Miniatura strony Emonety.pl

Emonety.pl



Emonety. pl to największy polski portal numizmatyczny. Strona działa od 2005 roku i jest prowadzona przez spółkę akcyjną emonety. pl, która zajmujemy się obrotem kruszcami szlachetnymi oraz monetami kolekcjonerskimi już od ponad dwudziestu lat. W naszym serwisie znajdą Państwo najnowsze informacje ze świata numizmatyki. Piszemy o kolekcjonowaniu i monetach, zamieszczamy plany emisyjne NBP, publikujemy opinie oraz rekomendacje przygotowane przez ekspertów. W naszym sklepie dostępne są złote i srebrne monety kolekcjonerskie oraz sztabki pochodzące ze znanych światowych mennic.

Szczegóły strony www.emonety.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Darmowe próbki

  Darmowe próbki Darmowe próbki różnych produktów cieszą się w internecie potwornym wręcz zainteresowaniem. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest z jednej strony ich znaczna podaż w formie promocji, z drugiej oszczędności jakie powodują w budżetach domowych. Szczególnie dotyczy to próbek kosmetyków i chemii gospodarczej. Aby znaleźć takie promocje trzeba się niejednokrotnie mocno po gimnastykować. Dlatego wszystkich poszukujących zapraszamy na nasze forum, gdzie zamieszczane są informacje pozwalające dostać najciekawsze darmowe próbki.

  Data dodania: 28 04 2010
 • Monety24.com.pl

  Monety24.com.pl Jeżeli jesteś aktywnym kolekcjonerem monet i lubisz znajdywać ciekawe egzemplarze za bardzo atrakcyjne ceny, to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. Jest nią możliwość skorzystania z oferty portalu Momety24. Jest to popularny numizmatyczny sklep aukcyjny, w którym na aukcjach wystawianie są liczne monety kolekcjonerskie, a także obiegowe i ze specjalnych edycji. Możesz liczyć na ciekawe ceny wywoławcze. Sprawdź koniecznie już teraz najnowsze i aktualne licytacje w serwisie aukcyjnym. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 07 2014
 • Polonia Coins

  Polonia Coins Pomagamy zainwestować w złoto i srebro. W ostatnich latach złoto pokazało, że inwestycja w nie się opłaca. Sprzedajemy sztabki oraz monety (zarówno monety inwestycyjne jak i kolekcjonerskie). Ceny dostosowane są do aktualnych kursów metali, dzięki czemu oferujemy uczciwą cenę. Nowym inwestorom doradzamy, co aktualnie jest dobrą inwestycją, tak by długoterminowo miał szansę zyskać. Poza monetami można znaleźć u nas stare medale z różnych okresów, banknoty, biżuterię. Stale dbamy o to, by mieć ciekawy wybór, który zadowoli nawet wymagających kolekcjonerów.

  Data dodania: 16 05 2016
 • Dokumenciki.pl - Dokumenty kolekcjonerskie

  Dokumenciki.pl - Dokumenty kolekcjonerskie Interesują Państwa dokumenty kolekcjonerskie? Zapraszamy do nas. W jednym miejscu znajdziecie kolekcjonerski dowód osobisty, kolekcjonerskie polskie prawo jazdy, nowy dowód osobisty, kartę pobytu dla kolekcjonera, a nawet legitymację studencką ELS. Nasze dokumenty sprawdzą się jako prezent lub mogą być doskonałą pamiątką. Ze swojej strony możemy Państwu zagwarantować ich najwyższą jakość i zgodność z oryginałami. Tak pod względem formatu, jak i materiałów, z jakich zostały one wykonane. Po więcej Zapraszamy na dokumenciki. pl.

  Data dodania: 11 04 2018
 • Banknoty - numizmatyczny.com

  Banknoty - numizmatyczny.com Nasz katowicki sklep numizmatyczny prowadzi sprzedaż stacjonarną i internetową. Posiadamy w swej ofercie między innymi monety okolicznościowe o nominałach 2, 5 złotych, monety kolekcjonerskie 5, 10, 20 złotych, skarby Stanisława Augusta, banknoty kolekcjonerskie, monety PRL, złote, jak i akcesoria do ich przechowywania. W ten oto sposób każdy kolekcjoner ma szansę na znalezienie czegoś idealnego dla siebie. Nasi pracownicy służą za każdym razem cenną pomocą i poradami. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu w Katowicach lub drogą internetową.

  Data dodania: 18 09 2018