Miniatura strony Serwis aparatów Cyfrowych

Serwis aparatów CyfrowychJesteśmy prężną firmą działającą na polskim rynku. Serwisujemy aparaty cyfrowe, kamery wideo, obiektywy, lampy błyskowe wszystkie firm dostępnych na rynku. Wykonujemy bezpłatne kosztorysy naprawy w ciągu 24 godzin. Oferujemy krótkie terminy napraw. Służymy profesjonalnym doradztwem i obsługą. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji na okres 6 miesięcy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.elektrooptyka.pl:

Komentarze:

 • Paticja » (raport)

  Ostrzegam przed tym serwisem. W mojej opinii Elektrooptyka to bardzo nieprofesjonalny serwis, mający drogie ceny.

  Data dodania: 18 02 2013
 • Ludmiła » (raport)

  STANOWCZO ODRADZAM!!!! z korzystania z usług firmy Serwis Elektro Optyka, a w szczególności z filii mieszczącej się w Poznaniu. Tam właśnie wydarzyła się poniżej opisana sytuacja. Przyniosłam aparat SONY DSC-H2 w którym brakowało pokrętła funkcyjnego. Wymiana została wyceniona na 170pln.
  Do czasu odbioru naprawionego już sprzętu

  Data dodania: 17 07 2013
 • Ludmiła » (raport)

  STANOWCZO ODRADZAM!!!! z korzystania z usług firmy Serwis Elektro Optyka, a w szczególności z filii mieszczącej się w Poznaniu.
  - czas oczekiwania na sprzęt - ok 6 tygodni (w tym 3 wizyty)!!!!
  - kompletny brak profesjonalizmu
  - uwagii na temat terminowości były bagatelizowane przez wszystkie osoby z którymi rozmawiałam
  - nie usł

  Data dodania: 17 07 2013
 • Andrzej » (raport)

  zdecydowanie odradzam
  bardzo drogo
  bardzo długo - 3 miesiące drobna naprawa
  bardzo niemiło

  Data dodania: 20 07 2013
 • zażenowany » (raport)

  - czas realizacji - 1, 5 miesiąca- ceny z kosmosu za usługę, której brak (bo aparat oddany został w stanie niedziałającym wciąż)- sprzęt wrócił niesprawny, w dodatku z dodatkowymi uszkodzeniami- podmieniony (bądź zajechany już w serwisie) akumulator- bardzo chamska i opryskliwa obsługa (ul. kijowska 11)- reklamacja w wyniku

  Data dodania: 03 09 2013
 • klientka » (raport)

  Świetny pomysł na złodziejski biznes, mam nadzieję, że w końcu im się noga powinie, bo to skandal co wyprawiają. Śmieją się oszukanym klientom prosto w twarz, a pieniążki w ich kieszeni.

  Data dodania: 05 09 2013
 • eS___ » (raport)

  Nauczka na przyszłość po przygodzie z tymi parchami - zawsze czytać opinie w internecie na temat usług, z których zamierzamy skorzystać. Gdybym to zrobiła, nie wyrzuciłabym kasy w błoto i nie dała zarobić oszustom...

  Data dodania: 11 09 2013
 • ja...mci » (raport)

  Bardzo odradzam. Brak fachowości. Brak terminowości. Szkoda że pracujący tam ludzi będą spaczeni przez nieuczciwość i brak profesjonalizmu. Proszę o rozgłaszanie na wszelkich forach, co o nich sądzicie.

  Data dodania: 18 09 2013
 • Oszukany » (raport)

  ODRADZAM, !! Moja dzisiejsza wizyta zakończyła się interwencją Policji, bo nie chcieli oddać sprzętu, po upływie wszelkich terminów!!! Drogo, nie profesjonalnie, długo i do tego chamska wręcz wulgarna obsługa panienki co 5 minut zmienia zdanie!!! Jak masz dużo pieniędzy i dużo czasu i nie zależy ci już na swoim aparacie to oddaj go w

  Data dodania: 01 10 2013
 • chlopaq » (raport)

  Zdecydowanie odradzam mojego nikona D40 naprawiali tak ze przy okazji zepsuli inną rzecz do której nie chcieli się przyznać .. sama usługa mierna na którą dają gwarancję już po miesiącu wróciła z reklamacją (usterka ponownie się pojawiała ) i tak zabawa w kotka i myszkę trwa już kilka miesięcy

  Data dodania: 22 10 2013
 • Iwona » (raport)

  ooooodddddddddddraaaaaaadzam nie mogę uwierzyc w to co czytam.....dnia 10-09-2013r. oddałam im aparat, by naprawili małą klapkę. Do dnia dzisiejszego tj. 31-12-2013r. nie mam aparatu. Nie wiem co robic? czemu nie znalazłam tej strony przed oddaniem aparatu?

  Data dodania: 31 12 2013
 • Diablo » (raport)

  Dnia 10.12.2013 oddałem aparat Nikon D40 do naprawy na ul. Kijowskiej w Warszawie . 13.12.2013 stwierdzono uszkodzony auto-focus w obiektywie-koszt ok. 180zł czas naprawy 14 dni. Po upływie tego terminu aparat dalej był nie naprawiony. Tłumaczenie że część nie dotarła dotrze za tydzień albo dwa. Całkowita zlewka ignorancja w stosunku do

  Data dodania: 27 01 2014
 • Iwona » (raport)

  Ja jestem bardzo zadowolona z uslug tej firmy. Sa bardzo profesjonalni.Moze naprawa nie trwala z dnia na dzien ale 3tyg z wymianka wyswietlacza i plyty glownej w moim nikonie to wydaje mi sie ze nie jest az tak dlugo.Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam jak najbardziej ten serwis jestescie wspaniali:)

  Data dodania: 15 04 2014
 • zrobionywbambuko » (raport)

  Jeśli znacie jakiś szeroki łuk - to omijajcię ten klub naciągaczy tym łukiem najszerszym...macie aparat zepsuty (w koncu po to się idzie do serwisu) to miejscie pewność że "firma" wam udowodni że można jeszcze bardziej zepsuć to co zepsute, terminy dla wyznawców mantr na cierpliwość a wszystkie opinie powyższe są prawdziwe po za tą ostatnią GRATULACJE IWONO - pisane przez zachwyconą klientkę, która poświęciła widać dzień dokładnie ten sam, 15.04.2014 żeby zachwalać tą czarną dziurę dylentantów i zlewaczy.

  http://www.kafirm.pl/s,1781/elektro,optyka/
  Katarzynka » (raport)
  "Jestem bardzo zadowolona, mila obsluga, konkurencyjne ceny, czas oczekiwanie tez nie taki dlugi. Polecem jak najbardziej, sama chetnie jeszcze raz w potrzebie ich odwiedze."
  Czy nie lepiej się przyłożyć do pracy niż wynajmować entuzjastów...szczęśliwych akurat w ten sam dzień??? A może to był ten jedyny uczciwy dzień...???

  Data dodania: 15.04.2014 07:44

  Data dodania: 13 05 2014
 • Robert » (raport)

  Jestem przekonany że wszystkie pozytywy na tej stronie to samoobsługa serwisu - w moim przypadku trzy miesiące czekania na sprzęt który przyszedł nie do użytku - natychmiastowe odesłanie reklamacyjne i kolejne tygodnie czekania z co chwile przesuwanym terminem odbioru - całkowite lekceważenie klienta za ciężkie pieniądze!!!

  Data dodania: 16 06 2014
 • Oszukany Klient » (raport)

  Elektro optyka Kijowska 11 Warszawa Opinie ODRADZAM - TO OSZUŚCI:
  Aparat był wart 150 zl, miał w środku malutką plamkę (coś się dostało, nie przeszkadzało zbytnio), trafił na "bezpłatne" sprawdzenie i wycenę. Zaśpiewali 120 zł za oczyszczenie, więc zrezygnowałam i postanowiłam dalej używać z nieprzeszkadzającą jasną plamką. Odebrałam aparat, patrzę a w środku NAPCHANE KŁAKI- WŁOSY I DUŻO CZARNYCH PLAMEK..........teraz nawet nie wchodzi w grę użycie tego aparatu, zepsuli go na amen. Chamstwo, oszukiwanie iw wyzysk.

  Data dodania: 30 07 2014
 • KowalskaK » (raport)

  Firmie Elektro Optyka przy ul. Kijowskiej vi za vi dw. Wschodniego oddałam do naprawy aparat problem dotyczył korpusu ‘’ napęd lustra’’. Już przy odbieraniu okazało się że serwis zepsuł obiektyw nie tyle co zepsuł ale POKRADŁ z niego najlepsze części z zewnętrznej obudowy obiektywu zniknęły: (Nikon na obiektywie posiada taki srebrny charakterystyczny pasek i od strony przedniej soczewki takie coś nie wiem jak to się fachowo nazywa ale też zostało odkręcone) no i oczywiście zamiast tej mojej ładnej obudowy została wkręcona jakaś zwykła czarna bez tego paska na obudowie zoomu . Po za tym aparat był brudny POKLEJONY KLEJEM I WŁOSAMI !!!! Oczywiście serwis nie poczuwa się do winy zepsucia obiektywu. To są ZŁODZIEJE – OSZUŚCI – PARTACZE !!!!! Serwis powykręcał dobre części ładną obudowę zewnętrzną i co mi oddał – Banda ZŁODZIEJI !!!!! Jak można tak traktować i oszukiwać ludzi !!! Panie które na początku były takie miłe jak przyszło do reklamacji ich partactwa to zrzuciły na mnie winę że to ja grzebałam w tym obiektywie że pościągałam plomby i że ja zepsułam obiektyw i taki też oddałam !!!! Gdyby mój obiektyw był więcej warty to od razu zgłosiła bym to na Policję !!!! Ci ludzie są niepoważni jak im nie wstyd tak oszukiwać innych ludzi !!!! Podejrzewam że ta złodziejska szajka tak działa że kradną dobre części i robią niby taniej, a komu innemu wstawiają moje dobre części z aparatu i obiektywu i biorą lepszą kasę**** >>> Bo po co komuś ładna obudowa no tylko po to żeby gdzie indziej lepiej ją sprzedać !!!!!

  Data dodania: 30 07 2014
 • dobrawróżka » (raport)

  WSZYSTKIE DOBRE OPINIE PISZĄ SAME O SOBIE PANIE SIEDZĄCE ZA BIURECZKIEM ELEKTRO OPTYKI !!!!!

  Data dodania: 30 07 2014
 • Oszukana !!! » (raport)

  Kradną i wyłudzają kasę złodzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZZZZZZZŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZIIIIIIIIEEEEEJJJJJJEEEEEEEEEEE_______________banda OOOOOOOSSSSSSZZZZZZZUUUUUŚŚŚŚŚCCCCCCIIII

  Data dodania: 31 07 2014
 • ewandżelina » (raport)

  Po pierwszej próbie naprawy mojego aparatu kompaktowego (problem z klapką) aparat posłużył mi niecałe 3 tygodnie użytkowania. Oddałam więc aparat jeszcze raz do serwisu (naprawa gwaracyjna). No i się zaczęło...Naprawa trwała ponad 2 miesiące. Aparat oddany 27/06/14r.Dopiero po 3 tygodniach (17/07/14r.) oczekiwania dostałam smsa,że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i że aparat zostanie naprawiony w terminie do 14 dni. Dopiero 5/09/14 po licznych mailach, telefonach i smsach i ciągłym zapewnianiu osoby z obsługi,że aparat już jest w trakcie naprawy,że aparat będzie można odebrać w następnym tygodniu, który to każdy z 14 tygoddni był następny. Firma nie wywiązuje się z jakości naprawy, nie dotrzymuje terminów, nie dotrzymuje zasad ujętych w regulaminie! M.in. z punktu regulaminu mówiącego o tym,że w przypadku potwierdzonej naprawy gwarancyjnej serwis odeśle sprzęt na swój koszt. Skandal i partactwo! Zero profesjonalizmu w świadczonych usługach i konktakcie z klientem. Świadome nieodbieranie telefonów, nieodpisywanie na maile i wprowadzanie klienta w błąd. Pamiętajcie omijać tą "firmę" z daleka. Oszczędzicie w ten sposób stresu i nerwów. I strachu, czy Wasz sprzęt w ogóle zostanie oddany.

  Data dodania: 20 09 2014
 • Aświstaksiedzi » (raport)

  DNO! jaki kraj - taka elektrooptyka . Zamknąć ten złodziejski biznes!

  Data dodania: 05 12 2014
 • Oszukana » (raport)

  Tragedia i szkoda gadac. Oszuści i złodzieje!!!! Czekałam 2,5mies i wciąż nie odebrałam bo stan w jakim był obiektyw to masakra. Nawet nie zadali sobie trudu, zeby zakręcic tego metalowego bagnetu obiektywu, wiec widać było po prostu wewnętrzny mechanizm obiektywu i wszystko tam mogło sie dostać, brud, piasek etc. Po odkeceniu obiektywu widać farficle ze scierki. Omijajcie!!!

  Data dodania: 21 01 2015
 • tomwoj » (raport)

  Tragedia!!! Oddałem sprzęt do naprawy na ul. Kijowskiej 11, najpierw czekałem na wycenę pięć dni, następnie ponad miesiąc na naprawę. W trakcie oczekiwania zadzwoniłem z zapytaniem, co się dzieje z moim aparatem - zostałem potraktowany delikatnie mówiąc obcesowo - całkowity brak kultury ze strony Pań z którymi rozmawiałem. W końcu zrezygnowałem z naprawy, na szczęście udało mi się odebrać aparat – chociaż po rozmowach z Paniami z obsługi nie byłem pewny, czy mi się to uda. CAŁKOWICIE ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEJ PSEUDOFIRMY!!!!!!!!

  Data dodania: 01 02 2015
 • OZI !!! » (raport)

  ZLODZIEJE!!!!!!!! wysłałem aparat do naprawy po dwoch misiacach wciskania kitu zrezygnowałem Teraz nie chca mi go oddac Ja im nie odpuszcze Fakt wyłudzenia juz zgłosiłem na POLICJI Nie moge uwierzyc ze ten złodziejski proceder nadal trwa Aparat wysłałem konkretnie do Elektro optyki POZNAN ul sw.Marcin 45 ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZLODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Data dodania: 20 09 2015
 • Kazio » (raport)

  bardzo drogo, nie profesjonalnie, bardzo niemiła obsługa przy Puławskiej 140. Mam zepsuty zawias monitora w kamerze. Prosiłem o oszacowanie kosztów naprawy, ponieważ kamera ma kilka lat przy wysokim kosztach uważam że nie ma sensu naprawiać. W tym serwisie nie ma takiej możliwości, chociaż przecież łatwo ustalić ile kosztuje zawias + koszt robocizny i jest cena jako minimalna wartość naprawy. Dałem sprzęt do bezpłatnej diagnozy. Miałem czekać na telefon, jednak nikt do mnie nie zadzwonił. Zadzwoniłem, uzyskałem info że koszt naprawy to 380 zł, zrezygnowałem, poprosiłem o zwrot kamery. Usłyszałem, że zadzwonią do mnie jak będzie gotowa do odbioru. Nikt nie zadzwonił. Jak ja zadzwoniłem i pojechałem na Puławską 140 po odbiór, pani były mega nieuprzejma i mocno obrażona na mnie ze nie skorzystałem z naprawy. Sprawdziłem cenę zawiasu: oryginalna część kosztuje 120 zł, czas wymiany to ok. 1h. A więc propozycja z Elektro Optyka kosztu 380 zł uważam ze mega wysoką... a odrażający sposób bycia pani na puławskiej 140 jest dodatkowym powodem dla którego odradzam wszystkim ten serwis.

  Data dodania: 13 10 2015
 • Basti » (raport)

  Witam. Z tego co tutaj czytam nie oddałbym aparatu do naprawy w tej firmie lecz jednak oddałem do punktu w Poznaniu i jestem mile zaskoczony, otrzymałem dobrze naprawiony obiektyw chociaż czekałem dosyć długo ponieważ ponad 2 tygodnie.

  Data dodania: 28 10 2015
 • P-ier » (raport)

  Ostrzegam przed tą firmą . Aparat oddany do naprawy w lutym, uzgodniona kwota naprawy. Po miesiącu inf. iż aparat naprawiony i czekają na dostarczenie do punkt. Jedna wizyta i nic następne wizyty i nic aparatu nie ma. W czerwcu otrzymuję inf. iż aparaty nie naprawiono z powodu braku części..... Niestety do dnia dzisiejszego aparatu nikt nie chce oddać.
  Firma bardzo niesolidna.

  Data dodania: 14 06 2016
 • bolo80 » (raport)

  Jak ja zaluje ze nie wszedlem na te strone przed wyslaniem im swojego aparatu fotograficznego bo oszczedzilbym sobie tych nerwow i nie tylko nerwow. Okreslenie jakie tu padlo OSZUSCI i ZLODZIEJE wydaje mi sie jaknajbardziej adekwatne do tej firmy z ul.Kijowskiej.
  W moim przypadku umawialismy sie na okreslona kwote maksymalna do jakiej moga aparat naprawiac a powyzej ktorej moim zdaniem naprawa jest nieoplacalna no i tak sie umowilismy ale oni tak zrobili jakby zadnych wczesniejszych uzgodnien nie bylo co do ceny. Nie dotrzymali terminu naprawy ( duzo dluzej to trwalo ) a kiedy juz aparat byl naprawiony to przedzwonili ze aparat naprawiony ale koszt naprawy jest znacznie wyzszy niz uzgodniony a kiedy zaprotestowalem ze przeciez nikt mnie wczesniej nie informowal o wiekszych kosztach naprawy to mi zagrozono ze jak nie zaplace to sprzet pojdzie do utylizacji. Ostrzegam wszystkich ewentualnych chetnych - zadnych rozmow z tymi ludzmi bo to nie sa powazni ludzie i oszusci w dodatku.

  Data dodania: 10 10 2016
 • Aga3112 » (raport)

  Ludzie czytajcie to co napisane wystarczy przeczytac kilka opinii! Wszystko co jest napisane zgadza sie z opniami. Aparat oddany do naprawy,oczekiwanie na wyslanie,ponaglanie,telefony upominanie,jak taki pseudo serwis moze dzialac na rynku w XXI w. Ludzie nie dajcie sie nabrac naprawde uważajcie bo kazda opninia wystawiona w internecie to 100% prawdy!osoby ktore zostaly oszukane niech pisza co w tym przypadku zrobily?reklamacja nie wchodzi w gre bo to jest takie błedne koło odsylac aparat ktory jest jeszcze bardzoej uszkodzony i znowu to samo oczekiwanie i oklamywanie klienta ze jest ok jak nie jest jest to wielki shit? Bez sensu brnac w to gowno.

  Data dodania: 06 02 2017

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • I.H.D. Serwis

  I.H.D. Serwis W naszych mieszkaniach, domach, magazynach występuje wiele gatunków szkodników, głównie gryzoni, owadów i roztoczy. Zagrażają one zdrowiu, mogą przyczynić się do znacznych strat materialnych lub po prostu bardzo uprzykrzyć życie. Właśnie I.H.D. Serwis zajmuje się tępieniem i bezpiecznym usuwaniem niechcianych gości. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie kontroli szkodników na terenie całej Polski. Działamy w systemie GMP, GHP i HACCP i posiadamy wszystkie uprawnienia i kwalifikacje. Wykonujemy specjalistyczne usługi między innymi zwalczamy owady, szkodniki żywności, szczury, pluskwy, karaluchy, mole, gryzonie, mrówki, osy, szerszenie, komary, meszki, muchy, myszy, kuny. Przeprowadzamy zabiegi doraźne takie jak na przykład odkaraluszanie, odkomarzanie i zabezpieczamy tereny otwarte przed uciążliwymi owadami. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem sprzedaży, a bezpłatna i indywidualna wycena naszych usług będzie na pewno dostosowana do Państwa potrzeb. Usługi świadczymy całodobowo w terminach uzgodnionych ze zleceniodawcą w sposób nieuciążliwy dla użytkowników obiektów i nie powodujący zakłócenia ich funkcjonowania.

  Data dodania: 26 02 2014
 • GEO-LAF biuro geodezyjne w Gdańsku

  GEO-LAF biuro geodezyjne w Gdańsku Posiadająca swoje siedziby w Olsztynie, Gdańsku i Ornecie firma Geo - Lab poleca swoje usługi z dziedziny geodezji. Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, mapy do celów projektowych 2D i 3D, pomiary powykonawcze, podział nieruchomości, sporządzanie dokumentów do celów prawnych, geodezję kolejową, wznowienie granic i wiele innych. Do pomiarów używamy sprzętu firmy Trimble, który jest funkcjonalny i bezawaryjny. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2014
 • Centrum zdrowego włosa

  Centrum zdrowego włosa Gabinet trychologiczny Centrum Zdrowego Włosa z Krakowa korzysta z osiągnięć współczesnej kosmetologii oraz dermatologii do walki z problemami owłosionej skóry głowy i włosów, aby poprawić ich stan i zachować młodość. Nasz gabinet oferuje szereg zabiegów likwidujących lub minimalizujących problemy ze skórą głowy i włosami takich jak: wypadanie włosów, łupież, łojotok, sucha skóra głowy, atopowe zapalenie skóry głowy, a także zabiegi poprawiające jakość skóry głowy i włosów. Jeżeli próbowałeś już wszystkiego to przekonaj się jakie korzyści mogą dać takie zabiegi – centrumzdrowegowlosa. pl.

  Data dodania: 01 07 2017
 • Folie antywłamaniowe - dyskretfolie.pl

  Folie antywłamaniowe - dyskretfolie.pl DyskretFolie to firma odpowiedzialna za dostawy jakościowych folii okiennych oraz samochodowych. Prezentujemy sprawdzone folie i gwarantujemy sprawny montaż na potrzeby klientów indywidualnych, czy biznesowych. Dzięki nam uzyskacie Państwo najwyższy poziom prywatności w zaciszu domowym, zmienicie całkowicie kolor pojazdu, zabezpieczycie okna przed wandalami, czy ewentualnym włamaniem. Polecamy folie o zmiennej przejrzystości. Mamy zestawy objęte często siedmioletnią, dogodną gwarancją. Folie samochodowe to natomiast świetne zabezpieczenie przed zarysowaniami.

  Data dodania: 04 04 2018
 • Naprawa samochodów - automax.warszawa.pl

  Naprawa samochodów - automax.warszawa.pl W firmie Automax posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania napraw samochodów. Działamy na terenie Warszawy, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić takie usługi jak między innymi wymiana oleju oraz płynów eksploatacyjnych, naprawa zawieszenia oraz hamulców, wymiana sprzęgieł, wymiana opon. W naszej firmie dysponujemy sprzętem do realizowania nowoczesnej oraz kompleksowej diagnostyki komputerowej, co sprawia, że naprawa samochodów może być wykonana nawet przy skomplikowanych usterkach silników.

  Data dodania: 28 02 2020