Miniatura strony Usługi Informatyczne - Administrator Linux w Łodzi

Usługi Informatyczne - Administrator Linux w ŁodziUsługi Informatyczne

(Łódź, Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Kutno, Brzeziny, Łask)

Witam Serdecznie
Drodzy Państwo będę wdzięczny na poświecenie paru minut mojej propozycji usług.
Mam nadzieje zainteresować Państwa moją ofertą.

Jestem osobą rzetelną, słowną i bardzo kontaktową.

Dla Państwa Firmy mogę wykonać:

* instalację i konfigurację systeu operacyjny (Windows, Linux, FreeBSD)
* instalacje programów
* przyłączenie komputerów do Internetu
* stworzę infrastrukturę sieci, LAN, WiFI
* tworze strony www - wizytówki firmy
* rejestracja domen w imieniu klienta
* instalacja i konfigurowanie firewall (ochrona sieci wew. przed intruzami)
* programów antywirusowych
* programów antyspamerskich
* konfiguracja komputerów pod kontem korzystania z sieci internetowej (poczta, przeglądarki, media)
* podłącze urządzenia zewnętrzne, drukarki, skanery, modemy i inne
* oferuję HELPDESK, pomoc w rozwiązywaniu problemów informatycznych


***dodatkowo specjalizuje się w Administracji systemami LINUX (UNIX)

>>> Administrator LINUX

Szczegóły strony tarnet.eu.org:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gołdap - Tworzenie stron www, projektowanie stron internetowych

  Gołdap - Tworzenie stron www, projektowanie stron internetowych Nasza oferta to projektowanie, tworzenie i modyfikacja stron www, pomoc w wyborze hostingu i domeny oraz inne usługi informatyczne dla firm i mieszkańców miasta Gołdap.
  Jeśli prowadzisz swoją działalność na terenie miasta Gołdap lub w jego okolicach i jesteś zainteresowany promowaniem swojej firmy w internecie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalnie dla Ciebie stworzymy stronę www dokładając wszelkich starań aby spełniała ona Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 15 06 2010
 • PayLane płatności online

  PayLane płatności online Płatności online dla e-biznesów. PayLane dostarcza metody płatności online charakterystyczne dla rynków europejskich: karty kredytowe (Visa, MasterCard, American Express, JCB, Diners), karty debetowe (Visa Electron, Maestro itp.), Giropay, Sofortuberweisung, iDEAL, PayPal. Możliwość rozliczeń i transakcji w walutach ponad 50 krajów. Dodatkowe usługi płatnicze: wirtualny terminal MOTO, płatności cykliczne, deskryptory transakcji.

  Data dodania: 04 11 2011
 • Serwis ups - www.ntz-ups.pl

  Serwis ups - www.ntz-ups.pl Jako firma Nowoczesne Technologie Zasilania z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wojtyszki 7 ze swoją ofertą wychodzimy do firm, którym zależy na profesjonalnej opiece serwisowej w zakresie skutecznego funkcjonowania zasilania gwarantowanego. Między innymi zajmujemy się dostarczaniem oraz serwisowaniem zasilaczy UPS. Mimo że nasza firma istnieje od roku 2010, to doświadczenie w branży zdobywamy już od blisko dwóch dekad. Posiadamy również szereg kontaktów biznesowych oraz potwierdzające nasze kwalifikacje certyfikaty.

  Data dodania: 05 08 2017
 • Fizyczne zabezpieczenie komputera

  Fizyczne zabezpieczenie komputera Zapewniamy najlepszy i jedyny fizyczny system zabezpieczeń przeznaczony dla IT. Dostarczany przez nas system chroni przed naturalnymi naruszeniami portów USB, sieciowych czy też optycznych. Dostarczany przez nas system zabezpieczeń zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla każdego. Nasz system zapewnia poprawę bezpieczeństwa, odpowiedni poziom zadowolenia oraz usług na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu kluczowi bezpieczeństwa można ustawić odpowiednie poziomy bezpieczeństwa, łatwość w instalacji.

  Data dodania: 11 09 2017
 • Sztuczna inteligencja - idego-group.com

  Sztuczna inteligencja - idego-group.com Istniejąca od 2010 i działająca na całym świecie grupa Idego ma do zaoferowania fantastyczną ofertę. Jeśli potrzebujesz strony dla swojej firmy albo aplikacji mobilnej, skontaktuj się razem z nimi. Firma obsługuje około dwudziestu pięciu języków programowania i ciągle się rozwija, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze strony internetowe. Ich lokalne serwisy znajdziesz nie tylko w Polsce, ale również w USA czy Niemczech. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na idego-group. com i przekonaj się sam.

  Data dodania: 06 07 2020