Miniatura strony MAR-SERWIS legalizacja zbiornika lpg

MAR-SERWIS legalizacja zbiornika lpgFirma Mar - Serwis zaprasza do korzystania ze swojej oferty. Na rynku funkcjonujemy od 2005 roku. Specjalizujemy się w naprawie wszystkich typów dystrybutorów, pomp, przepływomierzy i każdej elektroniki związanej z dystrybucją paliw. Regenerujemy pompy skc bądź skd wraz z dojazdem i wymianą na obszarze całego kraju. Legalizujemy dystrybutory. Prowadzimy rewizję wewnętrzną pojemnika LPG. Każdy nasz pracownik ma niezbędne upoważnienia co nadal nie jest normą w Polsce. Współdziałamy z następującymi firmami: BP Europa, Orlen Gaz, Orlen Centrum Serwisowe, Dresser Polska. Wyzyskujemy nowoczesne technologie, żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy wyposażeni w kompetentny sprzęt, który usprawnia i udoskonala naszą pracę. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

Szczegóły strony mar-serwis.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sun-plus.pl

  Sun-plus.pl Firma SUN+ powstała w 2004 roku. Naszą specjalnością jest projektowanie placów zabaw oraz dostarczanie bezpiecznych i przyjaznych urządzeń sprzyjających kreatywnej zabawie. W ofercie posiadamy piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, pojazdy, domki do zabawy, zestawy sprawnościowe, integracyjne i zabawowe oraz nawierzchnie na place zabaw. W strefie młodzieży przygotowaliśmy zaś kaskady, wyposażenie skate parków, kosze, stoły do ping ponga, bramki i inne akcesoria sportowe. Ponadto oferujemy ławki i meble parkowe.

  Data dodania: 13 02 2015
 • Czyszczenie przemysłowe

  Czyszczenie przemysłowe Firma Everest zajmuje się pracami na wysokościach oraz w miejscach trudno dostępnych z wykorzystaniem alpinizmu lub technik tradycyjnych. Działalność na rynku prowadzimy od 1999 roku. Wykonujemy prace porządkowe, prace wewnątrz rurociągów i zbiorników, prace malarskie, zabezpieczenia antykorozyjne, odśnieżanie dachów, wycinkę drzew. Zajmujemy się dystrybucją i serwisem urządzeń przemysłowych firmy KARCHER, sprzedajemy urządzenia wysokociśnieniowe marki Den Jet, wynajmujemy podesty ruchome. Od 2007 roku produkujemy węże hydrauliczne.

  Data dodania: 18 03 2015
 • Blaty kuchenne - granmal.eu

  Blaty kuchenne - granmal.eu Granmal to zakład kamieniarski, który od niemalże 50 lat świadczy najwyższej jakości usługi kamieniarskie. Lata doświadczenia zaowocowały ogromnymi halami produkcyjnymi oraz nowoczesnym parkiem maszyn, który pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą specjalnością jest obróbka kamienia naturalnego, za pomocą czego tworzymy blaty kuchenne, parapety granitowe i z konglomeratu, czy posadzki ścienne. Granmal to wykorzystanie najwyższej jakości produktów, sprowadzanych z Włoch, Skandynawii, a nawet Brazylii! Wszystko dla Ciebie i Twoich potrzeb.

  Data dodania: 15 02 2020
 • Projektowanie ogrodów Kraków - zielonaterapia.pl

  Projektowanie ogrodów Kraków - zielonaterapia.pl Czas zająć się projektowaniem terenów zieleni? W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na naszą działalność. Przechodząc od razu do specjalności, naszą specjalnością są m. in. ogrody terapeutyczne, sensoryczne, relaksacyjne i edukacyjne. Nie ulega wątpliwości, chcemy wychodzić naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom.
  Projektowanie terenów zieleni to nie wszystko, co możemy zaproponować. W ofercie są choćby konsultacje ogrodnicze.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej, jest tylko jedno dobre rozwiązanie — zapoznanie się ze stroną zielonaterapia. pl.

  Data dodania: 24 02 2020
 • Usuwanie wgnieceń po gradobiciu Nowy Sącz

  Usuwanie wgnieceń po gradobiciu Nowy Sącz Zastanawiasz się nad tym, gdzie możliwe jest usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania?

  Jeżeli interesuje Cię taka usługa, mamy dla Ciebie pewną propozycję – ta propozycja to nic innego jak zapoznanie się z naszą działalnością. Odnosząc się do efektów, na pewno możemy zapewnić, że wszystko jest pod kontrolą (za pracę odpowiada specjalista, który wielokrotnie udowodnił swoją wartość).

  Warto na koniec dodać, że możemy zaoferować dojazd do klienta (konieczne jest spełnienie jednego warunku, warunek ten znajdziesz na pdr-witowski. pl).

  Data dodania: 22 04 2020