Miniatura strony Skanowanie faktur RedTulip

Skanowanie faktur RedTulipPrzedsiębiorstwo RedTulip Consulting specjalizuje się w sprzedaży systemów wspomagających działanie komórek księgowych oraz finansowych. Proponujemy także kompletne wdrożenie oraz integrację oferowanych systemów. Oferujemy wyłącznie sprawdzone oprogramowanie, gwarantujące doskonałe efekty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala na skuteczne działanie oraz doradztwo w doborze najodpowiedniejszych rozwiązań, dostosowanych do konkretnej formy działalności. Zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy.

Szczegóły strony www.redtulip.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Koszulki damskie - kinga.com.pl

  Koszulki damskie - kinga.com.pl Od 1993 roku produkujemy bieliznę damską. Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych, bardzo wygodnych, modnych biustonoszy wszystkich podkategorii. Cała produkcja bielizny odbywa się w kraju i przechodzi dokładną kontrolę jakości. Klientki otrzymują zatem produkty na poziomie światowym. Rok do roku wprowadzamy na rynek nowe kolekcje bielizny damskiej cieszące się uznaniem w kraju i poza granicami. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszymi najnowszymi kolekcjami na stronie www.

  Data dodania: 23 09 2015
 • PrestaShop

  PrestaShop Jeżeli interesują Państwa wtyczki oraz uaktualnienia do systemów PrestaShop, wykorzystywanych w przygotowywaniu sklepów internetowych, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę x13. pl. Oferujemy duży wybór modułów. Zapewniamy fachowe doradztwo związane z doborem właściwych modułów do określonych oczekiwań. Przygotowujemy również moduły na spersonalizowane zapotrzebowanie klientów. Zapewniamy precyzyjne opracowanie każdego modułu, dlatego możemy zagwarantować jego właściwe funkcjonowanie.

  Data dodania: 17 05 2016
 • Rozwiązania informatyczne

  Rozwiązania informatyczne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą http://flexisolutions. pl/ - oferujemy Inteligentne rozwiązania IT zwiększające efektywność Twojej firmy, takie jak system do monitorowania ryzyka i kontroli wewnętrznych w firmie, zapewniające wsparcie dla procesów planistycznych w każdym z obszarów funkcjonalnych organizacji, narzędzie pozwalające lepiej raportować kluczowe informacje potrzebne menadżerom do sprawnego zarządzania czy Skuteczny system controllingowy oferujący funkcjonalności niezbędne do efektywnego raportowania, budżetowania i prognozowania. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 09 2018
 • Rezerwacja online - oferta.reservis.pl

  Rezerwacja online - oferta.reservis.pl Reservis to nowoczesny program do umawiania wizyt, z którym rezerwowanie spotkań całkowicie przez internet będzie jeszcze łatwiejsze! Reservis to system rezerwacji on-line, który dostępny jest przez 24 godziny na dobę. Program obsługuje wszystkie rezerwacje – internetowe, telefoniczne, przez media społecznościowo. Zawiera uporządkowany i zawsze aktualny kalendarz, a także w porę przypomina o rezerwacjach. Wprowadź rezerwacje wizyt on-line wraz z programem Reservis – to proste! Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2019
 • Program do serwisu Integra 7

  Program do serwisu Integra 7 Program do serwisu Integra 7 jest rozbudowanym oprogramowaniem do zarządzania działalnością serwisu. Jego modułowa budowa oraz duża ilość opcji konfiguracyjnych pozwala zastosować program w różnych branżach. Główne zastosowanie naszego narzędzia to program do serwisów samochodowych z podziałem na specjalizacje (serwis samochodów osobowych i dostawczych, serwis samochodów ciężarowych, serwis oponiarski i warsztat blacharsko-lakierniczy). Kolejne moduły oprogramowania zostały przygotowane z myślą o zastosowaniu w serwisach urządzeń (np. RTV i AGD, GSM, serwis komputerowy, serwis urządzeń do klimatyzacji itp. ), a także w serwisach podzespołów (pompy Diesela, silniki, serwis automatycznych skrzyń biegów itp. ).

  Program do serwisu to nie jedyne oprogramowanie w ofercie firmy Integra. Ponadto tworzymy inne programy dla branży automotive takie jak program do zarządzania flotą pojazdów, czy oprogramowanie dla sklepów i hurtowni motoryzacyjnych. Integra w swojej ofercie posiada także programy do zarządzania czasem pracy, terminarze, systemy klasy ERP itp. Poza tym jesteśmy producentem rozwiązań eCommerce branżowych takich jak katalogi części, czy też sklepy internetowe.

  Integra to już uznana marka na rynku branżowym o czym świadczą wdrożenia oprogramowanie liczone w setkach dla małych i średnich firm oraz serwisów, a także dla takich gigantów rynku motoryzacyjnego jak Bridgestone, Bosch czy Continental.

  Data dodania: 30 01 2020