacje biegłego rzeczoznawcy i radcy prawnego, weryfikacja wyliczeń szkody). Dla nas nie ma znaczenia marka czy rocznik poszkodowanego samochodu. Zapewniamy szeroki wybór pojazdów zastępczych. Zapraszamy klientów z województwa małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego.

Szczegóły strony www.autozastepcze.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpieczyciel Cię oszukał? Zgłoś to nam!

  Ubezpieczyciel Cię oszukał? Zgłoś to nam! Koniec z niskim odszkodowanie z OC, dostałeś odszkodowanie z OC, rozliczyłeś szkodę na kosztorys, a jednak jako poszkodowany uważasz, że Towarzystwo Ubezpieczeń zaniżyło Twoje odszkodowanie. Warto wrócić do sprawy.
  Firmy ubezpieczeniowe nie mają łatwego życia, ponieważ wielu ich klientów bardzo narzeka na działanie tego typu instytucji. Nie możemy się oszukiwać - bardzo wiele firm ubezpieczeniowych ma za nic swoich klientów i kiedy przydarzy się im krzywda, to natychmiast chowają głowę w piasek. Czy wiecie Państwo, że blisko 50% poszkodowanych nigdy nie otrzymało od swojego ubezpieczyciela odszkodowania? Niestety, ale takie są fakty. Możemy zmienić ten stan rzeczy, jeśli wszyscy Państwo zaczniecie dociekać swoich praw. Na naszej stronie internetowej możecie znaleźć bardzo wiele ciekawych informacji dotyczących wypadków oraz wszystkich sytuacji, gdzie osoba poszkodowana nie otrzymała żadnych pieniędzy. Dbamy o zwykłych ludzi, dlatego dokładamy wszelkich starań aby mogły one otrzymać żądane przez siebie odszkodowanie. Jesteśmy w tym bardzo doświadczeni, dlatego mamy pewność, że dzięki naszej pomocy w krótkim czasie wspólnie rozwiążemy wszelkie animozje. Jeśli jesteście zainteresowani naszym serwisem oraz usługami, to serdecznie do nas zapraszamy po więcej informacji.

  Data dodania: 23 02 2014
 • Ubezpieczenie motocykla

  Ubezpieczenie motocykla Działalnością przedsiębiorstwa Safe Bike jest sprzedaż ubezpieczeń dla motocyklistów. Polisy OC i AC dopasowane są do potrzeb klientów, którzy znajdą niskie składki oraz wysokie zniżki, w tym również i takie ubezpieczenia, które uprawniają do wysokich zniżek, które nie przepadają w razie wypadku. Dostępne są także ubezpieczenia obejmujące swoją ochroną motocyklistów podczas wyjazdów zagranicznych, czy też ubezpieczenia od kradzieży. Dostępne są też ubezpieczenia kasku, stroju i akcesoriów motocyklowych.

  Data dodania: 12 03 2014
 • Ergo Hestia - ubezpieczenia mieszkań

  Ergo Hestia - ubezpieczenia mieszkań Ergohestia jest agencją ubezpieczeniową posiadającą ponad 15 lat doświadczenia w branży. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór konkurencyjnych produktów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ich doboru (zatrudniamy jedynie doradców posiadających kierunkowe wykształcenie). Podstawą oferty są ubezpieczenia komunikacyjne. Oferujemy polisy OC, AC, Assistance oraz NNW. Ponadto w naszej ofercie klienci znajdą także atrakcyjny pakiet łączący OC i AC. Proponujemy również ubezpieczenia mieszkania i domu oraz polisy zdrowotne (ubezpieczenie turystyczne i zwrot kosztów leczenia). Przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę dla firm (ubezpieczenie biura, firmy oraz OC zawodu).

  Data dodania: 05 06 2014
 • Porównywarka ubezpieczeń OC - wowpolisa.pl

  Porównywarka ubezpieczeń OC - wowpolisa.pl Na stronę wowpolisa. pl zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów, którzy chcieliby zaoszczędzić na swojej polisie ubezpieczeniowej. Jeśli kupiłeś właśnie auto i szukasz taniego ubezpieczenia lub zwyczajnie chcesz zmienić ubezpieczyciela, zapraszamy do nas. W jednym miejscu znajdziesz kalkulator ubezpieczeniowy oraz kilkunastu różnych ubezpieczycieli. Zapraszamy też do skorzystania z odnoszących się do ubezpieczeń samochodowych umieszczonych tu poradników. Wowpolisa. pl to najlepszy sposób na tanie ubezpieczenie.

  Data dodania: 04 08 2017
 • Ubezpieczenie firmy - gawron-broker.pl

  Ubezpieczenie firmy - gawron-broker.pl Masz problem, ponieważ konieczne jest ubezpieczenie domu? Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć najciekawsze propozycje? Jeśli interesuje Cię ciekawa oferta, warto zapoznać się ze stroną gawron-broker. pl.
  Oczywiście chodzi o pomoc brokera.

  Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat działalności? Jeśli tak, na pewno trzeba podkreślić, że broker działa w imieniu i na rzecz klientów.
  Chcesz wiedzieć więcej? W takiej sytuacji jedyne słuszne rozwiązanie to zapoznanie się ze stroną gawron-broker. pl.

  Data dodania: 28 11 2019