Miniatura strony Zajęcia dla seniorów w Krakowie

Zajęcia dla seniorów w KrakowieStworzyliśmy miejsce, które skupia osoby starsze, które pomimo swojego podeszłego wieku chcą aktywnie spędzać wolny czas oraz rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Stworzyliśmy przestrzeń, która da starszym osobom możliwość zawarcia nowych znajomości oraz spotkań i rozmów z osobami z podobnymi problemami.

Co daje członkostwo w Klubie Seniora Ostoja?

- wsparcie w codziennych czynnościach, które często nastręczają sporych problemów,
- spotkania z ciekawymi ludźmi,
- monitorowanie parametrów stanu zdrowia i samopoczucia,
- kontrola przyjmowania odpowiednich dawek leków,
- zajęcia intelektualne - oglądanie filmów, czytanie, praca w kącikach zainteresowań, rozmowy z innymi klubowiczami,
- możliwość nawiązania nowych znajomości,
- pomoc w dotarciu na wyznaczone wizyty lekarskie, badania czy rehabilitację,
- zajęcia fizyczne dostosowane do możliwości Klubowiczów - gimnastyka, spacery

Jakie cele stawiamy przed osobami starszymi?

- aktywizacja intelektualna,
- rozwijanie zainteresowań,
- utrzymanie sprawności fizycznej,
- walka z nudą i monotonnym trybem życia,
- pobudzenie umiejętności współżycia w środowisku i grupie

Szczegóły strony www.klub-ostoja.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DOMEX usługi dźwigowe - Krzepice

  DOMEX usługi dźwigowe - Krzepice Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Domex z siedzibą w Częstochowie. Oferujemy Państwu usługi dźwigowe, transportowo - sprzętowe, zmechanizowane roboty ziemne i montażowe, handel piaskiem i kruszywami. Posiadamy: koparko - ładowarki, ładowarki, ładowarkę teleskopową, dźwigi, żurawie, podnośniki koszowe, samochody samowyładowcze. Klienci, korzystający z usług firmy, mogą liczyć na fachową i rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Zapewniamy nie tylko wysoką postać naszych usług, lecz także terminową realizację konkretnych zleceń i atrakcyjne ceny. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2014
 • Wynajem samochodu Warszawa

  Wynajem samochodu Warszawa Jeżeli chcesz wypożyczyć auto w Warszawie, swoje profesjonalne usługi poleca Warsaw Car Rental. Jest to wypożyczalnia samochodów, której podstawowym elementem oferty jest korzystny wynajem samochodu / auta. Nasze auta są nowe, ubezpieczone, w pełni wyposażone i objęte gwarancją. Zapewniamy profesjonalizm usług, rzetelne i elastyczne podejście do zleceń, indywidualne rozwiązania. Więcej informacji o nas i naszej szerokiej ofercie, znaleźć można na naszej witrynie internetowej: warszawawypozyczalnia. pl.

  Data dodania: 03 02 2016
 • System dms

  System dms Mamy już kilkanaście lat doświadczenia w zakresie projektowania i wdrażania dedykowanych aplikacji dla firm z różnych sektorów oraz instytucji publicznych. Dzięki wiedzy i praktycznemu podejściu, dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości, oparte o konkretne działania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej. To po prostu się opłaca. W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji, wystarczy skontaktować się z nami. Postaw na jakość, która wynika z wieloletniej znajomości branży.

  Data dodania: 12 12 2016
 • Usg Szczecin - sieredzinski.pl

  Usg Szczecin - sieredzinski.pl Oferta sieredzinski. pl to profesjonalnie realizowanie usg szczecin. Wykonujemy takie usługi jak między innymi usg piersi szczecin czy usg tarczycy szczecin. Badanie USG pozwalają na wykonanie diagnostyki wskazującej na wykrycie różnego rodzaju schorzeń. Jednocześnie odpowiednio wykonana diagnostyka pozwala na wczesne wykrycie wielu poważnych schorzeń co pozwala na skierowanie pacjentów na specjalistyczne leczenie. Dodatkowo badania usg świnoujście to również badania wykonywane w celach kontrolnych.

  Data dodania: 23 10 2018
 • PRO-MEN: Fotowoltaika Lublin

  PRO-MEN: Fotowoltaika Lublin Firma Pro-men to ogromne doświadczenie i wiele lat praktyki w zakresie paneli fotowoltaicznych. Każdy, kogo interesuje energia ze słońca, na pewno znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie. Firma sprzedaje i montuje sprawdzone rozwiązania do domów jednorodzinnych oraz budynków mieszkaniowych, jakimi są instalacje solarne, jak i różne rodzaje pomp ciepła, które potrafią zastąpić tradycyjne źródła ciepła lub tworzyć wydajny model hybrydowy. To także dofinansowanie paneli fotowoltaicznych. Lublin i jego okolice to główny obszar świadczenia usług.

  Data dodania: 26 05 2020