Miniatura strony X One - Dedykowane systemy informatyczne

X One - Dedykowane systemy informatyczneFirma X-One™ to zespół specjalistów posiadających bogate doświadczenie w projektach biznesowych i informatycznych. Zrealizowaliśmy wiele projektów dla korporacji i sektora MŚP, posiadamy certyfikaty Professional Scrum Master, ISTQB, Prince2 Practitioner. Na bieżąco śledzimy najnowsze technologie i środowisko interaktywne, a zdobytą wiedzę wykorzystujemy w projektowaniu dedykowanego oprogramowania dla firm, platform sprzedażowych, systemów działających „w chmurze” oraz kreatywnych stron internetowych.

Szczegóły strony x-one.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Vendero

  Vendero Vendero - aplikacja pozwalająca założenie sklepu internetowego dla Subiekta, witryny z ofertą dla systemów InsERT, firmowego serwisu www. Zalety aplikacji: szybko, elastycznie, niezawodnie. Duży wybór kompozycji pozwala w łatwy sposób dostosować witrynę do indywidualnych preferencji. Utworzonym serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem internetu. Przy zakupie vendero darmowa reklama w Pasaz24

  Data dodania: 07 08 2013
 • Katalogowanie stron - seolight.pl

  Katalogowanie stron - seolight.pl Na rynku istnieje kilka rozwiązań wspomagających pozycjonowanie. Niektóre z nich powinny jednak być używane jedynie przez amatorów, pozycjonujących własne strony. Program Seolight jest jednym z niewielu narzędzi wspomagających katalogowanie stron oraz preclowanie, dedykowanych profesjonalistom. Poza standardową automatyzacją wpisów do katalogów i wspomaganiem synonimizowania, opcje ułatwiające pracę zawodowego pozycjonera to między innymi:
  - tworzenie automatycznych raportów, których zazwyczaj wymaga klient,
  - zautomatyzowane wyszukiwanie linków do skatalogowanych i dodanych do precli stron,
  - możliwość tworzenia grup projektów i łatwa nawigacja nawet w wypadku prowadzenia wielu projektów na raz.
  Pełny zakres funkcji dostępny na stronie.

  Data dodania: 14 02 2014
 • Zarządzanie komunikacją - aplikacja

  Zarządzanie komunikacją - aplikacja Wiele lat na rynku programowania pozwala naszej firmy wykonać najwyższej jakości oraz sprawdzone oprogramowanie zarówno w postaci aplikacji jak też programów komputerowych, które jesteśmy w stanie dostosować w sposób indywidualny do oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać oprogramowanie z wykorzystaniem szerokiego zakresu technologii oraz różnych narzędzi programistycznych. Oprogramowanie tworzy zespół doświadczonych specjalistów. Zachęcamy wszystkich zinteresowanych do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 07 2015
 • Spyphone android

  Spyphone android Zapraszamy do zapoznania się z opisem naszej aplikacji na stronie spyphone-android. pl. Jesteśmy firmą, która już od dłuższego czasu zajmuje się tworzeniem aplikacji na telefon. Nasz produkt to wyjątkowy monitoring telefonów, który pozwoli ci sprawdzać połączenia przychodzące i wychodzące, nagrywać rozmowy, widzieć SMSy i tym podobne. Urządzenie pozwoli ci szybko rozwiać wszystkie swoje wątpliwości dotyczące prawdomówności i szczerości współmałżonka czy wspólnika. Wszystko bezpiecznie, szybko i dyskretnie.

  Data dodania: 27 09 2017
 • Program do serwisu Integra 7

  Program do serwisu Integra 7 Program do serwisu Integra 7 jest rozbudowanym oprogramowaniem do zarządzania działalnością serwisu. Jego modułowa budowa oraz duża ilość opcji konfiguracyjnych pozwala zastosować program w różnych branżach. Główne zastosowanie naszego narzędzia to program do serwisów samochodowych z podziałem na specjalizacje (serwis samochodów osobowych i dostawczych, serwis samochodów ciężarowych, serwis oponiarski i warsztat blacharsko-lakierniczy). Kolejne moduły oprogramowania zostały przygotowane z myślą o zastosowaniu w serwisach urządzeń (np. RTV i AGD, GSM, serwis komputerowy, serwis urządzeń do klimatyzacji itp. ), a także w serwisach podzespołów (pompy Diesela, silniki, serwis automatycznych skrzyń biegów itp. ).

  Program do serwisu to nie jedyne oprogramowanie w ofercie firmy Integra. Ponadto tworzymy inne programy dla branży automotive takie jak program do zarządzania flotą pojazdów, czy oprogramowanie dla sklepów i hurtowni motoryzacyjnych. Integra w swojej ofercie posiada także programy do zarządzania czasem pracy, terminarze, systemy klasy ERP itp. Poza tym jesteśmy producentem rozwiązań eCommerce branżowych takich jak katalogi części, czy też sklepy internetowe.

  Integra to już uznana marka na rynku branżowym o czym świadczą wdrożenia oprogramowanie liczone w setkach dla małych i średnich firm oraz serwisów, a także dla takich gigantów rynku motoryzacyjnego jak Bridgestone, Bosch czy Continental.

  Data dodania: 30 01 2020