Miniatura strony Daas - Kasy i Drukarki Fiskalne, Oprogramowanie dla Firm

Daas - Kasy i Drukarki Fiskalne, Oprogramowanie dla FirmOferujemy KASY FISKALNE i DRUKARKI FISKALNE na terenie Śląska i byłego województwa Częstochowskiego. Najniższe ceny 15 lat doświadczenia. SKLEP i SERWIS:

Komputerów, Laptopów, Monitorów LCD, Drukarek...
Oferujemy urządzenia fiskalne najwyższej jakości w najniższych cenach. Teraz dodatkowo z terminalem kart płatniczych.
OPROGRAMOWANIE DLA FIRM:
Najłatwiejsze programy do faktur, magazynu i księgowości.
Rozwiązania dla restauracji i sklepów z branż: spożywczych, monopolowych, motoryzacyjnych, samoobsługowych i hurtowni.
SERWIS:
Naprawa: notebooków, netbooków, laptopów, monitorów LCD, komputerów, drukarek, elektroniki użytkowej...
W naszym serwisie możesz szybko i tanio naprawić wszelkiego rodzaju sprzęt komputerowy.
ODZYSKIWANIE DANYCH:
Utracone dane już nie są problemem. Dzięki nam odzyskasz dane, hasła, itp.
POZYCJONOWANIE STRON:
Twoja strona internetowa nie jest na pierwszym miejscu w przeglądarkach internetowych? Teraz możesz to zmienić.
SKLEP INTERNETOWY:
Zapraszamy do sklepu internetowego. Ponad 2000 produktów w zawsze aktualnych cenach. Zamień punkty na produkty!

Szczegóły strony www.daas.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Globproc

  Globproc Dla menedżerów zajmujących się w przedsiębiorstwie zarządzaniem działem zamówień i zakupów, mamy propozycję alternatywną – nowoczesnego serwisu internetowego, który pozwoli znacznie uprościć cały proces, poprzez jego automatyzację i ujednolicenie. Znakomita e-usługa umożliwia optymalne planowanie, racjonalizację kosztów, weryfikację składanych zamówień i wiele innych czynności. Kadrze zarządzającej małymi i średnimi firmami chcemy zaproponować nowe narzędzie wspomagające, mianowicie platformę internetową świadczącą e-usługę optymalnego zarządzania zakupami produktów i usług. Zintegrowany system przynosi wymierne korzyści w postaci eliminowania opóźnień realizacyjnych czy oszczędności wynikającej z weryfikacji zakupów pod kątem zmniejszenia kosztów.

  Data dodania: 10 01 2014
 • Netrix-IT

  Netrix-IT Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która zdobyła pozycję jednego z liderów na polskim rynku IT. Naszą specjalnością jest outsourcing informatyczny. Ofertę kierujemy w stronę małych i średnich przedsiębiorstw sektora prywatnego oraz instytucji. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu komputerowego, budowaniem zaplecza informatycznego firmy oraz wdrożeniami systemów. Ponadto oferujemy także konserwację oraz serwis sprzętu (w ramach umów serwisowych). Dodatkową gałęzią naszej działalności są szkolenia z zakresu wdrożeń systemów klasy ERP.

  Data dodania: 02 05 2014
 • Rekrutacja programistów

  Rekrutacja programistów ChallengeRocket. com to innowacyjna platforma, która umożliwia swoim użytkownikom udział w procesie współtworzenia produktów i usług największych firm technologicznych. Rejestrując się na naszej stronie, zyskujesz wiele możliwości udziału w konkursach dla programistów, konkursach IT oraz maratonach programowania (ang. Codefest, hackfest). Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ciekawe nagrody rzeczowe i wysokie nagrody pieniężne. Nasza platforma umożliwi ci również znalezienie nowej, lepszej pracy poprzez specjalną rekrutację dla programistów.

  Data dodania: 08 04 2017
 • Odzyskiwanie danych - centrumodzyskiwaniadanych.pl

  Odzyskiwanie danych - centrumodzyskiwaniadanych.pl Prowadzimy profesjonalne Centrum Odzyskiwania Danych w Warszawie. Nasza główna specjalizacja to odzyskiwanie danych z dysków, smartfonów, tabletów, kart pamięci. Analizujemy macierze RAID. Szkolimy z tematyki odzyskiwania danych przedsiębiorców, czy pracowników w instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przechowywania informacji. Obsługujemy dyski przenośne wszystkich producentów. Gwarantujemy wyłącznie bezpłatne, szybkie wyceny. Informujemy klientów o realnych możliwościach odzyskana danych.

  Data dodania: 15 05 2018
 • Software House - Firma programistyczna

  Software House - Firma programistyczna W firmie DO IT Global specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych usług z zakresu IT. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie stron internetowych dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Oferujemy również tworzenie aplikacji na androida tworzenie aplikacji mobilnych. Zajmujemy się jako producent oprogramowania realizowaniem dedykowanych programów dla firm. Wszystkie aplikacje dedykowane są realizowane w naszej firmie przez zespół doświadczonych specjalistów jak programista front end, programista javascript.

  Data dodania: 05 03 2020