Miniatura strony Modułowe oprogramowanie dla firm

Modułowe oprogramowanie dla firmTworzymy oprogramowanie zgodne z wymaganiami naszych klientów w określonym terminie. Jakość oraz punktualność. Wykonujemy portale internetowe jak również rozbudowane strony firmowe oparte o system zarządzania treścią. Charakterystyczną cechą naszego oprogramowania jest moduło0wość aplikacji co pozwala na dowolne rozbudowanie aplikacji według nowych potrzebny naszego klienta. Dzięki częstym kontaktom z klientem podczas powstawania produktu, zapewniamy dostosowanie aplikacji do oczekiwań odbiorcy.

Szczegóły strony www.nysart.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja interaktywna Kraków

  Agencja interaktywna Kraków Krakowską agencję interaktywną NETFACE tworzą pasjonaci internetu, którzy każdy kolejny projekt traktują jak wyzwanie. Tworzymy aplikacje dedykowane, dostosujemy je do najdrobniejszych wymagań naszego Klienta. Nie korzystamy z szablonowych rozwiązań, dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie jedyna w swoim rodzaju.
  W naszej ofercie znajduje się tworzenie stron internetowych, tworzenie portali, pozycjonowanie, oprogramowanie sklepu internetowego, tworzenie systemów relacji z klientami, aplikacje na Facebooka, reklama na Facebook.
  NETFACE - tworzymy lepsze oblicze sieci.

  Data dodania: 15 06 2011
 • Program do inwentaryzacji Szybka Inwentaryzacja

  Program do inwentaryzacji Szybka Inwentaryzacja Program do inwentaryzacji Szybka Inwentaryzacja dedykowany jest wszystkim przedsiębiorstwom, urzędom, instytucjom i firmom, na których ciąży obowiązek inwentaryzacyjny.  
  Pozwala na bezbłędne, szybkie przeprowadzenie inwentaryzacji i stały nadzór nad majątkiem przedsiębiorstwa.  

  Pomimo, że jest prosty w użyciu, sprawdzi się nawet w najbardziej skomplikowanej inwentaryzacji.
  Przygotuje wszystkie potrzebne arkusze, wydruki i zestawienia, np. arkusze różnic inwentaryzacyjnych, ze wskazaniem niedoborów i nadwyżek.
  Wygenerowane dokumenty można wyeksportować np. do Excela lub też wysłać 
  e-mailem w celu dalszej analizy.
  System dokona również importu danych z istniejących już ewidencji.  
  Dodatkowo posiada moduł Przeglądy Techniczne.

  Inwentaryzację możliwa jest do przeprowadzenia stosując:
  -kody kreskowe 1D lub 2D wygenerowane przez system
  -numery inwentarzowe już istniejące,
  -technologię RFID- trwałe oznaczanie tagami przedmiotów.
  Wykorzystana technologia RFID w inwentaryzacji stosuje czytniki RFID lub kolektory z czytnikami RFID, co pozwala na identyfikację do kilkudziesięciu przedmiotów w ciągu chwili.

  Aplikacja na kolektor danych- Mobilny Magazynier ułatwi spis z natury, dzięki możliwości pracy z programem w każdym miejscu, niezależnie od głównego komputera.
  Szybka Inwentaryzacja PWSK jest systemem świetnie działającym, sprawdzonym, wdrożonym w wielu firmach i instytucjach.

  Data dodania: 22 01 2015
 • Tworzenie aplikacji Android

  Tworzenie aplikacji Android Jeśli na naszym rynku chcecie wykorzystywać standardy amerykańskie musicie mieć z kim współpracować w tym zakresie. Świetną ofertę ma w tym zakresie firma Fog City, która przenosi te standardy z najlepszego światowego rynku do naszego kraju. Mamy Wam do zaoferowania wiele świetnych propozycji, pomożemy Wam w rozwoju firmy, niezależnie od wielkości waszego przedsiębiorstwa nasza oferta powinna spełnić Wasze oczekiwania. Jeśli nie jesteście przekonani zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

  Data dodania: 20 09 2017
 • Developro.pl - marketing dla deweloperów

  Developro.pl - marketing dla deweloperów Proponowany przez nas System dla Deweloperów jest znakomitym rozwiązaniem w dziedzinie marketingu dla deweloperów, zarządzania nieruchomościami oraz procesami inwestycyjnymi. Specjalne opcje sprawiają, że program ten zaoszczędza dla swego użytkownika. System DeveloPRO zapewnia między innymi zgodność z RODO dzięki systemowi CRM, kompleksowe zarządzanie obsługą sprzedaży mieszkań poprzez CMS, optymalny marketing dla deweloperów, marketing internetowy SEM, a także intuicyjny interfejs CMS i prostą obsługę.

  Data dodania: 08 05 2018
 • Nagiec - Webapp development

  Nagiec - Webapp development Arkadiusz Nagięc to informatyk z zamiłowania i oczywiście z zawodu. Od lat interesuje się nowinkami z zakresu IT. Na początku zajmował się projektowaniem stron internetowych, teraz działa jako freelancer. Jak sam twierdzi ma większe pole do popisu. Przede wszystkim związany jest z projektowaniem aplikacji mobilnych. Swoje zadania wykonuje zawsze rzetelnie i profesjonalnie. Można zawsze liczyć u niego na poradę jak i atrakcyjne ceny powierzonych usług. Warto skorzystać z jego ogromnej wiedzy jak i usług.

  Data dodania: 22 10 2019