Miniatura strony Seonika

SeonikaSeonika oferuje usługi dla biznesu, dlatego dużą uwagę poświęcamy zrozumieniu specyfiki Państwa firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu biznesowemu wspólnie z Klientem budujemy spójną strategię dla pozycjonowanych stron www, nastawioną przede wszystkim na wzrost wartości sprzedaży. Nasi specjaliści od copyrighting’u pozwalają tworzyć oryginalną zawartość tekstową we wszelkich komunikatach, które tworzymy dla Państwa na potrzeby marketingu szeptanego, a nasi informatycy zapewniają sprawną obsługę zadań związanych z pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych.

Szczegóły strony www.seonika.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Web Systems

  Web Systems Każdy, kto zakłada firmę czy zaczyna jakieś przedsięwzięcie chciałby, aby odniosło ono odpowiedni sukces. To normalne, że chcemy aby to, czego się imamy, przynosiło odpowiednie korzyści. Żeby go osiągnąć, bardzo często potrzebny jest szereg różnych zabiegów, szczególnie w internecie. W tej kwestii niezwykle przydatne staje się więc pozycjonowanie stron - reklama stron internetowych daje bardzo wiele - przekonaj się sam.

  Data dodania: 28 04 2010
 • Greenparrot.pl

  Greenparrot.pl Firma Green Parrot jest agencją interaktywną oferującą skuteczny marketing w sieci. Zajmujemy się projektowaniem przejrzystych stron internetowych, kompleksową obsługą e-Commerce, pozycjonowaniem stron i reklamą w Google, projektowaniem aplikacji mobilnych. Nasza oferta obejmuje także video online, kampanie promocyjne w blogosferze i współpracę z blogerami, kampanie promocyjne w Google+, Pinterest oraz na portalu Facebook (aplikacje, fan page, komunikacja, konkursy, Facebook Ads). Dodatkowo oferujemy również szkolenia oraz konsultacje marketingowe.

  Data dodania: 10 09 2014
 • Pozycjonowanie stron Gdańsk

  Pozycjonowanie stron Gdańsk Usługi naszej firmy związane są bezpośrednio z pracami związanymi z pozycjonowaniem stron internetowych. Jeśli liczycie na profesjonalnie wykonaną usługę możecie zdecydować się na nasza firmę, która zanim rozpocznie działania wykona również profesjonalny audyt, który pozwoli ocenić poziom Waszej strony i pomoże podjąć decyzję co do tego jakie działania trzeba podjąć, by stronę zoptymalizować a następnie rozpocząć skuteczne działania zmierzające do budowania jej silnej pozycji w ramach wyszukiwarki Google.

  Data dodania: 06 08 2017
 • Strony internetowe - blog.domena.pl

  Strony internetowe - blog.domena.pl Jesteśmy specjalistycznym blogiem internetowym, poświęconym tematyce e-commerce, domen i hostingu. Na naszych łamach znajdują się merytoryczne opracowania dotyczące wielu kwestii interesujących związanych z branża internetową. Wszelkie materiały zawarte na naszej stronie dostępne są nieodpłatnie, a nasza redakcja nieustannie aktualizuje publikowane treści. Zapraszamy do wizyty na naszym blogu i do skorzystania z naszych zasobów. Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z redakcją.

  Data dodania: 02 09 2017
 • Email Marketing - redmond.pl

  Email Marketing - redmond.pl Nazywam się Gabriela Zając i prowadzę agencję marketingu internetowego. Charakteryzuję się ponad 10-letnim doświadczeniem w branży SEO. Mam na koncie wiele dużych i mniejszych projektów zakończonych sukcesem. Moje najważniejsze propozycje to audyt SEO prowadzący do usunięcia najpoważniejszych błędów optymalizacyjnych z serwisu. Prowadzę długoterminowe, naturalne pozycjonowanie i zarządzam kampaniami linków sponsorowanych (Google Ads). Jestem w stanie dopasować efektywne formuły email marketingu, co pozwoli na lepszą komunikację z grupą docelową.

  Data dodania: 02 04 2019