Miniatura strony Profesjonalny coaching

Profesjonalny coachingUważasz, że potrzebny Ci doradca zawodowy? Jeżeli potrzebujesz pomocy doradcy zawodowego, warto zapoznać się z moją działalnością — mogę być coachem, asesorem HR oraz menedżerem projektów (pod warunkiem, że projekty będą dotyczyć zakresu zarządzania zasobami ludzkimi).
Koniecznie trzeba też dodać, że od 15 lat prowadzę projekty charakteryzujące się łączeniem biznesu i działań rozwojowych pracowników. Ważne jest też to, że pracuję w języku polskim i angielskim.

Więcej informacji można znaleźć na stronie janklusak. pl.

Szczegóły strony janklusak.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Horyzont-Geo - geodeta

  Horyzont-Geo - geodeta Wykonujemy mapy do celów projektowych
  Mapa do celów projektowych jest niezbędna do wykonania planu zagospodarowania terenu lub wykonania projektu budynku, drogi itp.
  Ale również do uzyskania pozwolenia na budowę. Obejmuje ona swoim zasięgiem obszar inwestycji wraz z terenu wokół. Wielkość dodatkowego terenu wokół inwestycji objętego pomiarem jest uzależniony od charakteru inwestycji a także potrzeb klienta.

  Data dodania: 04 05 2012
 • LICZYDŁO - obsługa ZUS - Warszawa

  LICZYDŁO - obsługa ZUS - Warszawa Kompleksowa obsługa księgowa firm posiadających osobowość prawną lub Klientów indywidualnych to dziedzina funkcjonowania biura rachunkowego LICZYDŁO. Nasza siedziba zlokalizowana jest co prawda w Warszawie (w dzielnicy Sadyba), niemniej jednak współdziałają z nami Zleceniodawcy również z innych regionów naszego kraju. Pracujący u nas księgowi dysponują uprawnieniami przydatnymi do prowadzenia całościowej obsługi kadrowo-płacowej w firmach oraz sporządzania wszelkich niezbędnych dokumentów. Biuro księgowe LICZYDŁO podejmuje się dodatkowo doradztwa finansowo-rachunkowego lub gospodarczego firmom polskim oraz zagranicznym. Szczegółowezasady kooperacji przybliża strona internetowa.

  Data dodania: 04 09 2014
 • Obozy jeździeckie dla zaawansowanych

  Obozy jeździeckie dla zaawansowanych Jeśli zależy Ci na podniesieniu umiejętności jeździeckich skorzystaj z oferty Stadniny Koni Victor. Tutaj masz zapewnione bezpieczeństwo i komfort jady konnej. Dla gości przygotowane są noclegi, łazienki, parking. Wszystko po to, abyś czuł się tutaj jak w domu. Posiadamy już grono zadowolonych uczestników. Dołącz do nich także i Ty. Cechuje nas niezwykle atrakcyjna oferta dla nowych jak i stałych klientów. Przekonaj się sam i już dziś sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 19 05 2016
 • Studio Streamonline - studio filmowe w Warszawie

  Studio Streamonline - studio filmowe w Warszawie Studio StreamOnline to jeden z największych projektów należących do liderów polskiego broadcastingu - StreamOnline. Jeśli chcesz zrealizować swoją reklamę czy program dla telewizji z udziałem publiczności, koniecznie zajrzyj na stronę internetową naszego studio. Dowiesz się, jak różnorodne sprzęty i ogromna ilość miejsca zostanie oddana do Twojej dyspozycji, jeśli zdecydujesz się na wynajem! Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej, serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 18 03 2020
 • Tanie zakupy - kupujemy.pl

  Tanie zakupy - kupujemy.pl Jeśli potrzebujesz znaleźć interesujący cię produkt, ale nie masz czasu na samodzielne żmudne szukanie po pojedynczych stronach internetowych, skorzystaj z wyszukiwarki kupujemy. pl. Ta porównywarka cen pozwoli ci na szybkie i łatwe odnalezienie potrzebnego produktu. Strona prezentuje oferty aż 2000 sklepów internetowych! Możesz w niej znaleźć praktycznie wszystko, od sprzętu elektronicznego na artykułach dla dzieci kończąc. Szeroki wybór i możliwość personalizacji poszukiwanego zamówienia ułatwi ci tanie zakupy każdego dnia.

  Data dodania: 08 07 2020